View unanswered posts | View active topics It is currently Mon May 06, 2024 10:47 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Prot war Masakerka 
Author Message

Joined: Wed Jan 15, 2014 8:40 am
Posts: 3
Reply with quote
Post Prot war Masakerka
INFO O POSTAVĚ:
Nick: Masakerka
Class a spec: Warrior protection

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Masakerka
Screen UI: http://www.youtube.com/watch?v=swJTKjtDOGY tady sem si dovolil šoupnout videjko vlastní tvorby asi rok a půl staré. Nicméně ui vypada cca stejně.

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Prot, bez imp. thunderclapu (spousta lidi to jezdi kvuli aoe aggru a pak nedavaji ani demo shout takže zbytečny 3 body pro mě a další věc co stiji za zminku je safeguard- intervenuju rád a často. Rotace je asi taková že mačkám co svítí. Staty full staminu, v gearu sbiram misto armoru co nejvic parry dodge, diky čemuž se mužu pochlubit 35% avoidance na icc25ce a slušnymi Hpčky, k tomu 4x T10 bonus a každou minutu absorb nějakych 12K z bloodrage. Dale co přijde spoustě lidi divne tak nosim dps zbraň duvod je jednoduchy, tank spamuje na global a hero strike mu stejně ubiji glancing blow, takže k čemu bude rychla weapka leda na rage a tu zajišťuje boss. No a pomala dava abilitama 2x vic... tzn víc aggra. Poslední tankovací zbraň co jsem měl byla broken promise z naxxu25 horsemani.

DBM, Omen? DBM, Phoenix Style, RBS, Omen, Recount, Xpearl a samozřejmě focus target... toť moje zakladni tank addony.

Wow historie a zkušenosti: Tak wowko hraju 7 let prvni 3 roky byly sux pak jsem rok lital z guildy do guildy a učil se tankovat, potom sem zjistil že existuje něco jako wowwiki a tankpost za tyden to nastudoval a pul roku wipoval v jedny guildě na narniasu, potom sem tam pul roku dělal RL což vedlo od 8hodin v naxu až po kill yogga10man při kterem jedinem nam asistovali alti z jedne lepší guildy. Potom sem 2 měsíce nehral a ta guilda nesložila ani 5Man tak sem to leavnul a zase šel prudit další guildy. Toť asi vše k těm zkušenostem přidam to že kromě T6 a druhe pulky T5 season mam odtankovano tbc i wotlk (na wotlku chybi prof sindra lk hc), mam zkušenosti s leadrovanim a pouze na wotlku odehrano přes sedm tisic aren (nevymyšlim si v combu prot war rogue date 300 za večer hned) takže se přiznam trochu mě bavi to pvpčko.

Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: To bych nerozebiral nechci pošpinit guildu, navíc skutečnosti mohou byt jine než jak je vidim ja takže uvedu pouze nespokojenost s progresem.

Proč chci právě k Vám: Tož už mě asi 4 lidi lanařili a mate skvělou farmu.

Jak často a kdy jsem online: Když nejsu venku, na pivě, nebo na dotě.

Můžeš být online od 19:00 do 24:00? Když se vzbudim včas tak jo.

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? Dobře, ale varoval jsem vás.

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? Akorat tak tolik abych stihal běhat tam kam mam a nestihal koukat po zbytku raidu. (ne važně na fps se nekoukam, buď to jede nebo ne)

Alti: Malawalla, world spammer shadow priest teprva ho xpim, potom disco.

OSOBNÍ INFO:
Věk: 19

Pohlaví: vědci to ještě nepojmenovali.

Povolání: podej podrž na stavbě.

Něco zajímavého o mně: Když mam dobrej den tak dokažu každeho nasrat během 5ti minut i když nechci.


Wed Jan 15, 2014 9:12 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
Tak určitě na naši farmu využijem někoho, kdo se postará o ta naše prasátka a kravičku, ale ten nasírací skill nech zaparkovanej před stodolou!

_________________
Image


Wed Jan 15, 2014 10:13 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
PRO na zkoušku. Uvidime jak ti funguje to agrovani s pomalou zbrani. Tankovani sice moc nerozumim, ale vzdy sem si myslel, ze rychla zbran je kvuli vetsi kadenci heroic striku -> vetsi agro. Jinak k tomuhle at se vyjadri Rio, kterej o tom neco vi :D

Jinak leden mame vyhrazenej pro zkouseni novacku v ICC25 (10x HC) a nic neprogressujem. S vybranejma lidma zacnem od unora v nedeli progressovat proffa HC a v utery bude vzdy dochazka. Duvod je takovej, ze nam odeslo spoustu "starejch" lidi, ktery to uz nebavilo a tak v podstate menime 20 z 25 lidi.


Wed Jan 15, 2014 10:36 am
Report this post
Profile

Joined: Wed Jan 15, 2014 8:40 am
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
Ehm, prasatka a kravičku?


Wed Jan 15, 2014 10:43 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
Masakerka wrote:
Ehm, prasatka a kravičku?

Rowca asi neco hulila...


Wed Jan 15, 2014 10:45 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
Blowkh wrote:
Masakerka wrote:
Ehm, prasatka a kravičku?

Rowca asi neco hulila...

Já nevim, kdo začal s farmou:D

_________________
Image


Wed Jan 15, 2014 10:53 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Jun 16, 2011 8:31 am
Posts: 119
Location: BA, SVK
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
Ak si dobre spomínam z Riovej 25 v utorok tak mu to celkom išlo. ZA

_________________
Blade with whom I have lived, blade with whom I now die,
serve right and justice one last time, seek one last heart of evil,
still one last life of pain, cut well old friend, and then farewell.


Wed Jan 15, 2014 12:55 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
Až na ten safeguard, který je v tuto chvíli spíš na škodu jsem pro. Ve středu byl v pohodě, dělal to co měl a myslím, že i mluvil.


Wed Jan 15, 2014 2:22 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Jan 15, 2014 8:40 am
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
RioKiller wrote:
Až na ten safeguard, který je v tuto chvíli spíš na škodu jsem pro. Ve středu byl v pohodě, dělal to co měl a myslím, že i mluvil.

S tim safeguardem sem začal na toc sezoně kdy sem několikrat zachranil dotyčneho od smrti breathem, na marrowgarovi a třeba sindře se to vyplatilo když někdo neběhal jak měl, 30% redukce je dost. Nicmeně nemam problem ho dat pryč když zjistim že v tehle G bude zbytečny.


Wed Jan 15, 2014 3:01 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Prot war Masakerka
Masakerka wrote:
RioKiller wrote:
Až na ten safeguard, který je v tuto chvíli spíš na škodu jsem pro. Ve středu byl v pohodě, dělal to co měl a myslím, že i mluvil.

S tim safeguardem sem začal na toc sezoně kdy sem několikrat zachranil dotyčneho od smrti breathem, na marrowgarovi a třeba sindře se to vyplatilo když někdo neběhal jak měl, 30% redukce je dost. Nicmeně nemam problem ho dat pryč když zjistim že v tehle G bude zbytečny.

U nás je to zbytečný, my na raidu ani nedejcháme.

_________________
Image


Wed Jan 15, 2014 3:19 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.