View unanswered posts | View active topics It is currently Wed May 01, 2024 3:51 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 Adrianos- Prot Pala 
Author Message

Joined: Fri Jan 10, 2014 4:53 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Adrianos- Prot Pala
Nick: Adrianos
Class a spec: Paladin Prot/re3

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Adrianos

Screen UI: http://imageshack.com/a/img822/8548/qz21.jpg
Z raidu screen nemam, ospravedlnujem sa lebo som si kupil nový NB nedávno a znovu nahodil wow. Ked tak mal by som byt na stránkách iných guild.

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Staty primárne chce každý vidiet co najviac HP čiže staminy, ktorý aj ja z časti socketujem. Talenty, klasika tankovacie 0/51/20 , významnu rolu u tanka hraje aj Armor Cap, Def cap, expertise, hit, parry aj strenght. Sockety mam full stam ale aj exp. stam , hit + stam a podobne. Okrem expertisu a hitu mam vsetko nad cap. Snazim sa drzat vsetko co najvyssie.
Rotácia. Urcite drzim odzaciatku fightu nasebe sacret shield, RF, BoS a divine pleu. Hadzem si samozrejme aj holy shield a redukcie vtedy ked sa pouzit maju ( zalezi od bosa ) + prehadzujem Seal of Vengeance a Seal of Command podla toho co mám tankovať. Samotná rotácia vypadá umňa tak že davam Judgementy na CD, tak isto aj hammer of righteous a Shield of Righteousness. Ked treba pridrziavam agro s concentračkou s krídlami a s avenger shieldom. Samozrejme ked vidim v Omene že ma niekto nebezpečne dobieha tak mu hodím Salvu. Pri bosoch kde treba dispelovať (Rotface- odbiehacia taktika, LK) dispelujem primárne ja.
DBM, Omen? DBM mám, omen mám.

WoW historie a zkušenosti: Postava je vyexpená od 1, na twine som skoro od začiatku. Predtým som hrával na Sargerasi.

Na twine som bol na začiatku v guilde Meritum Sacrum (tá sa rozpadla), potom som prešiel do Tuatha De Dannan, tam som bol RL aj CL Shamanov, po emigrovaní vedenia sa tiež guilda rozpadla, potom som siel do Uncontrolled Power, kde ma atakovali ostatny R shamani zato ze ich prehealoavam a nedrzim taktiku, nastavl som sa zostal som bez Guildy, potom sa znovu Tuatha De Dannan zlozila. Tak som tam bol znovu RL + CL, ale vedenie stalo zaprd. Odisiel som s all postavami, ostal som bez guildy. Zacal som tankovať a raidovať s worldom. Raz ma zobrali na 10 ICC z guildy Aeternum Vale, po dotankovani az po LK ma vzali hned do guildy- kde som dal aj KS. Ale po 2 mesiacoch GuM odisiel a guilda sa rozpadla. Teraz som na volnej nohe (dúfam že nie dlho).

Na twine mám odchodene a FC všetko čo sa týka Wotlk, na TBC si uz moc neametam ale aj tam som tankoval BT a T5-kové raidy.

V ICC mám odprogresované všetko, z HC mam zabitých cca 5 bosov.Na 25-ke mam na normaly po Sindru zabite a na HC 1. Quarter.

Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: Rozpad-rozpad-rozpad.

Proč chci právě k Vám: Počul som že ste normálny ludia s dobrý mkolektívom. Tak sa skusím zaradit aj ja :)
Jak často a kdy jsem online: Priležitostne kvoli FAST VUT Brno. Ale na raidy dobehnem hocikedy od Nedele 15:00+ až do stredy 00:00.

Můžeš být online do 24:00?(Hlavně v neděli a úterý, kdy je raid time!) ak nemám doležitý zápočet alebo skúšku tak ano. Inak do 23:00 vždy.

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? ano, hádzať beaty budem :D

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? Neviem nesledoval som to ale nelaglo mi to este nikdy.
Mám dobrý net s novým PC. 8gb Ram, 2Gb Nvidia, Intel Core i5 Quad 2,6 Ghz.
Alti: Shaman Resto/ele (Airsoft), Mage Arcan/Frost (Darkage), Rogun Sub/Assa (Spanos) 79

OSOBNÍ INFO:
Věk: 21

Pohlaví: Samec (alfa)

Povolání: Real Life - študent, Wow- BS,Min,Jewel,Tail,Herb,ALch,Cook,Fishing,FA -full

Něco zajímavého o mně: Bývam na juhu Slovenska v meste Nové Zámky. Rád rapujem do beatov. Niektorý chvália iný závidia. Som dobrý v kúpelni, vydržím tam sediet aj pol dňa. A ked sa da zajdem do Fitka.


Fri Jan 10, 2014 5:26 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
Používaš nejaké bindy či to všetko klikáš?

add1: ja chcem vydieť aby tank nedostával veľké jeby a ne aby mal 70K HPiek,..
add2: načo máš na baroch všetky 3 judg?? vždy dávaš 1 aby sa striedali farby? (joke)
add3: taktiky na icc25HC ovládaš?
add4: za mna veľké plus, že napriek faktu že si z NZ ovládaš slovensku gramatiku, ako tak..


thoeorycraft a pod. nech posudi Rio

zatiaľ sa nevyjadrujem,. ideálne by som ťa najradšej vydeľ v raide na test...

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Fri Jan 10, 2014 5:41 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
PRO Need odzkouset na nejake 10, nez budes tankovat main raid :D


Fri Jan 10, 2014 5:49 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
V talentech akorát 2/2 judgements of the just dodělat.

U glyphů mi není úplně jasný ten na +10% dmg na judgement.

A nakonec to jde hrát v takovém rozlišení co máš ? Píšeš o dispelování raidu, to děláš přes co když tam budeš mít na 90% monitoru jen bosse ?


Sat Jan 11, 2014 12:55 am
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 4:53 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
Stíham klikať, ale ak je to uvás nutné nabindujem. Mám Bind len na Taunt single na 1 a na 3 targety na písmeno F. Všetko ostatné mam prisebe takže pohode stíham. Judgementy len zo zvyku od expenia, používam max ked nabieha horda pred ICC a pod. 25 HC ovládam cca 6 taktík. na 10 cca 10. No písem chybne lebo sa mi to uz pletie s cestinou ale inak ovládam jazyky: Slovenský, Maďarský, český a anglický - Full.


Last edited by Adrianos on Sat Jan 11, 2014 7:01 pm, edited 1 time in total.



Sat Jan 11, 2014 6:30 pm
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 4:53 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
RioKiller wrote:
V talentech akorát 2/2 judgements of the just dodělat.

U glyphů mi není úplně jasný ten na +10% dmg na judgement.

A nakonec to jde hrát v takovém rozlišení co máš ? Píšeš o dispelování raidu, to děláš přes co když tam budeš mít na 90% monitoru jen bosse ?


Doteraz som si vytahoval ludi alebo cez addon. Teraz som si spravil makro zatial funguje správne. Ten Glyph som mal len na počiatok ale už som si ho zmenil za glyph Hammer of righteous.. Talenty som už dorobil. A to rozlíšenie je uplne v pohode. NEviem ako to vidíte na fotke ale mám 15 palcový Wide monitor a vidím detailne všetko.


Last edited by Adrianos on Sun Jan 12, 2014 10:29 am, edited 1 time in total.



Sat Jan 11, 2014 6:32 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
Jsem pro vyzkoušení na ICC 10, kterou jdeme ve čtvrtek od 18:55. Pokud si uděláš čas a bez problémů odtankuješ celé ICC včetně Lich kinga(normal), tak jsem za INVITE DO GUILDY.

Ale ještě si počkej na vyjádření zbytku vedení :)


Sat Jan 11, 2014 6:35 pm
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 4:53 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
V pohode, rád tanknem, na 90% viem ist, zavisi trosku na priatelke ci pride kumne, lebo vtedy sa jej musim venovat ale zariadim sa tak nech v ten den nepríde.


Last edited by Adrianos on Sun Jan 12, 2014 10:29 am, edited 1 time in total.



Sat Jan 11, 2014 6:40 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
Nebo je tu ještě možnost jít náš 2. raid "altovní" s Riokillerem, pokud tě vezme. Tahle možnost je možná i lepší, alespoň si tě proťukne pořádně :). Ten raid je ve středu od 19:30 cca (Riokiller, Blair, Celea)


Sat Jan 11, 2014 6:48 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Adrianos- Prot Pala
Přijat.

LOCK


Thu Jan 16, 2014 12:24 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 10 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.