View unanswered posts | View active topics It is currently Mon May 13, 2024 12:03 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 Nathanielz MM Hunter 
Author Message

Joined: Mon Nov 25, 2013 8:08 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Nathanielz MM Hunter
Nick: Nathanielz
Class a spec: PvE MM Hunter
PvP Survival Hunter

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Nathanielz

Link na UI: http://screenshot.cz/AUA6H/ - Omlouvám se, ale jak bude řečeno níže mám problémy s grafickou kartou takže hraji na nejnižší detaily :D ale ve hře mě to neomezuje ;)

Theorycraft:

PvE: Začal jsem socketovat arpen akorát bez DBW mi tam ještě nějaké to větší procento chybí, ale to se dožene. Talenty, tak něco jsem se za dobu co hraji dozvěděl, něco početl na internetu, ale řekl bych, že tohle je takový nejčastější co se najde více-méně u každého hunty. Co se týká rotace tak je to Hunter's Mark - Missdirection - Serpent sting - Chimera shot - Aimed shot - Readiness a zas od Chimery + po Aimed shotu přidám 3-4x Steady shot. A na začátku ještě Rapid fire.

PvP: Jelikož to už jsem vypustil a nehraji to tak komentovat to třeba nebude :D jen kdyby někdo chtěl :)

DBM, Omen? Mám obojí.

WoW historie a zkušenosti: Tohle dlouhé nebude. WoW hraji necelé 2 roky a začínal jsem tady na Twinu (Deimosu). Ze starších raidů jako Naxx a Ulduar mám odchozených jen pár bossů takže tady se přiznám, že jsem trochu ztracen. ToC a ICC, tak ToC mam odchozené celé jak hc tak normal. Jen na ToGC 25 mi chybí Anub a ICC mám fc + 8hc na 10 i 25. Co se týká mých zkušeností s Hunterem tak nějaké mám, ale pořád se učím novým věcem a za každou připomínku nebo radu jsem rád.

Důvod odchodu z Vaší stávající guildy: Důvod je prostý. Byla to pouze gilda založená několika kamarády pro zábavu nic víc. Jelikož většina přestává hrát tak jsem si řekl, že je čas posunout se o něco dál se zkušenostmi.

Proč chci právě k Vám: Dobrá pověst, delší dobu vidím jak Tripex a další vypisují na worldu, že hledáte nové členy tak to chci u vás zkusit.A ve čtvrtek jsem byl na raidu co skládal Rio. Klidný raid, pohodový lidi a dobře se mi hrálo.

Jak často a kdy jsem online: Letos mě čeká maturita takže po novým roce to budu muset omezit, ale postávat a afkovat v Dala mě nejspíš vidět bude kdyby někdo něco potřeboval. Každopádně na raid si čas udělám a na 100% půjdu .. bude to alespoň odreagování od učení.

Můžeš být online do 24:00? Tady problém nevidím.

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Mám a umím. Občas bývám i moc ukecanej. Akorát na prvním raidu bych byl trochu nervozní :D

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? Záleží na teplotě grafické karty se kterou mám trochu problém a na pár místech ve hře se zahřívá až moc :D ale většinou u tohodle bosse tak těch 20-50. Když se zadaří tak i víc.

Alti: Nathany - Blood DK. Bohužel jen 76 lvl na expení jsem línej.
Nathanyzje - rDruid. To samé co u dk akorát lvl 73 :D

Věk: 19

Pohlaví: M

Povolání: student


Sun Dec 29, 2013 10:35 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
jo


Sun Dec 29, 2013 10:46 am
Report this post
Profile

Joined: Sat May 04, 2013 7:14 pm
Posts: 19
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
osobně PRO, dle všech aspektů vypadá jako slušný hunter. Huntů je teď hodně, ale myslím, že by byla škoda zrovna tebe nevzít. Ono se ty lidi vytřídí....


Sun Dec 29, 2013 11:57 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
Pro a btw. ten Vesemir to je fakt borec


Sun Dec 29, 2013 12:20 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Nov 25, 2013 8:08 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
Díky budu se snažit ať nejsu mezi těmi co vypadnou :D


Sun Dec 29, 2013 12:52 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
PRO


Sun Dec 29, 2013 1:28 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
ZA

taktiky na starý content nikto nerieši,dôležité je či poznáš content aktuálny + nastavajúci

v screene UI z fightu nevidím DBM ani enemy nameplaty,... sú tam niekde?

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Sun Dec 29, 2013 2:02 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Nov 25, 2013 8:08 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
Na aktuální vím.

DBM tam je bych najel na mini mapku tak by se ukázalo pro nastavení a u fightu jsem v tu chvíli nebyl u žádné mobky takže se name neukáže, ale jinak nastaný to mám.


Sun Dec 29, 2013 2:29 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Nathanielz MM Hunter
Prijaty. LOCK


Sun Dec 29, 2013 4:24 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 9 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.