View unanswered posts | View active topics It is currently Sun May 12, 2024 6:58 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
 Cheaf - balance druid 
Author Message

Joined: Thu Dec 26, 2013 6:19 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Cheaf - balance druid
OSOBNÍ INFO:
Nick: Cheaf
Class a spec: Balance druid v offu mám tanka 5950 gs

Link na armory a talenty:http:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Cheaf

Screen UI: http://ulozto.cz/xXe3HiYt/ui-bmp

Chybí mě tam recount.. Zbytečne zavazí . Zapínám jen po bossovi


Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):Talenty mám myslím standartní s typhonem , protože si myslím že na icc se až moc hodí.. Staty tlačím na SP a crit. Haste mam 600 což stačí tak ho netlačím dál. Co k rotaci ta je myslím jedna z nejlehčích . Nadodit na bosse faerie fire, dotky , na cd starfall ( krom třeba deathbrigera tam na každé druhé beasty) wrathy do procu a pak starfire. Agro si hlídám podle omenu (aspon bliká ;) )

WoW historie a zkušenosti: Hraji již od zhruba 16 let , kdy jsme s klukama ze školy začali hrát někade na anthorii... na twinu jsem asi dva roky.. Jako prvni postavu jsem vyexpil paladina...A od te doby jsem vystřídal asi tři postavy až jsem se dostal k druidovi , kterého mám asi od ud sezony a zaujalo mě to natolik, že ho mám furt...

Na twinstaru jsem v guilde uncotrolled power , kde jsme momentálně aktivní asi 10 lidí.. Jsem měl malinkou pauzu zhruba od zaří do listopadu a guilda se mezitím dostala do stavu ve kterém je teď...Čili se snažím najít nějakou stabilní guildu s pravidelným raid time...

Na twinu mám odchozenu wotlk instance ... Asi už to nevyjmenuju ale něco v UD mě určitě chybí a anub v togc 25

V icc 25 mam zabite LK. Protože chodím s whand group což je zhruba něco jako alt raid z těch lepších guild na phobosu(bývalém phobosu).. Leadruje to Kubito z černé ruky. Dáváme tam 12/12 a 4/12 hc..s tím že whadn je v počátku a nemá stabilní silnou skupinu lidí, kteří by davali víc hc modu.... V 10 ce mám 11/12 (mám smůlu na to že se raid většinou rozpadne protože už je třeba půl 12 a lidi nechcou zkoušet lk)

Proč chci právě k Vám: Ten důvod už jsem řekl : hledám stabilní guildu se stabilním raid time, a která nedavá 9/12 ... Navíc malokterá guilda má tak pro mě dobrý raid time jako vy...

Jak často a kdy jsem online: To je otázka proč se hlásím k vám..jsem zedník a pracuju zhruba od 7 do půl 5 čili přicházím dom kolem půl 6 ... pátek a sobota tu nejsem většinou nejsem protože travím čas s přítelkyní (pokud zrovna nemá zkouškový , kdy ju nechavám učit)...Čili ten čas co jsem sám doma tak travím na wow..Takže všedni dny od 18 :00 do doby než jdu spát že ... + nedele odpoledne

Můžeš být online do 24:00? Ano

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Ano

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? 0 -/+ 10 : tak to netuším, ale v icc nemám problémy s nějakým sekaním nebo něčím takovým.. mám relativně nový kompl a internet od O2

Alti: PVP lock bettrayer

OSOBNÍ INFO:
Věk: 21 let

Pohlaví:můž

Povolání: Zedník ve velké firmě ( nechci jmenovat)

Něco zajímavého o mně: Bydlím na jižní moravě . Kde a co dělám tak to jsem už zmínil... takže to bude asi tak všechno... Každopadně se ještě zminím o tom že patek+ sobota musím do prace :( ... čili na případne zodpovězení otazek tu budu až asi v nedelu , nebo se skusím napojit přes telefon .. orzhodne do neděle nebudu ve wow...


Thu Dec 26, 2013 7:29 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Cheaf - balance druid
prihláška jasná a výstižná.
UI rovnako prehladné. DBM bary síce nevidím, ale vidim minimap button, takže NP.
cez čo sleduješ dotky na targete? (Main target / addy ak ich treba dotkovať - cata ... )

Trochu ma zaráža windoved mode a to rozlíšenie. (nič proti windoved modu ale res. by som zmenil aby sedel pomer strán :P )


k theorycraftu bala nech sa vyjadrí Ešlyn.

Za mňa ZA.

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Thu Dec 26, 2013 9:24 pm
Report this post
Profile

Joined: Thu Dec 26, 2013 6:19 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Cheaf - balance druid
windoved mode je sila zvyku .. a dotky sleduju pres main target


Thu Dec 26, 2013 9:36 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Cheaf - balance druid
Cheaf wrote:
Dáváme tam 12/12 a 4/12 hc..


By mě fakt zajímalo co na tom Phobosu hraje za lidi. Tady už víc než měsíc není problém s opravdovým world pugem dát 9/12 HC.

Jinak PRO


Fri Dec 27, 2013 1:22 am
Report this post
Profile

Joined: Thu Dec 26, 2013 6:19 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Cheaf - balance druid
Tak taky se to dává.. ale záleží s kým des že... Je tu takovej blbec co skládá taky pravidelně ale s ním jít je za trest.. tak jsem se chytl party která to icc dává relativně rychle


Fri Dec 27, 2013 5:23 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Cheaf - balance druid
PRO


Fri Dec 27, 2013 9:24 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Cheaf - balance druid
Prijaty.lock

_________________
Image


Tue Jan 07, 2014 7:30 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 7 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.