View unanswered posts | View active topics It is currently Mon May 13, 2024 7:41 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 Hardrock - Fury Warrior 
Author Message

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Hardrock - Fury Warrior
Caute :) na zaciatok hned uvediem ze pisem z uctu hraca Vesemiraxlol :P pisal som mu ze mi neprisiel potvrdzovaci kod na mail, tak bol ochotny a dal mi na napisanie prihlasky jeho meno,heslo .... ak sa to opravi niejako a si to poriesim tak uz sa budem prihlasovat cez svoje meno :)
Nick: Hardrock
Alt postava/y: Hardroock / Human Warlock 80lvl – pred nedávnom kúpený. Budem zaňho hrať maximálne arény, nič iné
Class a Spec: Fury Warrior
Zaměření: PvE Fury: 5968gs a PvP Arms: 6010gs
Profese: Enchanting / Tailoring
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Hardrock
Odkaz na talenty:http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Hyperion&cn=Hardrock
Používané addony: DBM, Omen, Omnicc, Bagnon, EPGP, Sexy Map, Tidy Plates ...
Průměrné FPS v raidu: 50-60 fps nelaguje mi to nikdy
Obrázek svého UI z raidu: http://imageshack.com/a/img850/998/4cfg.png a Screen UI: http://screenshot.cz/HIGXT/
Předcházející guildy: Od kedy mám Wara tak som behal s worldom ICC a neskôr guilda Nufici. Dôvod odchodu bola tá, že už keď som tam prišiel tak Guild M tam už nechodil a viedol to jeden člen guildy, raidy a všetko a v poslednej dobe tú guildu každý leavuje. Dobrá guilda aj sme si to už celkom dávali, ale skoro mesiac sme neboli guildovné ICC25 ani na 10ku ľudia už nechodili, leavuju to hromadne čiže som tam skončil svoje účinkovanie.
Důvod odchodu z předchozí guildy: Ako som spomenul, rozpad guildy a nerealizovanie G raidov
Zkušenosti s raidováním na TwinStaru: ToC10/25 FC -- TogC10 FC – TogC25 4/5 (Anuba sme mali už skoro down) – ICC10 FC – ICC25 FC – ICC10HC 11/12 – ICC25HC 10/12 inak taktik na ICC10/25 HC ovládam FC
Věk: 20
Mikrofon: Mám interný mikrofón v NB čiže žiaden problém a mám TS aj Mumble.
Čas, kdy můžu hrát WoW: Každý deň od cca 16:00 do rána ;)
Proč pravě k nám: Ste jedna z TOP Guild tu na twíne a hľadám hlavne stálu guildu, v pohode kolektív na raidoch aj sem tam niejaky ten pokec v guild chate :) nie ako u niektorých guildách kde ani raz mi neodpíšu ak sa niečo spýtam ... A ďalej kvalitné raidovanie hlavne ICCka, odprogresovať, pokecať a hlavne v kľude bez stresov ;)
Kamarádi v guilde: Z videnia je tam pár ľudí čo poznám aj z PvPčka, ale osobne alebo tak bližšie asi nikto
Gemovanie a Cap: Ešte čo sa týka gemov soketujem Armor Pene. Momentálne mám cap 99% ak ešte padne napr. DBW budem mať nadbytok AP tak budem soketovať Strenght. Expertise cap mám splnený aj Hit cap. A stretol som sa s názormi že je lepšie mať u wara AGY ring pre vyšší critic a ja mám Strenght. Tak nwm ak je ten AGY fakt lepší tak to poprípade prehodím.
Rotácia: Na začiatok fightu Berserker Rage – Death Wish – Bloodthirst (na cd) – Whirlwind (na cd) – Recklessness (Ak procne Skulla) – Heroic Strike držím pernamentne (Ak je rage a toho je stále dosť, nemám problémy s rage) – Slam iba na proc, a cast slam jedine ak nemám cd na Bloodthirst a Whirldwind – Heroic Thrown (na cd) + Bloodrage a Berserker Rage pri problémoch s Ragom + na klikávam stále Sunder Armor a udržiavam na full stack
Něco zajímavého o mně: Mám 20 rokov, študujem v Ružomberku na Katolíckej Univerzite odbor Jednoodborová Informatika 2.ročník. Moje záľuby sú posilka a wowko. Počúvam Hardrock, Hardcore a inú dobrú hudbu.


Wed Jan 01, 2014 9:51 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
Máš celkem zajímavé IU, ale to je každého problém vkusu. Každopádně na baru nevidím cleave a slam nevidím v makru a taky nevidím nic na kontrolu procu právě slamu. Necelých 10k při dummy bossovi a full supportu ale není žádná sláva.


Wed Jan 01, 2014 11:12 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
Slam mi ukaze na obrazovke ze mam proc nato a sledujem si to v pohode na obrazovke :) a dps mam skoro 11k a bude o dost lepsie ked budem mat DBW a nie mirror of truth lowicky :P ak bude este aj druhy dobry trinket tak to bude este lepsie :)


Thu Jan 02, 2014 12:10 am
Report this post
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
Proc Slamu mi ukaze na obrazovke ze mam proc nato a sledujem si to v pohode na obrazovke :) a dps mam skoro 11k a bude o dost lepsie dps ked budem mat DBW a nie mirror of truth lovicky :P


Thu Jan 02, 2014 12:12 am
Report this post

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
pro


Thu Jan 02, 2014 12:29 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
V screene z raidu nevidím DBM ani OMEN, hlavne že recount tam je,.. (možno skryté mimo raidu?)

na skúšku za, ak enbudeš failovať tak by sa stebou mohlo dať pracovať,.

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Thu Jan 02, 2014 10:59 am
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
Pre addon Sexy map nevidno ikonky addonov pri mini mape, len tak svieti cela a addony sa vysvietia az pri ukazani na mapu, ale ma DBM bez toho by to neslo hrat :P a Omen mam tiez, ale agro si sledujem inak, ukazuje mi ho nad hlavou bossa to sa da nastavit v interface wowka a nefailujem tak ak clovek vie taktiky tak sa kiks neda spravit :) V starej guilde napr. som pri festerovi dostal 2x po sebe ozu malu tak som raz s nou odbehol a som sa vratil k bossovi a hned hodilo znova namna dalsiu ozu a uz kricali pomne ze failujem ... ale to je tak ked si nevsimnu ze 2x po sebe som ju dostal si mysleli ze som s tou jednou este pod bossom stal ... lovicka guilda proste, leader a ani si nevsima co sa deje. Takze nefailujem pri raidoch väcsinou, tak pri test raide si to mozte overit :)


Thu Jan 02, 2014 11:08 am
Report this post
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
Tak teda mám prísť v Nedeľu o 19:30 na guildovné ICC 25? Lebo ste to tu napísali a už to tu zase nieje napísané .... tak teraz nwm čo mám robiť či môžem ísť raid či nie?


Sat Jan 04, 2014 4:48 pm
Report this post
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
určite dojdi :)

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Sat Jan 04, 2014 5:00 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Hardrock - Fury Warrior
prijaty.lock

_________________
Image


Sat Jan 04, 2014 10:31 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 10 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.