View unanswered posts | View active topics It is currently Wed May 01, 2024 4:11 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Orionko Protection Warrior 
Author Message

Joined: Mon Jan 06, 2014 12:58 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Orionko Protection Warrior
Nick: Orionko
Class a spec: Warrior Prot 5k gs

Link na armory a talenty: Postavu som kupil a armory mi neukazujú moju postavu ktorú teraz mám ukazuje pod tým menom stále paladina. http://armory.twinstar.cz/search.xml?se ... chType=all

Screeny dávam z AA kedže z twinu nemam žiadne takto isto to mám aj tu len eq no iný takže equip zbadáte aj v armoroch.
Screen UI: http://leteckaposta.cz/502675363
čo sledujeme pri Vašom screene UI: Že mám všetky potrebné addony a je tam screen ako som aj tankoval .
Vaše bary + ich bindy: Teraz používam bartender4 všetko mám nabindované kedže som kúpil novú myšku.

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Zatiaľ nemám bohvie aký eq čiže nemám ako a čo odôvodňovať.(Dodatkovo ak budete vyžadovať môžem dojsť povedať na TS3. )

DBM, Omen?: Omen aj Dbm mám :)

WoW história a skúsenosti: Twinstare som v podstate od prestupu od Anthorky a ešte nejaká krátka pauzička. Na Anthorke som mal dlhé pôsobenie Insa TOGC 10/25 , ICC n 25/10 (12/12) na Anthorke HC len (3/12).

Iné guildy: Zatiaľ som nebol v žiadnej guilde čo by som dával prihlášky. Celkovo som neni v žiadnej.

Prečo chcem práve k Vám: Zatiaľ jediná schopná guilda čo ma oslovila poznám tu veľa guild z AA ale nechcem a vracať zas tým istým ľudom rád spoznám nových.

Jak často som online: Na raid prídem stále ale aspoň 1 deň vpred by som to potreboval vedeť aby som sa vedel zariadiť.

Môžeš byť online do 24:00?: Cez víkendy aj do 5rána. Cez týždeň tak do 1:00-2:00 max.

Máš mikrofón a zvládaš ho používať?: Mikrofón mám ale nekecám moc sem tam porozprávam dačo.
Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? 0 -/+ 10 : Záleží to len za aký PC si doma sadnem keď za ntb tam tích 20 za pc mam tak 50+...

Alti: Starback holy paladin
Mám ešte nejak 3x 80lvl ale nepočítam to ako altov kedže to chcem pomeniť v aukcií.

OSOBNÍ INFO:
Věk: 17r. (21.4. mám 18r. )

Pohlaví: Muž

Povolanie: Chodím na Strednú zdravotnícku školu odbor masér .

Niečo zaujímavého o mne: Bývam v Šuranoch je to blízko Nových Zámkov.. Rád si zacvičím zahrám futball a využijem volný čas športom...


Wed Jan 08, 2014 9:09 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Pokud máš odchozené ICC a celkově zkušenosti za prot wariora jak tvrdíš, tak si myslím, že slabší eq není problém. Co se týče samotného tankování, to tě musí prověřit Rio, já nikdy netankoval, takze k tomu nemam co říct.


Za mě PRO na zkoušku


Wed Jan 08, 2014 9:15 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Nato aby si vedel svoje názory na theorycraft snáď nepotrebuješ EQ? (prečo stam a nie mit. staty) (prípadne skade čerpáš theorycraft?)
Dlhé pôsobenie = rok? 2? 5 týždňov?
Raid time je nedeľa, utorok 19:00-24:00, môžeš vtedy?
Mikrák by si mohol používať aktívne,. Tank bez mikráku je na 2 veci...

EQ nahovno,.. profky máš snáď len z haluze ne? Aké máš plány na raidovacie profesie?

na skúšku na Riovom alt raide,. zatiaľ skôr nie

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Wed Jan 08, 2014 9:32 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Ako názory ja som myslel že k tomu ako mam urobený eq prečo ho tak robím toto tu hneď vysvetlím. Na Anthorke som hral 5 rokov cca.. Raid time vyhovuje. Mikrák ako používam ale nezapájam sa moc do hocijakej debaty čo sa tíka toho ja počas tankovania a v raide rozprávam vždy napr. (prebrat pri stackoch atd. ). No k tomu warovi ja deff cap chcem dať 540 vtedy by už mobky v HC nemali critovať , hit je 8% a expertise 6.5% a inak socketujem 30stam iba žeby som z itemov nedodržal cap nejaký, rotácia Rend, 5x stack Devastate (pomožem melee dps) a spamujem Heroic Strike a potom hlavné je Shield Slam "najviac aggra".
Ghlypy: Major
1 Glyph of Devastate
2 Glyph of Vigilinance
3 Glyph of Taunt
Minor
1 Glyph of Command
2 Glyph of Mocking Blow
3 Glyph of Thunder Clap
Ďalšia vec vyjadrím sa tu na jeden od Abolished aj ty si tiež tu nejako začínal nemal si tu hned veci za marku .. a nehovor mi že mam zle profky a atd. keď tu postavu mam 1 deň .. nemám tam nič skoro upravene ja sa postupne do týždňa dám dokopy ..


Thu Jan 09, 2014 3:20 pm
Report this post

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Za me NE

Je vsechno co pises je sice pravda, ale taky musis uznat, ze my nejsme nova guilda do hleda lidi na progress ICC, nebo prvnich par HCcek. Hledame lidi na progress Profa HC a LK HC a tam proste nemuzeme vzit lidi co zacinaj a cekat az se zlepsej, naberou zakladni eq atd... to bychom se proste nikam nehnuli...


Thu Jan 09, 2014 3:54 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Ja to nemyslím v zlom :) samozrejme každí sme nejak začínali, ale práve od toho prihláška je. Stačí napísať že profky na tej postave boli, ešte si nemal čas to zmeniť a prípadne aké máš v pláne spraviť.
K EQ: Sám snáď uznáš že EQ na utankovanie dajme tomu 25HC Festera nemáš...

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Thu Jan 09, 2014 4:02 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Toľko že HCčko si s tím eq netrúfnem tankovať .. chápem to s tím eq a nemyslím že HC sa vždy uplne mení taktika ... len vždy sa tam dá niečo naviac a atd.. ako u mňa taktiky , faily čakať nemusíte u mňa tu teraz zaváži dosť len EQ.


Thu Jan 09, 2014 7:27 pm
Report this post

Joined: Mon Aug 13, 2012 8:41 pm
Posts: 99
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
v zadnem pripade ....NE
Theorycraft hroznej, rotace uplne mimo, zkusenosti nedostacuji, talenty spatne, a gear slaby.... budu to brat za hloupy vtip! :DDD

_________________
Image TitanS R.I.P Image


Thu Jan 09, 2014 10:37 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Nekde sem slysel, ze mas slusnej dmg eq (pokud si to byl ty, uz se nepamatuju) pokud mas slusnej dmg eq, tak te muzem vzit za dmg a muzes si hazet DKP na itemy za tanka (ktery uz stejne nikdo nechce) a az budes mit slusnej eq i na tanka, tak zacit tankovat, pokud te to bavi/laka/vzrusuje/ nevim co jeste.


Thu Jan 09, 2014 10:43 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Orionko Protection Warrior
Gear stabý, u Festera by tě neuhealovali ani kdyby chtěli. Navíc nemáš aktivní meta gem.

Talenty můžou být, warrior je hodně variabilní takže jde vymyslet hodně kombinací

Glyphy co jsi tu vypsal, tak souhlas max s tauntem když nemáš hit cap, ale jinak total crap. Pokud musíš mít na Vigil, tak na raidu nemáš šanci ty naše prasátka uaggrovat a 2x rychlejší stackovaná devastate ? Na co ? Buglé už to není, takže zbytečnost. U minorů ti chybí zase základní glyph na bloodrage -> proč přiděláváš healerům další práci ? Jinak podle armory máš úplně jiné glyphy, tak nevím co si o tom myslet.

A rotace pokud teda začínáš rendem, tak proč si ho aspoň nevytalentuješ ačkoliv i tak je to total crap. Než nastackuješ těch 5x devastate (bude tě to stát ve tvém případě 3 GCD), tak jsi minimálně 5. v aggru. SS a revenge, který vůbec nemáš zmíněný je jediné dvě priority, co prostě musíš dát hned jak je dát můžeš.

NE.


Fri Jan 10, 2014 4:55 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.