View unanswered posts | View active topics It is currently Wed Sep 23, 2020 2:22 amThis topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
 Quengi - Elemental Shaman 
Author Message

Joined: Sat Jan 18, 2014 8:49 am
Posts: 1
Reply with quote
Post Quengi - Elemental Shaman
INFO O POSTAVĚ:

Nick: Quengi

Class a spec: Elemental Shaman

Link na armory a talenty: Quengi

Screen UI:
UI - bohužiaľ som momentálne nemal aký raid skĺbiť, tak je to bez raid frame - inak mám vytiahnuté tie klasické raid grid skupín vľavo v dvoch radoch s takými medzerami, aby som videl na debuffy.

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): S momentálnym gearom toho moc nenakúzlim (je problém zohnať lepší - jedine ICC / TOGC / frosty, ktoré šetrím - momentálne 72 - mal/mám v pláne kúpiť ďalší kúsok T10). Ale idem zatiaľ haste a spell power (podľa socketov), enchanty na spell power (momentálny profit z SP a haste je cca 1:1 s ohľadom na prepočet haste rating k spell power). S ICC gearom mám predstavu o spell power (keď bude ten haste cap, Čo je nieČo cez 1200 haste ratingu, tak začnem gemovať full spell power bez ohľadu na farbu socketu + 2 modré by som mal mať kvôli meta gemu).

Rotácia jednoduchá - keď sa môže AoE dmg do bossa, je v nej aj chain lighting na CD (jeho použitie závisí od aktuálneho haste, keďže CL menej profituje z SP ako LiB, jeho menší dmg vykrýva akurát rýchlejší cast, ak však je výrazne menší ako GCD stráca to význam), inak len držať flame shock, LB na CD a do toho LiB. Počas encountera keď mi procne back (enchant z tailoru na SP) zapnem Elemental Mastery + trinket na haste, čo mi dá spolu s totemom (flame shock tick dáva haste) okolo 1300 haste a vtedy valím len LiB (CL nemá zmysel, pretože jeho cast trvá okolo 0,85 čo je menej ako GCD a klesá dmg).

Mal som glyph na elemental mastery, myslel som, že je lepší ako na totem of wrath (pri dlhších encounteroch), ale čo chodím momentálne raidy, tak má zmysel viac glyph na totem of wrath. Inak ten Elemental mastery v kombinácii s trinketom poskytoval celkom luxusný burst v prípade, že encounter trval okolo 3 a viac minút.

DBM, Omen: DBM mám, agro sledujem tým interným zobrazením % na bossovi.

WoW historie a zkušenosti: Začal som kedysi dávno asi to bol rok 2007 na Woody WoW (Rumpel) - nízkopopulačný (pár stoviek ľudí) TBC server. Mal som tam mága, priesta a wara (tank).

Na Twinstare som začal hrať niekde ku koncu TBC s shadow priestom. Od Wotlku som si vyexpil DK Equo s ktorým som bol majoritný čas v TWOSe (pokiaľ existoval TWOS, bol som tam). Potom medzičasom v TAPe (ktorý vznikol zlúčením členov twos a tap). Neskôr som si ho preniesol k horde, ale nenašiel som guildu, ktorá by ma uspokojila, tak som na dlhšiu dobu prestal hrať (niekde od TOCka som nehral). V decembri 2013 som začal expiť tohto shamana, do konca roka som mal 80 a od vtedy sa trápim v začarovanom kruhu - aby sa človek dostal na world ICC potrebuje tých 5,4k-5,5k+ GS a to je pomerne problém nazbierať bez toho, aby človek chodil TOGC / ICC. Momentálne mám 5,2 a to tam mám 3 pvp doplnky čo mi ostali ešte od expenia (z AB za honor, v AB som spravil asi 3 lvly) a bohužiaľ od vtedy mi nepadlo lepšie, respektíve aj padlo, ale loot som nedostal (buď si to niekto ninjol, alebo som prehral roll).

Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: Guilda mi nevyhovuje čo sa týka celkovej nejakej filozofie. Spôsob vedenia, naberanie nových členov, dlhý "rebuff" pred bossmi, kvalita mnohých hráčov a pod.

Proč chci právě k Vám: PVE u vás stojí za niečo a poznám u vás pár hráčov z TWOSu prípadne odnekiaľ (sám si už ani presne nepamätám, ale niektoré nicky vo mne evokujú neurčité spomienky)

Jak často a kdy jsem online: Skoro každý deň, skôr k večeru (do vtedy práca). Cez víkendy občas aj cez deň (záleží, či mám nejaký program či nie).

Můžeš být online od 19:00 do 24:00: Nemal by to byť problém. Ak to je presne do pólnoci nasledujúceho pracovného dňa, tak nie je problém, dlhšie nie, potrebujem sa vyspať do práce.


Máš mikrofon a zvládáš ho používat:
Integrovaný v notebooku.

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC): To presne neviem, keďže marrowgara 25 HC som ešte nebol. Mám 2 ročné železo (notebook HP ProBook 4530s) a zatiaľ som mal s fps len problém včera keď sme boli achiev run v onyxii na whelpingov, ktorých tam bolo viac ako bolo potrebné na achiev.

Alti: DK Naashu u aliancie (lvl 74 len na profky - JWL)

OSOBNÍ INFO:
Věk: 23

Pohlaví:

Povolání:
Povedzme že programátor (mnohí by názov profesie nepochopili, tak toto je jednoduchšie, i keď to nie je úplne presné).

Něco zajímavého o mně:
Mudrujem. A milujem bicykel (už nech je jar a osedlám svojho tátoša, hory volajú).


Sat Jan 18, 2014 9:20 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Quengi - Elemental Shaman
Za mňa ZA.

gear mi je u prdele, včera v naxxe ukázal že rozum má a kraviny nerobí.

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Sat Jan 18, 2014 10:42 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Quengi - Elemental Shaman
jop


Sat Jan 18, 2014 5:37 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Quengi - Elemental Shaman
Po ingame pokecu jsem PRO.


Sun Jan 19, 2014 12:28 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Quengi - Elemental Shaman
Přijaty, lock

_________________
Image


Sun Jan 19, 2014 4:54 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.