View unanswered posts | View active topics It is currently Sun May 12, 2024 8:53 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
 Afli Warlock a Frost DK - mate bugnuty reg system 
Author Message

Joined: Fri Dec 27, 2013 10:09 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Afli Warlock a Frost DK - mate bugnuty reg system
Mate bugnuty reg system preto pisem cez tento ucet a rovno 2 prihlasky. Jeden vas clen mi pozical acc na froku.

INFO O POSTAVĚ:
Nick: Rookiee
Class a spec: Warlock Afli

Link na armory a talenty:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Rookiee - Nezarucujem aky spec budem mat prave na sebe kedze chodim aj PvP, PvE mam 6k GS
Talenty - http://armory.twinstar.cz/character-tal ... ee&group=2

Screen UI: http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/kjv2.jpg

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Chodim affli kvoli tom ze sa mi to momentalne viac paci ako demo. Skusal som aj demo ale toto sa mi paci viac. Idem hlavne do haste a sp ale mam sockety aj do hitu kedze som predtym missoval obcas. Rotaciu zacinam (ak nie je v raide bala druid / Unh DK alebo iny lock- Curse od ELements) , Haunt, Unstable afliction, Coruption, Curse of Agony - spam Shadow bolt / Drain soul (pod 25% HP)
DBM, Omen? : Mam oboje pretoze mam problem s aggrom tak si musim davat velky pozor na to :)

WoW historie a zkušenosti: S wow som zacal pred 5 rokmi este na Anthorii kde som sa spoznaval s wow asi polroka a moja prva 80 bola Warlock pri ktorej som aj ostal. Dlhe roky som hraval iba PvP az na ToC sezone som zacal s PvE.
Po rozpade AA som si dal pauzu a po case som sa dorpacoval na Twinstar kde som skusal rozne classy ale zas mi prischol lock :). Locka som vyexpil od 1. lvlu (btw uz 3. lock som som vyexpil od 0 :D). Na tejto sezone mam odskusane v podstate vsetko okrem LK 25 HC kedze nie kazda guilda na to ma. Mam KS z 10 aj z 25 takze taktiky dobre poznam prof HC tiez nieje problem. TOGC 25 som dal Insa ale nie tu.

Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: Dovod je taky, ze sme chceli obnovit staru guildu z AA ale uz to nebolo ono.

Proč chci právě k Vám: Chcem byt v TOP guilde to je proste kezde aj ja chcem byt TOP :). World raidy ma nebavia.
Jak často a kdy jsem online: Na hranie mam casu dost som vysokoskolak :D ale prednost pred WoW ma priatelka (neurcity element :D). Obcas chodim aj domov takze ked cestujem nemozem hrat su to niektore vikendy tiez neviem uviest s presnostou ktore.

Můžeš být online do 24:00?(Hlavně v neděli a úterý, kdy je raid time!) aj do rana :)

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? ano pouzivam ale hambim sa :)

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? okolo 50+

Alti: mam len obcas skor farmim hviezdy na PvP equipoch
OSOBNÍ INFO:
Věk: 19

Pohlaví: Muz

Povolání: Student

Něco zajímavého o mně: Som zo stredneho Slovenska ale prevazne zijem v Ziline. Studujem na Univerzite v Ziline.



INFO O POSTAVĚ:
Nick: Arquete
Class a spec: Death Knight, frost(DPS).

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Arquete

Screen UI: http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1 ... 1/ocuz.jpg - Screen nieje z raidu ale dufam ze staci :)

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): - Chodim forst talenty pretoze sa mi pozdava prinos do raidu +20% meele haste a aj kvoli tomu ze ich je menej ako uh dk.
- Rotaciu zacinam hornom potom diseasami, pokracujem obliterate,blood strike,blood tap, unbreakable armor, raise dead, a potom uz stukam na cd :)
- Gemujem str kedze sa to oplati viac ako arp, expertise cap aj hit cap mam.
DBM, Omen?: DBM aj omen mam.

WoW historie a zkušenosti: Wow hravam uplne od zaciatku od Vanilly. Presiel som nespocetne vela serverov od fun, instantov az po blizzlike kde sa mi to najviac zapacilo.
Mam odprogresovane ICC 10 11/12 HC + LK na normale. ICC 25 9/12 HC + 11/12 normal.

Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: Nevyhovoval raid time a nechodilo sa icc 10.
Proč chci právě k Vám:
Jak často a kdy jsem online: Cez tyzden mozem byt online hocikedy okrem nedeli od 17 do 20 kedy cestujem na intrak.
Můžeš být online do 24:00?(Hlavně v neděli a úterý, kdy je raid time!)

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Mikrofon mam a pouzivam ho.

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? 55fps cca.

Alti: Resto/feral druid 5850/5550gs , Prot/re3/holy paladin 5900/5600/5400 - za ktoreho hra momentalne kamarat.

OSOBNÍ INFO:
Věk: 20

Pohlaví: Muz

Něco zajímavého o mně: Byvam vo Zvolene, studujem na UNIZE v ZA. Viac sa mozno dozviete neskor :).


Mon Jan 13, 2014 6:24 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Afli Warlock a Frost DK - mate bugnuty reg system
PRO (oba)


Mon Jan 13, 2014 11:33 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Afli Warlock a Frost DK - mate bugnuty reg system
Frost DK i Affli lock potřebujeme, eq vypadá dobře u obou, zkušenost s ICC máte(pokud nekecáte :D)

PRO


Tue Jan 14, 2014 5:26 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Afli Warlock a Frost DK - mate bugnuty reg system
gear mate obaja pekný, ale prihláškam ste moc nedali.

Rookie:
Theorycraft wtf?
Skusenosti s ICCHC? (taktiky)

Arquete:
Profky budeš prerábať?
Nemáš problémy s agrom?
Theorycraftu si tiež moc nedal,..


na skúšku ZA,. ak sa budú vedieť správať a nebudú failovať, snáď z nich niečo bude.

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Tue Jan 14, 2014 7:39 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Afli Warlock a Frost DK - mate bugnuty reg system
Ok, tak přijatí:) účty vám aktivuju. lock

_________________
Image


Tue Jan 14, 2014 8:23 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.