View unanswered posts | View active topics It is currently Sun May 12, 2024 7:26 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
 Penelopka 
Author Message

Joined: Wed Dec 25, 2013 10:35 pm
Posts: 1
Reply with quote
Post Penelopka
OSOBNÍ INFO:
Nick: Penelopka
Class a spec: mage

Link na armory a talenty:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Penelopka

Screen UI: http://com.own.cz/wow.jpg (screen z raidu pak kdyztak dodam, ted nic nemam)

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Nikdy jsem si tyhle veci moc nevymyslel, kdysi davno mi to tady na twinstaru nejak radil znamej a od te doby to tak nak hraju, snazim se to hrat na crit a sp, tak to i socketuju, nejakej ten haste.. sutry aby nejak vychazeli, aby to bylo trochu vyrovnany ty staty..
nemam problem si nechat poradit, neco zmenit, kdyz mi nekdo poradi co a jak, zlikviduju tu frost cast v pve, ale do arcanu nepujdu :D

DBM, Omen? DBM mám, omen mam

WoW historie a zkušenosti: Postavu jsem dostal. Nebavi me to expit a shodou nahod kamos koncil.. Na twinu sem si kdysi davno vyexpil maga, ale byl davno pryc, a expeni me proste nebavi. Hral sem i na jinych serverech, nejaktivneji asi na Moltenu. Zkusenosti mam jen s magem, nic jineho sem nikdy nehral, nejsem moc na uceni dalsich charu a magy hraju na vsech hrach..

Na twinstaru jsem byl kdysi v nejake guilde, ale je to tak davno, ze ani nevim jeji nazev..

Na twinu nemam v PVE odchozeno vse, v icc mam dole bosse jen po deathbringera. Jestli je otevreno RS (coz si nejsem ted nejak jistej), tak tam nic, ani na jinych serverech..taktiky na icc bych mel znat, zalezi jen na tom, jak moc se na twinu lisi od ostatnich serveru..


Proč chci právě k Vám: Popravde tu neni zadny duvod.. rikal sem si ze bych si mohl najit guildu a whispnul sem prvniho cloveka :p

Jak často a kdy jsem online: Na raid přídu kdykoli, když je potřeba, Jinak příležitostně. (odpoved sedi, nechavam)

Můžeš být online do 24:00? ano a občas dokonce i do půlnoci ... necham, jen dodam ze jen pondeli-ctvrtek, od patka do nedele byvam s pritelkyni

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? ano

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? hc sem nebyl, ale s fps problem mit nebudu

Alti: nic

OSOBNÍ INFO:
Věk: 22

Pohlaví: Samec

Povolání: elektro na bojovych vozidlech

Něco zajímavého o mně: Asi zadne zajimavosti, kdyby to nekoho zajimalo, bydlim kousek od Olomouce, bavi me hrat si s koulema (pool) a semtam chodit chlastat(posledni dobou spis vubec)

jeste bych teda zminil, ze dnes odjizdim na "dovolenou" a vracim se az 5.1. vecer, odpoved tady nebude problem, ale do hry se tech 10 dni nepodivam..


Wed Dec 25, 2013 11:01 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Penelopka
NE


Thu Dec 26, 2013 12:12 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Penelopka
NE


Thu Dec 26, 2013 12:25 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Penelopka
keďže nemožeš v nedelu na main raid - Proti

doporucit ti možem doštudovať si theorycraft,. je dobré vedieť trochu viac než treba. (Google, elitistjerks, icyveins, mmo stačí hladať)

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Thu Dec 26, 2013 2:38 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Penelopka
Nepřijatý.lock

_________________
Image


Tue Jan 07, 2014 7:31 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.