View unanswered posts | View active topics It is currently Wed May 01, 2024 8:27 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 Tempusxx - prot warr 
Author Message

Joined: Sat Jan 11, 2014 8:04 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Tempusxx - prot warr
INFO O POSTAVĚ:
Nick: Tempusxx
Class a spec: warrior main prot off fury

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Tempusxx berte v potaz obojí talenty,poněvadž v jedněch je disarm a pravděpodobně půjdou předělat na pvp ještě

Screen UI: http: http://img.fileup.cz/?di=313894710737
screen z raidu neni,ale pokud je moc podstatné kolik mám fps atd,tak milerád opravim z nějakého world raidu aspoň,pravděpodobně si to stejnak změním,nemám moc makra krom thunder/cleavu,plus žádnej focus ještě,to si doladim :)

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): no..theorycraft s warrem protem..první řadě otázka na vás,k čemu přesně potřebujete warra,osobně bych ho bral jen jako offtanka,druid,pala,dk to zvládne mnohem líp v icc??to je pro mě dost směrodatný,jestli je potřeba hard single target a plus buffy do raidu nebo jak to potřebujete nevím,ale offtank by mě vyhovoval rozhodně víc než main v nějakém úterním nebo pátečním raidu atd :) GS 5561 hit cap tady žádná míra,expertise šílená věc,TPS hold mlátím a mlátím a mlátím a když někdo urve,tak je to jeho věc.Neni block gear,avoidance je,gemování jasná věc,akorát teda nikdy bych negemoval hit nebo expertise,to prostě musí stačit z itemů a hotovo 20.Soft capy znám,hard capy taky,počítám teda dycky s chobotnicí na raidu atd,glyphy potřebuju vědět,kam mě pošlete na hřiště,ale nepreferuju HS a Revenge,to je trochu mimo mísu s rotací pak atd,upřímě nepoznal sem na twinu warra,kterej by si s sebou nosil glyphy na raid a měnil je podle bosse,vsadim boty,že to ani 90% lidí v životě neslyšelo,ale tak stop flame...zkrátka půjdu na raid s DK nebo s pallou nebo druidem,to mění situaci :)STR 1525 to jest x2 3030 AP momentálně,kdo se v tom vyzná,snadno si spočítá TPS u abilit plus dmg redukce bosse v raidu s buffmy atd,guide opravdu psát nebudu.Armor cap hahaha...je dobré taky vědět,proč se pužívá Taunt glyph s 8% šancí na hit,figuruje je v tom číslo 17%.Jo třeba na pandách je to jinak,taunt přidá na 3s 200% TPS a,ten předělaný spell hit je taky důvod,že si ostatní tanci můžou jít na single target hrát kuličky na písek...Berte to s rezervou,protože toho je opravdu dost,co by měl tank vědět a pochybuju,že o wotlku vím vše,o cata a pandách už vím dost,ale wotlku už zas toliko ne :D.Znám to,každej MT je primadona a myslí si,že to umí nejlíp ze všech...normálka...a pak dycky přijde nějakej fail a slabší povahy mažou postavy,prostě nemyslete,že nebudu failovat.
EQ je jaký je,když bude end game není se o čem bavit,jít na LK s warrem bez set bonusu na blood rage..nic moc... .Jestli dělám špatný dojem budiž,ptejte se.Neni tam dodělaný BS a vedlejší profky,ale warra na farmení prostě nepoužívám,jen to BS dodělat a pffff farmim jinde.

potřebné addony mám,popřípadě jestli někdo má krásné UI jen a jen pro warra sem s tim,ale žádnej hydramage ui!

WoW historie a zkušenosti: Postava koupená cca před rokem touto dobou,pak pauza kvůli škole a reálu atd plus twinstar je hrozivě pozadu a woltk je dost nuda,ale tak proč si to furt platit,když na wow není čas :) Působil sem v guildě s hráčem Moonwalker(Rozmetal),teď většina asi hraje v Heroes of Ygradisil(nebo jak) a zbytek na offi,už si ani nevzpomenu na název,nemám screen ani jeden :D Kvůli nedostatku kvalitních hráčů a "odnusu" eq hunterů do lepších guild to uvázlo na mrtvém bodě,takže sme guildu prostě zrušili,co se dělo pak vím jen zběžně,podal sem přihlášku k Mizerům(z phobosu) a odchodil s nima první patro ICC,než sem si dal pauzu,navíc u mě panuje názor že end game warr na woltku je dost mimo mísu krom furyny teda,arms to je skill záležitost.Dost by mě zajímalo,co si o tom myslíte třeba vy.
Wowko hraju přibližně od 15,začínal sem na serveru začínajícím na onlineatd....pak spousta let offi,než sem nastoupil na vysokou,tam prostě neni čas ztrácet čas hrama pro děcka :p Před pár dny sem neměl co dělat,tak sem koukl na twin,vidím možná sem hodí Cata časem,tak sem to stáhl,dal pár HC dungů a rozhlížím se po guildě.Zatím teda mám přihlášku akorát zde.

TAKTIKY:Tady budete muset přihmouřit oko,rok sem nehrál,takže prostě netuším nic,ICC jen áčko a insanitu togc nevim jestli chodíte,ale taky je tam mezera,atd...takže se budu muset naučit případně a hlavně se sehrát atd.Nevím ani jak to funguje na offi,neodchodil sem heroiky.

Proč chci právě k Vám: Máte otevřený nábor pro prota,tak to zkusím a uvidím.Pravděpodobně u Vás nikoho neznám.Netuším na co toho warra potřebujete,jestli na progres heroicu 25tky nebo kvůli tomu,že Vám někde tank vypadl ze stálý party a potřebujete ho tam nutně každý úterý nebo jak :)

Jak často a kdy jsem online: Máte raidplanner koukám,což je parádní věc a žádná guilda se bez toho neobejde,jestliže se chtěji skládat 25tky.Online doba dle potřeby,ale preferuju prostě do půlnoci a konec,žádný závislačení a dneska to musíme dát,protože ještě nemám warglaivu a dneska určitě padne.Berte to s rezervou samozřejmě.

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Nezpívám a možná mám někdy "nesympatický" hlas a hloupé nápady

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? jo tak to Vám neprozradím,to musim nejprv zkusit :D

Alti: Paladin prot/retry 80 Tempusina http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Tempusina neni to úplně super gear,ale mám to v podstatě jen na farmu nebo for fun altovní akce typu toc 10.
Warr fury main Tempusx,momentálně v aukci,chci se toho zbavit a poříď nějakej spell dps/heal off uvidíme,ši to prodám nebo ne,popřípadně můžu poskytnout i to.

OSOBNÍ INFO:
Věk: 24

Pohlaví: Křečímorče samec

Info: No něco o sobě,druhák vejšky s IT zaměřením,přítelka,vlastní byt,nemám auto a občas využívám 10x1000 optiku a je to něco strašnýho.Sem pro každou pr...a bývám nespolehlivý,když mě někdo sere,respektive jak vy ke mě tak já k vám.Toť asi tak vše,omlouvám se dámám za hrubky,nejsem zrovna 2x sečtělý muž.


Sat Jan 11, 2014 11:00 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
Za mňa ZA.

theorycraft nehodnotím (netuším o twin wotlk warovi prd) ale vyditeľne základné (a nie len základné) veci ovládaš.
UI prehľadné, obsahujúce všetko potrebné. Jediné čo ti môžem poradiť je vymeniť Recount a omen za skadu - dmg+threat meter v jednom s dynamickým switchom (aka threat vo fighte, dmg mimo).
Glyphy na raidy nosievam napr ja :)

Trošku ma zarazila poznámka o 200% TPS po taunte, na MoP som hral síce len prvý patch, ale nemám dojem žeby nejaký tank potreboval zvyšovať threat,. vengeance robí divy.

Nedele, Utorky zvládaš byť 19-24 na raide?

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Sat Jan 11, 2014 11:27 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
Glyph na Devastate

Slabý gear stejně jako ti dva před tebou

Pokud nevěříš síle warriora jako MT, tak proč ho hraješ ? Momentálně je to úplně jedno.

Neznalost taktik


Zajímavý styl psaní

Za mě ne.


Sun Jan 12, 2014 12:25 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Jan 11, 2014 8:04 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
Ne jako MT v icc tomu něvěřim,možná to někdo dává,ale pochybuji,že má heroik LK dole stejně tak bosse,kde se musí běhat a ulevit healerum,měl by to dělat druid,na warra se něco špatně podívá a je to s nim zlý,dokud neni setovka warra bych vždy bral jen jako OT kvůli charge,intervene,tauntu a buffu atd.,jak je setovka a bloodrage 19% hp neni problém snést nějaký ten dmg.Spoléhat na warra s 50k v základu v icc neni dobrý.Takový gear nemám a unhitable ani zdaleka ještě nemám,nějakých 77,5%.

Jeden důvod proto nemít Devastate a co místo něj?? No jestli se chce tank hádat kvůli tomuhle nu dobrá,nemám co bych dodal,single target je single target,AoE patří někomu jinému.

Jen doplním,že s sebou nosím glyphy podle potřeby bosse a s raidovacím časem nemám problém.K taktikám sem se vyjádřil,neumím naučím,popřípadě si pokecám s někým známým jak Drizt.Pokud hledáte MT warra na icc na progress LK,tak to rovnou lokněte,to Vám nenabídnu.Off tanků máte asi dost.


Sun Jan 12, 2014 2:17 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
Tempusxx wrote:
Ne jako MT v icc tomu něvěřim,možná to někdo dává,ale pochybuji,že má heroik LK dole stejně tak bosse,kde se musí běhat a ulevit healerum,měl by to dělat druid,na warra se něco špatně podívá a je to s nim zlý,dokud neni setovka warra bych vždy bral jen jako OT kvůli charge,intervene,tauntu a buffu atd.,jak je setovka a bloodrage 19% hp neni problém snést nějaký ten dmg.Spoléhat na warra s 50k v základu v icc neni dobrý.


http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Victorsen

Dokonce i s RF. Na youtube si pak najdi video z killu.

Tempusxx wrote:
Takový gear nemám a unhitable ani zdaleka ještě nemám,nějakých 77,5%.


Bavíme se stále o classe warrior nebo čistě o tobě ? To, že nemáš gear už jsem napsal výše a ani z pozice off tanka v ICC 25hc nemáš co dělat.

Tempusxx wrote:
Jeden důvod proto nemít Devastate a co místo něj?? No jestli se chce tank hádat kvůli tomuhle nu dobrá,nemám co bych dodal,single target je single target,AoE patří někomu jinému.

Jen doplním,že s sebou nosím glyphy podle potřeby bosse


Pokud měníš za chodu, tak no problém, ale i tak ta kombinace co máš je podle mě dost divná vzhledem k tomu co máš na sobě.

Takhle, pokud ho někdo z vedení chcete oblíkat na nějaké třetí 25ce, co si složíte, tak klidně pro, ale v NE a ve ST místo pro něj 100% není.


Sun Jan 12, 2014 3:34 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Jan 11, 2014 8:04 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
a stejnak si stojim za svým :) ali je NE druid na lk heroic nutnost aspoň na progres,nemusim ani hledat,která guilda měla na ali first kill,ta která měla rozumný setups nejmíň 4 druidama,holy priesta,disco priesta,resto shamíka a 1-2 holy paldy ;),že to horda zabila na RF se nedivím(věčný boj raciálek),hodit icc před prázdninama a ve zkouškovým...no to je věc twinstaru...


Sun Jan 12, 2014 8:06 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
Tempusxx wrote:
a stejnak si stojim za svým :) ali je NE druid na lk heroic nutnost aspoň na progres,nemusim ani hledat,která guilda měla na ali first kill,ta která měla rozumný setups nejmíň 4 druidama,holy priesta,disco priesta,resto shamíka a 1-2 holy paldy ;),že to horda zabila na RF se nedivím(věčný boj raciálek),hodit icc před prázdninama a ve zkouškovým...no to je věc twinstaru...


Zase nastává otázka, bavíme se o classe warrior, o setupu healerů, o horských raciálkách nebo o tobě a tvojí přihlášce ?


Sun Jan 12, 2014 8:33 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Jan 11, 2014 8:04 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
ale tak ta už je vyřešená :) MT do raidu vám nedodám,OT neni třeba lock nepřijat ;)


Sun Jan 12, 2014 9:30 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Tempusxx - prot warr
Skús dobrať EQ a podať si prihlášku opäť neskôr.

Neprijatý LOCK

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Mon Jan 13, 2014 8:44 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 9 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.