View unanswered posts | View active topics It is currently Mon May 13, 2024 2:58 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
 Academ Ret pala 
Author Message

Joined: Sat Dec 28, 2013 5:05 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Academ Ret pala
Nick: Academ
class a spec: Ret pala 5888gs pve...6033gs pvp
profky: BS a JWC

na pve i pvp pouzivam macra bindy adonny
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Academ

DBM, Omen
mam stazeno ae popravde jej nemam zapnute takze kdyz to bude podminka neni problem...jinak aggro si hlidat umim a taktiky znam též...jeste se kvuli me newiplo tak doufam ze to tak zustane :-D
WoW a zkusenosti
wow hruju cca 5let a ret byla i moje prvni postava a vzdy se k ni rad vracim :-)...jinak mam zkusenosti s huntem, warem, lockem a priestem...a nebavi me dk:-/
jinak na twinu hraju asi 2-3 roky

Guildy:
nejdrive jsem travil cas jen v pvp guildach nejznamejsi asi Perky Pug Squadra...takze raidy jsem chodil jen s worldem a to me pak omrzelo a shanel jsem pve guildu pul roku jsem byl v jedne a popravde si nemuzu vzpomenout na nazev :-D no nic dale jsem byl Band of Borthers a pak jsem nachvili prestal pravidelne hrat no spis jsem nemel cas kvuli praci takze ted se to toho zase chci pustit....:-)

Proč k vám?
jednou jsem s vami byl kdyz jste dobirali lidi z wordu a nebylo si na nic stezovat proste pohoda a sranda jak to ma byl a proto to taky chci hrat bych se odreagoval a nechodil od pocitace nastvany ...

jak a kdy online
pres tyden vetsinou az navecer cca od 18:00-19:00 kdyz teda nepocitam svatky to kdyz mam cas tak tu jsem porad :-)...a pres vikendy vzdy kolem obeda a pak navecer a muzu jet i pres noc kdyz je co delat :-)

mikrofon a vybava
mikrofony mam 2 jeden v pc a druhy na hlave protoze mam afro jakprase :-D...a s dorozumenim neni problem mam mumble i TS pro jistotu...
fps u Lorda Marrowgara?
popravde nikdyjsem to necekoval...ani nebyl duvod vzdy to bylo v poho a nikdy si mi pc nehryzl

alti...Grael druid a Morris war

INFO:
věk: 20
pohlavi: samec
povolani: studium a brigadicky

rad sportuju (fotbal a bojove umeni)...moc rad odpocivam jím a hraju wow a kdyz je cas tak i na pritelkyni se dostane chvilka casu :-)...


Sat Dec 28, 2013 5:59 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Academ Ret pala
Screen UI ?
Múžeš byť online do 24?
Theorycraft? ovládaš? Skade čerpáš info?

prihláška všeobecne nič moc,..

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Sat Dec 28, 2013 7:03 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Dec 28, 2013 5:05 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Academ Ret pala
Ano psal jsem tam že mohu hrát nonstop...takže ano můžu být online do 24h a dýl je-li to zapotřebý
Ano ovládam...Twinhead Wowhead Wowwiki http://shadowmourne.clangroups.com/Guil ... ID=3806970
a když mi něco není jasné na 100% tak se radši podívám na youtube abych věděl jak to má správně vypadat
za UI se omlouvám, ale zkoušel jsem to přes program sem hodit a ten to nějak pořádad nepříjímal a psal mi eror...tak jsem to fotil mobilem a to zase sem nešlo nwm proč jestli jinej formát bo co...jetli to UI je moc potřeba tak mi dej vědět a já se o to pokusim nějak jinak...:)


Fri Jan 03, 2014 9:48 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Academ Ret pala
Ja jsem PRO

Napis si online o inv


Fri Jan 03, 2014 10:17 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Academ Ret pala
prijaty.lock

_________________
Image


Sat Jan 04, 2014 10:33 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.