View unanswered posts | View active topics It is currently Mon May 13, 2024 6:00 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 Hixqqo, TTW Fire mage 
Author Message

Joined: Fri Jan 10, 2014 1:16 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Hixqqo, TTW Fire mage
Nick: Hixqqo
Class: Mage
Main spec: Fire (18/53/0)
Off spec: Frost (20/0/51)
Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Hixqqo
Screen UI: zapnul jsem alespoň DBM test mod...

Image

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Gemy hlavně na SP, samozřejmě mít hit cap a pak haste + crit... Talenty viz. Armory, klasika pro FIRE mage, 2 talenty v Flame Throwing místo 3/3 SoTM (Hodně mágu si flame nedává, podle mě v ICC dost důležité)... Rotace: Držet Living Bomb, když není lock tak i Scorch, a pak klasika Fireball + když procne hot streak tak pyro.

DBM, Omen? DBMko mám, omen nepoužívám, mám na aggro jiný addon.

Bývalá guilda + důvod odchodu: Na Twinstar jsem přišel v roce 2011 a dá se říci, že od začátku jsem byl v guildě Černá ruka. U černé ruky jsem působil celou dobu, ale před začátkem ICC/WF sezóny jsem skončil s hraním... a to hlavně kvůli škole. Zhruba před měsícem jsem začal znovu hrát a guilda černé ruky prošla řadou změn a mě během mé neaktivity kickli. Novou přihlášku jsem si už nedával...

WoW historie a zkušenosti: WOW jsem začal hrát někdy na střední ještě na patchi 2.4.3 (cca před 5 lety). Co se PVE a PVP týká, tak u mě je to 50 na 50. Jak už jsem zmiňoval, v roce 2011 jsem přišel na Twin, když začínal Ulduar a běžela Furi sezóna. Celý UD jsem odchodil z černou rukou, včetně všech HM. Na furi sezóně jsem posbíral (5/5 furi). Pak přišla další sezóna a TOC, v této době jsem toho nahrál asi nejvíce. TOC i TOGC jsem také celé odprogressoval z černou rukou, achievy mám ( včetně Insanity 10/25).. A z rele sezóny (5/5 rele) ... Před začátkem ICC jsem skončil a nyní jsem zpět. Co se ICC týká, tak taktiky znám, za ten měsíc jsem byl 4x s Whandem 25ku včetně LK a tím jsem si taktiky oprášil.

Proč chci právě k Vám: Nějakým způsobem mě Vaše guilda zaujala co se týká ICC...

Jak často a kdy jsem online: Teď zrovna mám zkouškový tak jsem tu často, ale jinak na domluvený raid a když je potřeba příjdu... Během semestru hraju ve volném čase podle toho kolik je práce...

Můžeš být online do 24:00?(Hlavně v neděli a úterý, kdy je raid time!) S tím nemám nejmenší problém.

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Mám a mluvit do něj snad zvládnu

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? 60+ ( na Max detaily, stroj celkem slušnej :P)

Alti: Resto druid, Fletnystka (čerstvě doexpená)

OSOBNÍ INFO:

Je mi 21 let, pochazím z Litoměřic, ale většinu času jsem teď v Praze na koleji. Studuji FIT na ČVUT druhým rokem.
Aktivně hraju fotbal, s kámošema rekreačně hokej, dále snowboard, lyže, inline brusle, posilka.
Držím se takového pravidla "Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj." Myslím, že jsem společenský, kamaradský, někdy hodně ukecaný a střelený.

Na závěr: Myslím, že znám svou classu velmi dobře ( mága hraju od začátku). Podle mě jsem týmový hráč, snažím se nefailovat a maximálně se na raid soustředit. Snesu kritiku a nechám si poradit, nebo naopak rád pomohu ostatním.

Na veškeré další dotazy a otázky z Vaší strany rád odpovím.

S pozdravem

Tomáš, Hixqqo


Fri Jan 10, 2014 1:41 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
Takže podle našeho rozhovoru ingame usuzuju, že domluva s tebou bude OK, působíš na mě seriózním dojmem.
UI přehledné, taktiky znáš(alespoň to tvrdíš), dobrej pvp hráč, je většinou výbornej pve hráč.
Jen bych se rád zeptal na tvůj pve gear, na armory máš momentálně pvp.


Fri Jan 10, 2014 1:50 pm
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 1:16 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
Přehodím na PVE aby bylo vidět :)


Fri Jan 10, 2014 1:51 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
Teoreticky bych nebyl proti, ale momentalne mame 3 aktivni magy, kteri jsou schopni progressu a neni duvod je menit/stridat.

Za me proti, protoze by ses nedostaval na raidy.


Fri Jan 10, 2014 2:15 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
Akým addonom si sleduješ threat?

Za mňa ZA,. aspoň sa magovia začnú snažiť aby sa na raid dostali

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Fri Jan 10, 2014 3:07 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
Blowkh wrote:
Teoreticky bych nebyl proti, ale momentalne mame 3 aktivni magy, kteri jsou schopni progressu a neni duvod je menit/stridat.

Za me proti, protoze by ses nedostaval na raidy.


Mluvil jsem s ohančanem, pro něj není problém hrát resto shamana na stejné urovni jako hraje mage (klidně by ho měl jako maina), a co si budem povidat, podivej se na raidplanner na stav healerů :) podle mě by byla velká škoda nedát Hixqqovi šanci :)


Fri Jan 10, 2014 3:58 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
OK PRO pisni si ingame o inv


Fri Jan 10, 2014 5:18 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jul 28, 2011 10:34 pm
Posts: 106
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
Urcite pro, sice mage mame,ale clovek,co umi a je rozumnej se hodi vzdy, skoda ho nechat utyct a ohaj za shamana by se vic nez hodil


Fri Jan 10, 2014 11:30 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Hixqqo, TTW Fire mage
Prijaty.lock

_________________
Image


Fri Jan 10, 2014 11:49 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 9 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.