View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Oct 05, 2024 10:54 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 Xip 80 Rogue 
Author Message

Joined: Fri Feb 24, 2012 11:10 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Xip 80 Rogue
O postavě:
Nick:Xip
Class a spec:Rogue Assassination/Combat
Link na armory a talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... imos&n=Xip dufam ze bude ukazovat PvE
Screen UI:http://imageshack.us/photo/my images/215/wowscrnshot022512001814.jpg/
Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Tak s talentami mi pomahal kamoš ... rotacia trick of trade na tanka zacinam zo stealtu multilate ptm ešte 1 dam rupture da mi 1combo point dam si slice and dice obnovim si ho s envenomom a dam si hunger of blood a ptm si uz len na sebe drzim slice and dice a tocim dookola multi a drzim aj rupturu
DBM, Omen? mam
WoW historie a zkušenosti: hram to više 6.5roka, a tu na twine od kedy vznikol ale hral som na phobose a ptm som asi pred rokom prešiel sem na deimos.... mal som vo vašej guilde postavu menom Ronddar Ele shamik.. mam zkusenosti s všetkymi dostupnimi raidmi okrem TOC to si ešte doberam co a ako...
Jak často a kdy jsem online: vikendi stale a cez tizden som na intraku ale zvicajne mam notebook tak som aj cez tizden
Můžeš být online do 24:00? jasne
Alti: iba 1

O osobě:
Věk:17
Pohlaví: Muž
Vyznání: Rimo Katolik
Povolání: Student
Něco zajímavého o mně: Pochadzam zo slovenska presnejšie z vychodneho (Košice) rad športujem nerad sa nudim a mam priatelku ......

Diki za pozornost....


Fri Feb 24, 2012 11:32 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
Tvoje prihlaska me neoslnila... Za me NE.


Sat Feb 25, 2012 1:15 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Jan 07, 2012 5:19 pm
Posts: 12
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
postava koupena? nejspis ano, 67 dung raids achi... s talenty na assa pve ti musel fakt pomahat kamos? :) , rotace jak zkopirovana z icq a vlozena do prihlasky :) . sorry za ty brutalni smailiky ale vzdycky me vzrusujou.

_________________
Image


Sat Feb 25, 2012 1:17 am
Report this post
Profile

Joined: Fri Feb 24, 2012 11:10 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
zerousek wrote:
postava koupena? nejspis ano, 67 dung raids achi... s talenty na assa pve ti musel fakt pomahat kamos? :) , rotace jak zkopirovana z icq a vlozena do prihlasky :) . sorry za ty brutalni smailiky ale vzdycky me vzrusujou.


ano kupena kvoli tomu ze som sem siel s phobosu ale kupil som ju pred rokom celi EQ co mam na sebe som si nazbieral sam .... a neni skopirovana pisal som to tak ako to davam


Sat Feb 25, 2012 1:29 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
Sice máme jen jednu rogunu, ale je aktivní a konečně umí točit... tím pádem další je zbytečnost dle mě,jelikož 2 vás stejnak na raid nevezmem, takže bohužel

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Sat Feb 25, 2012 9:45 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
Tak ja bych na raid klidne i ty dve roguny vzal, ale museli by fakt umet.
Na armory je samozrejme pvp gear, takze netusim, z toho screenu se da odhadnout ze ten gear neni uplne top a ani celkove ta prihlaska nic moc. A nick Rondar mi taky neco rika, ale asi si nebyl moc dobrej kdyz si te nepamatuju, za me Ne.

_________________
Image

Image
Image
Image


Sat Feb 25, 2012 10:34 am
Report this post
Profile

Joined: Fri Feb 24, 2012 11:10 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
Gonzales wrote:
Tak ja bych na raid klidne i ty dve roguny vzal, ale museli by fakt umet.
Na armory je samozrejme pvp gear, takze netusim, z toho screenu se da odhadnout ze ten gear neni uplne top a ani celkove ta prihlaska nic moc. A nick Rondar mi taky neco rika, ale asi si nebyl moc dobrej kdyz si te nepamatuju, za me Ne.


nwm prečo na noc som si daval PvE EQ .... EQ mam UD 10 HM .. no Ronddar neznaš možno si tam nebol ked som tam bol ja


Sat Feb 25, 2012 10:37 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
Mighty Gonzales ze by nekde nebol? Dost pochybuju, spis jsi nepredvadel nic extra abych si to pamatoval...

_________________
Image

Image
Image
Image


Sat Feb 25, 2012 10:41 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
Byl jsem s nim VoA, 3k DPS...

NE


Sat Feb 25, 2012 11:02 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Xip 80 Rogue
Neprijat. Gl jinde

_________________
Image

Image
Image
Image


Sat Feb 25, 2012 11:22 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 10 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.