View unanswered posts | View active topics It is currently Mon May 13, 2024 10:22 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Swiziqq - Warrior 
Author Message

Joined: Fri Jan 10, 2014 5:08 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Swiziqq - Warrior
OSOBNÍ INFO:
Nick: Swiziqq
Class a spec: Warrior Protection

Link na armory a talenty:

Screen UI: Image
čo sledujeme pri Vašom screene UI: Omen, dbm, OmniCC
Vaše raid framy (obzvlášť pri healeroch): fps mám při raidě okolo 30+- na 25 man

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Staty samozřejmě primárně SP, který taky socketuju, pokud to jde. Talenty, jedu normální healovací:D, jak je vidět, nemám Celestin focus, takže haste cap mám kolem 856 v raidu tak, aby byl maximálně snížen GCD, a tuhle hodnotu přibližně udržuju, takže když mám dost haste, beru crit, a pokud možno itemy se spiritem ( díky talentu mi přidává taky SP).
O rotaci jde těžko mluvit, záleží na probíhajícím eventu, obvykle jedu primárně raid heal (Rejuvenation, wild growth, swiftmend ….. a dál podle potřeby.)

DBM, Omen? DBM mám, omen mám - mám všechno :D

WoW historie a zkušenosti: Postava je sice koupená, ale wow hraju asi tak 4 roky, takež už mám zahráno spoustu věcí, zde na TS hraju zhruba 2 roky. zkušenosti v raidech, mám bych řekl vysoké, už jen protože jsem si zašel celé icc25hc až po lk, kterého jsem bohužel ale ještě na hc nedal :( jinak UD full, togc, full, a nižší raidy samozřejmost :)

Na Twinstaru jsem byl ve spoustě guild - The Hobble Sawyers než se rozpadli na phobosu a nakonec než jsem si dal pauzičku jsem byl v Endless Agony za resto shamana. EA jsem opustil, protože jsem přestal hráát, prodal char a koupil si tohodle wara :)


Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: již jsem se zmínil výše

Proč chci právě k Vám: Slyšel jsem o DB spoustu věcí a hlavně i jako phobosák vím, že DB je velmi zkušenná guilda se zkušenným vedením a krásným progressem a tak ybch právě V8m chtěl pomoci v další farmě a později při RS

Jak často a kdy jsem online: Na raid není problém být online, ale jinak po škole a nebo když nelítám někde s nějakýma ženskýma:D

Můžeš být online do 24:00?(Hlavně v neděli a úterý, kdy je raid time!) : nevidím v tom problém, většinou chodím spát takhle pozdě:D

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? mikrofon, ts , mumble všechno mám a používám :D

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? na 25hc si nepamatuji, ale jako tank mám na 25mau u lorda kolem 30fpskdyž stojíme vzadu u zdi:)

Alti: nemáám :)

OSOBNÍ INFO:
Věk: brzy mi bude 18 let:))

Pohlaví: Chlapec, brzy muž:D

Povolání: Student vnitřního obchodu v Plzni:) (škoda že ne práva v Plzni)

Něco zajímavého o mně: Jmenuju se Patrik a bude mi 18 let a jsem z Plzně, ačkoli i v Plzni bydlím jsem hrdý sparťan, zacož mě asi nepřijmete:D Rád chodím do posilky, koukám na mma zápasy a na fotbal.

To bude ais vše, ikdyž nemám uplně gear, jaký by jste si u tanka představovali, ale to je to nejmenší:)
Díky Patrik


Fri Jan 10, 2014 5:30 pm
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 5:08 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
zapomněl jsem link takže tady je http://armory.twinstar.cz/character-tal ... qq&group=1

/E - koukám, že to není jediný co jsem zapoměl - Talenty vidíte v linku, gemyfull stam:D a rotace
charge - držet pořád HS popřípadě cleave na mobky - a pak revenge > shiled slam > devastate > CB a popřípadě shockwave


Fri Jan 10, 2014 5:30 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
neogemovaný neoenchantnutý gear (+low)
stou prihláškou si si fakt mohol dať viac práce...
nemám ti to zmazať skusíš to spraviť nanovo? :P (SP podľa mňa fakt negemuješ)

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Fri Jan 10, 2014 5:47 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
Promin, ale potrebujem tanky na progress Profa HC a LK HC. Se svojim eq neustojis ani 1/2 bossu. Za me NE zkus stesti u guild, kde progressujou normaly, abys nabral nejakej eq.


Fri Jan 10, 2014 5:48 pm
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 5:08 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
Já to už dávám dohromady, zase jsem si k tomu sednul včera:) a tak to dávám pomalu ale jistě dohromady:)


Fri Jan 10, 2014 5:53 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
Já bych byl PRO přijmout ho s tím, že by si prolítnul ICC 10, nějakej world icc 25 a za nějakou dobu by se diky jeho zkušenostem mohl dostat do main raidu.

Samozřejmě pokud by ti nevadilo, že by ses do dosažení nějakého toho gearu do naší 25tky prostě nedostal.


Fri Jan 10, 2014 6:18 pm
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 5:08 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
ondraorion wrote:
Já bych byl PRO přijmout ho s tím, že by si prolítnul ICC 10, nějakej world icc 25 a za nějakou dobu by se diky jeho zkušenostem mohl dostat do main raidu.

Samozřejmě pokud by ti nevadilo, že by ses do dosažení nějakého toho gearu do naší 25tky prostě nedostal.


stím počítám, už jsem naenchantoval, nějak v rozmezí goldu co mám a i nagemoval


Fri Jan 10, 2014 6:25 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
Bez gemů, enchatů a gearu. Tohle fakt ne.


Sat Jan 11, 2014 12:37 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
...a bez goldu :P Ja jsem taky spis proti

_________________
Image

Image
Image
Image


Sat Jan 11, 2014 8:44 am
Report this post
Profile

Joined: Fri Jan 10, 2014 5:08 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Swiziqq - Warrior
Nevím jestli je to už vidět, ale gemy a ench jsem si už obstaral... proto už nemám goldy..


Sat Jan 11, 2014 8:51 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.