View unanswered posts | View active topics It is currently Mon May 13, 2024 10:31 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
 Zannyqt Assa / Combat rogue 
Author Message

Joined: Thu Jan 09, 2014 5:16 pm
Posts: 1
Reply with quote
Post Zannyqt Assa / Combat rogue
OSOBNÍ INFO:
Nick: Zannyqt
Class a spec: Assa rogue JWC + ENG

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=zannyqt
(talenty ještě nejsou aktualizované, jelikož jsem PVE na jistý čas vyřadil) + jelikož mě asi na armorech nezastihnete v PVE EQ, tak bud ingame není problém nebo garantuji 8 - 12 k dps +- podle bosse.

Screen UI: http://tinypic.com/view.php?pic=2zydago ... s7hvbTtFco ( Toto je screen z mého alta, taktéž rogue) Stejně či téměř identicky vypadá mé UI na všech mých rogunách. Dnes do PVE používám navíc Recount. Na agro mi stačí ToT + blizz meter


Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Talenty, jak můžete snadno vyčíst z mého buildu, zaměřuji na AP / Haste což je u assa rogue priorita číslo jedna. Rotaci má enve rogue vcelku pravidelnou - Garrote - hunger for blood - Slice and dice - Muti - Muti - Enve (poslední tři kroky se stále opakují) + Burst dmg jsem schopen vytvořit Haste potionem a thistle tea (restore energy) Vanish spell vidím také jako podstatný, jelikož obnovuje talent overkill (energy regen). Ten používám při vhodných situacích (přechody do fází atp) či jako deff spell + jako výpomoc (Reopen -- addi hero sarufang, blazing skeleton vali = stun lock 10sec)
Gemy AP / AP+haste. ARP za assa pve nemá smysl, agility též ne.

DBM, Omen? DBM samozřejmě, byť na screenu ještě není. Omen nepotřebuji viz pozn. ke screen UI.

WoW historie a zkušenosti: Obě postavy zannyqt i zanian jsou koupené, nicméně má wow historie čítá vyexpený shaman, DK a Rogue (svého maina jsem před leti prodal). Na TS působím od jeho začátku přechodem z online gamers. Co se praktických zkušeností týče ICC FC (normal) hero ovládám vše kromě sindry, profa, LK, nicméně jestli budu mít příležitost tyto bosse na HC mod chodit, přijdu na raid samozřejmě připravený. Dále bych chtěl podotknout mé zkušenosti v PVP 2800 + TS (sh / rogue) TOP 5 na S4 za feral / combat (2334 rat rank 1 o 50 víc) Rank 1 3v3 Veruu Imagination Zanian na S 7. dále jsem vedl největší PVP guildu Deimos serveru Pivo dela hezka tela (asi rok zpět) + samozřejmě zkušenosti z AT 2400 +-



Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: Nemám guildu. Z té co jsem měl jsem byl vyhozen, jelikož jsem v den ICC 10 kde se tvrdě progresuje sindra dostal ban na druida a nemohl se zúčastnit.

Proč chci právě k Vám: Vaše guilda nabízí kvalitní zázemí, kolektiv a progress + Bylo mi doporučeno podat přihlášku Ondrou. Dále je u vás mnoho kvalitních pvp hráčů, takže budu mít s kým hovořit (to jsem v předešlých guildách neměl, jelikož všichni hráli 1850 hard progress)

Jak často a kdy jsem online: Online jsem pravidelně denně a to hlavně v podvečerních a ve večerních hodinách. Nyní svou aktivitu lehce omezím, jelikož v dubnu mě čeká maturita, ale pak budu opět víceméně kdykoli přítomen. Na raidy se dostavím samozřejmě i v tomto období, dle potřeby.

Můžeš být online do 24:00? Bez problémů.

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Ano, Ano

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? 30-40

Alti: Zanian rogue

OSOBNÍ INFO:
Věk: 19

Pohlaví: M

Povolání: Student osmiletého gymnasia

Něco zajímavého o mně: Bydlím v Liberci. Zajímám se o problémy společnosti, pasivně vyznávám Pantheistický buddhismus a poslouchám Hip hop.


Thu Jan 09, 2014 6:16 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Zannyqt Assa / Combat rogue
Za hip hop body dolu...

Jinak nase soucasna situace s rogunama je takova, ze mame 4 ( z toho ale 1 dostane 100% kick), takze budem zase na 4 rogunach. Pro Tebe by to znamenalo, ze by ses ucastnil main raidu pouze 1x za 2 tejdny. Samozrejme muze nastat situace, kdy zjistime, ze hrajes na uplne jinym levelu nez zbytek rogun v guilde (coz neni zase tak hard) a budes mit jisty misto na progressu, kterej zacne v unoru. Do ty doby nabirame hrace a davame dokopy idealni partu. Pokud ti takova situace vyhovuje a veris si, ze predvedes vice nez soucasne roguny (za co by jsme byli radi i my), tak jsem mile rad PRO


Thu Jan 09, 2014 6:25 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Zannyqt Assa / Combat rogue
začo si dostal ban na druida?

inak ZA

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Thu Jan 09, 2014 9:19 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Aug 13, 2012 8:41 pm
Posts: 99
Reply with quote
Post Re: Zannyqt Assa / Combat rogue
Ano soucasna situace takova a takova. Ale Zaniana znam uz dele spise z pvp teda. Muj nazor je ten ze dobrej pvpckar muze byt jeste lepsi pveckar.a Dobrej roug se hodi potom co odesel Azur... (zekke se gearuje,martyx je novacek...)
Urcite PRO

_________________
Image TitanS R.I.P Image


Fri Jan 10, 2014 12:44 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Zannyqt Assa / Combat rogue
Já sem taky pro, takze si napiš ve hře o inv

_________________
Image


Fri Jan 10, 2014 8:02 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Zannyqt Assa / Combat rogue
Prijatý LOCK.

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Fri Jan 10, 2014 8:04 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 6 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.