View unanswered posts | View active topics It is currently Sun May 12, 2024 5:30 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Nelic - Shadow Priest 
Author Message

Joined: Mon Jan 06, 2014 11:33 am
Posts: 5
Reply with quote
Post Nelic - Shadow Priest
Nick: Nelic
Class a spec: Priest & Shadow

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n&cn=Nelic

Screen UI: http://imageshack.us/photo/my-images/208/a4lv.jpg/

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):
-- talenty: Tyto talenty jsou podle mě i podle toho co jsem hledal nejvhodnější pro ICC sezonu s 4.set bonusem T10+.
rotace: VT- DP- MF- SWP.. později doplnovat dotky a jinak MF. MB dávám, když v raidu není reple na manu.
staty: Hit- spell power- haste- crit- intel
gemy: je víc teorií, ale mělo by se asi jet 23SP do červeno-žlutých... a do modrých 12sp+10spirit na socket bonus... ale mě se vždy lépe hrálo s 12sp+10haste v červenožlutých... haste cap u shadowa není, ale čím víc SP tím by měl být vyšší dps, ale čím má člověk vyšší haste tím rychleji tikají dotky a rychleji MF, ale mělo by vycházet lepší SP kvůli přednosti SP před hastem.


DBM, Omen? DBM mám, ale nepoužívám ho, encoutery znám a spoléhám se sám na sebe, než na to, že se mi DBM lagne či cokoliv a já kvůli tomu skapu..., Omen přímo nemám, ale aggro mi hlídá jiný prográmek v UI mělo by to být přímo v tom Tukui.

WoW historie a zkušenosti: Přešel jsem sem nedávno z jiného serveru. Postava je koupená za moje těžce vydělané prašulky. Jinak Jsem do Wotlku do Icc sundal vše od Pretbc po LK... krom(Algalona, [Profa,LK na HC]). WoW hraji téměř 7let.
Mystiq.cz-Mystiq.org-Twinstar... mezi tím jsem zkoušel i Cata na offiku, ale nějak jak člověk nehraje od začátku tak nestíhá potom.

Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: Na Twinu jsem ještě v žádné guildě nebyl.

Proč chci právě k Vám: Na WW jste měli nábor a mám rád výzvy a chci pomoci v progressu :)

Jak často a kdy jsem online: Mám zajímavě řešené směny. Po,Ut denní-St,Ct volno- ve Ct mi začíná noční...Ct-Pa noční...So,Ne,Po noční... Ut, St denní... atak dále... Jinak, když přítelkyně nevyžaduje mmou účast v posteli, tak ve wowku jsem furt.

Můžeš být online do 24:00? Nemám problém až do rána. Kávy mám dost. :)

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Ano

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? 1.pull 10FPS na začátku později už se to zvedne na 20-30FPS... Zbytek ICC je v cajku.

Alti: nemám bohužel

OSOBNÍ INFO:
Věk: 22

Pohlaví: Můž

Povolání: Mám chemickou průmyslovku a vydělávám si tak, že vyrábím protiplísňové antibiotika.

Něco zajímavého o mně: Bydlím pár Km od Prahy. Do centra to mám vlakem cca. 15minut... Bydlím s přítelkyní, takže jsem se osamostatnil od maminky. Neberu to tak, dokud Maminka funí, Nelic bude u Ní!.! :D


Mon Jan 06, 2014 2:20 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
K rotacím a tak se vyjadřovat nebudu, jelikož tomu nerozumím. Jen bych chtěl vědět, jak často by jsi mohl být v případě přijetí na nedělním raidu, když v přihlášce uvádíš, že máš noční. Předpokládám, že to tak máš např. každý druhý týden.

Jinak se mi přihláška líbí, dal sis celkem záležet. Osobně dávám PRO na zkoušku.


Mon Jan 06, 2014 3:37 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
Pro


Mon Jan 06, 2014 4:07 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
Já sem pro, priest by se hodil, uvidime co se s tebou dá dělat, hlavně bays měl někdy čas na raid. To bude asi nějaká megaplíseň, když se na tom dělá ve dne v noci XD.

_________________
Image


Mon Jan 06, 2014 5:30 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
Nelic wrote:
DBM, Omen? DBM mám, ale nepoužívám ho, encoutery znám a spoléhám se sám na sebe, než na to, že se mi DBM lagne či cokoliv a já kvůli tomu skapu...


Podle čeho bez DBM poznáš, že máš např. u Rota volnou cestu na spojení oozy aniž by jsi v půlce cesty dostal blití a ohrozil tak MT a všechna meele ? Počkám až to hodí neberu jako racionální odpověď.


Mon Jan 06, 2014 5:49 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Jan 06, 2014 11:33 am
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
čím větší výskyt bakterií, které se kultivují, tím lepší :)
Jinak s tou nedělí...tuto neděli budu mít volno :)


Mon Jan 06, 2014 6:03 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 10:56 am
Posts: 161
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
Můj oblíbený britský vtip:
Víte, jaký je rozdíl mezi Spojenými státy americkými a jogurtem?
- Když necháte jogurt ležet ladem přes 200 let, tak se tam vytvoří kultura.


Mon Jan 06, 2014 6:08 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Jan 06, 2014 11:33 am
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
RioKiller wrote:
Nelic wrote:
DBM, Omen? DBM mám, ale nepoužívám ho, encoutery znám a spoléhám se sám na sebe, než na to, že se mi DBM lagne či cokoliv a já kvůli tomu skapu...


Podle čeho bez DBM poznáš, že máš např. u Rota volnou cestu na spojení oozy aniž by jsi v půlce cesty dostal blití a ohrozil tak MT a všechna meele ? Počkám až to hodí neberu jako racionální odpověď.



Pokud si vybavuji dobře taktiku na HC, tak se stojí kolem dokola ne? Takže bych ani MT ani meleečka ohrozit neměl. Pokud bych dostal i tak blití, tak dát raciálku a jdu dále. Hraju dlouho a bez DBM jsem se vždy obešel a že by se kvůli mě nedávali bossové, se říci nedá.


Mon Jan 06, 2014 6:31 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
Nelic wrote:
Hraju dlouho a bez DBM jsem se vždy obešel a že by se kvůli mě nedávali bossové, se říci nedá.


Zožeň si DBM alebo alternatívny boss encounter mod.
Nie všetkých bossov chodíme tak ako world/guilda kde si hral predtým/ujo vo videou na youtube.


Ak zoženieš spominené ZA

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Mon Jan 06, 2014 6:51 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jul 28, 2011 10:34 pm
Posts: 106
Reply with quote
Post Re: Nelic - Shadow Priest
mně se to docela líbí, jsem PRO

ten DBM bys mít měl, je to jen malej proužek kdesi někde, kterej ti řiká co se bude dít, nebo řekne až se tak stane, kompaktní addon kterej zachraňuje prdele (nejen tvoje)


Mon Jan 06, 2014 6:54 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 15 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.