View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Apr 26, 2024 11:41 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 13 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Aifi - Affliction Warlock 
Author Message

Joined: Tue Jan 14, 2014 9:09 pm
Posts: 1
Reply with quote
Post Aifi - Affliction Warlock
INFO O POSTAVĚ:
Nick: Aifi
Class a spec: Affliction Warlock

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... on&cn=Aifi

Screen UI: http: http://tinypic.com/r/2itfvck/5


Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):
gemy: SP, SP+haste, SP+spirit -> spirit pri 600+ dava vetsi bonus k SP nez full SP equip
staty: to samy jako gemy, duvod stejny
talenty: Affliction -> s redukci dmg, casto se mi stava, ze utrhnu aggro
rotace: life tap, SB, haunt,corrupt,unstable aff.,CoA (vytalentovana - vetsi dmg), spam SB, obnovovat dotky, pokud ma boss/target pod 25% HP, misto SB drain soul ( zvyseny dmg )


DBM, Omen? DBM samozrejmost, omen ani nic podobnyho na drzeni aggra nepouzivam, podobny addony jako Classtimer na udrzeni dotek atd. samozrejme + naky ty dalsi addony :DD

WoW historie a zkušenosti: na Twinstaru hraju od TBC, moje 1. postava byl Warlock, jinak all postavy (krome warra) sem vyexpil na 80 lvl, zkusenosti, pokud je brano odprogresovany raidy, tak znam taktiky i jsem byl na all raidech ( icc 25 HC jen par bossu - 1. quarter, fester,roth,queena,vali)
jinak v PvP max 2s rat 2,3k




Důvod(plánovaného) odchodu z Vaší stávající guildy: mel jsem guildu jako banku, moje mi nestacila :D

Proč chci právě k Vám: presel k vam kamos, potrebuju uz nejakou guildu kde se bude neco dit a ne furt world raidy

Jak často a kdy jsem online: no... to je ruzny :D ale vetsinou kazdy den par hodinek :D

Můžeš být online od 19:00 do 24:00?(Hlavně v neděli a úterý, kdy je raid time!) ano, ale pritelkyne ma prednost pred wow...

Máš mikrofon a zvládáš ho používat? ano, mam a zvladam

Kolik máš FPS u Lorda Marrowgara(25 HC)? tak kolem 30+/-

Alti: momentalne sem vsechno prodal

OSOBNÍ INFO:
Věk: skoro 19

Pohlaví: je to nutny ? :D

Povolání: student

Něco zajímavého o mně: sry nemam fantazii neco vymejslet :D vsechno se kdyztak dovite :D sem z Prahy


Tue Jan 14, 2014 9:38 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
Zkus prosím odlognout s PvE eq co mas, abychom se mohli rozhodnout co napsat :D

Jinak ted jsme prijali jednu afflinu s 6+k GS a co jsem s nim byl par dungu, tak toci dobre. Vice affli locku se na raidu neuzivi, maximalne kdybys byl ochotnej prehodit na demo a naucit se za nej hrat (pokud to teda uz neumis :D). Hranim myslim i odpovidajici DPS a ne se jenom vymlouvat, ze jsi support a mit o 1/2 mensi DPS nez zbytek raidu, coz je klasicka vyhovorka locku.

Jinak leden mame vyhrazenej pro zkouseni novacku v ICC25 (10x HC) a nic neprogressujem. S vybranejma lidma zacnem od unora v nedeli progressovat proffa HC a v utery bude vzdy dochazka.


Wed Jan 15, 2014 12:19 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Oct 27, 2012 2:50 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
Jak pise Blow, pokud by jsi byl ochotnej hrat jinej spec warlocka, tak bych byl pro zkousku v nedeli, nebo dneska na altovnim raidu, kterej sklada od 19:15 Riokiller.
Osobne bych to videl spise na destro, jelikoz demo hraje nas sluzebne nejstarsi aktivni warlock Chanel.


Wed Jan 15, 2014 2:16 am
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
no... jelikoz me demo nebavi, tak na nej prehazovat nebudu, to samy s destrem... gear mam 6092gs, ale poud nechcete affli tak tim to asi konci :D destro spec hraju v pvp a v pve to strasne kape na manu takze furt tife tap... no s tim jak toci, ja to mam prumerne kolem 10k... je to na vas...
btw jestli mate jen jednoho affli locka a mate 2 raidy ? o.O tak nechapu ze na to staci jeden ... no nevadi, zkusil sem to :D


Wed Jan 15, 2014 8:43 am
Report this post
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
Druhy raid je ale altovni/world, takže nevim, jestli by to bylo pro tebe to očekávaný "dění", neprobíhá tam nějakej plánovanej tvrdej progres, ale dává se, co se dá... Pokud bys měl zájem chodit na tenhle raid a být s kamarádem v guildě, tak já bych byla pro. Dobrý dmg do zásoby se hodí dycky, ale musel bys počítas s tím, že budeš třeba co se týče progresu jen náhradník a "ten skaredej lock, co nemá demo:P". Ale myslim, ze obecne locků moc nemáme a neni mozny cekat od kazdýho 100% účast...

zajímá mě, kdo je ten tvůj kamamrád a proč, když píšeš, že máš problém s agrem, nepoužíváš nic na jeho sledování?? To myslim, že je do pve zaklad, a nejen pro lidi, co "problem" maji, ale obecně pro přehled, co se v raidu děje..

_________________
Image


Wed Jan 15, 2014 9:04 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Jun 28, 2011 1:39 pm
Posts: 65
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
ondraorion wrote:
Osobne bych to videl spise na destro


pls no.


Wed Jan 15, 2014 2:16 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
Takze kamos u vas je hunter Nathanielz, jediny co mam na aggro je ze kdyz mam cca 80% zacne mi blikat obrazovka cervene, ale to je od klasickyho blizzard Ui tusim... ze bych chodil s alt raidem mi vubec nevadi, par raidu uz sem s vama byl... takze pokud vam nevadi jeden prizivnik navic, pridal bych se k vam...


Wed Jan 15, 2014 2:48 pm
Report this post

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
V tom pripade PRO vezmu tebe i Rookiho v nedeli na raid a uvidime, kdo z vas toci vic + nefailuje a dodrzuje taktiky (alias vetsina afflin co vubec nejde do addu :D)


Wed Jan 15, 2014 2:53 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
ok :D
mno u affli je to typicka vymluva protoze casty a nez se to roztika chvili trva takze to neni takovy dmg jako treba u destra ( konkretne treba spiky na lordovi ) :DD


Wed Jan 15, 2014 4:25 pm
Report this post

Joined: Sat Oct 15, 2011 9:34 pm
Posts: 35
Reply with quote
Post Re: Aifi - Affliction Warlock
Jo, toho chcem. To není spelloklikač, znám ho ruzně z bg atd... konečně zas pořadnej lock :)


Wed Jan 15, 2014 9:45 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 13 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.