View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 02, 2024 9:18 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Chelseasmile, Rogue + Assa 
Author Message
User avatar

Joined: Tue Feb 28, 2012 5:21 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Chelseasmile, Rogue + Assa
O postavě:
Nick:Chelseasmile
Class a spec: Roguna Assa/Assa (jedno je PVP)
Talent tree : http://wow335.gamestool.net/roguet.php? ... 0000000000
Armory : http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... elseasmile

Screen UI:
http://www.imagehosting.cz/?v=frames.png , http://www.imagehosting.cz/?v=twinstpkp.jpg , ten druhý je takový divný zrovna , trošku rozhašené UI ale budiž

DBM, Omen?
Samozřejmost )

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):
Na tohle jsem trošku "gurmán" rád se tím zabývám. Abych začal ,tak weapons ! Slow MH,Fast OH, Daggers only ,MH = IP ,OH = DP
Začít ve stealthu - garrote - Hunger for Blood - Mutilate - SnD - Envenom - Mutilate - a pak držím
HfB,SnD skrz envenom (talent v předposledním tieru) a envenomovat vždy když je na targetu 4-5 CP, nikdy ne méně, CP builder je mutilate :P
Co vidím jako další nejdůležitější věc je CAP .. kdo nemá HIT CAP,Expersite CAP.. je k ničemu (snažím se aspoň ty capy dát). Tak se tedy přesuňme k dalšímu oblébenému "itemization and gems"
Gemuji ze začátku full AP, nemám takový podíl fyzického poškození na arp osazení, itemy beru spíše s attack powerem, až budu mít extrémně dobré vybavení přehodím
na full haste (jen z gearu, negemovat). Více haste = více úderů = více jedu = více critů = více energy = více abilit = více CP = více envenomu = delší % envenom buff uptime a tento fakt se dále
cyklí s více jedy etc. Build preferuji http://wow335.gamestool.net/roguet.php? ... 0000000000 každý jiný je v dnešní době špatně )
Teda nevím jak je to na twinu, je tu posunutá sezona a 3.3.5a konfigurace classů a talentů.

WoW historie a zkušenosti:
WoWko hraji s nějakými těmi pauzičkami asi už 6 let + , prošel jsem si v Cyclone battlegroup HC PVP na WF sezóně, na TBC Merciless sezonou.
Co se týče PVE mám trofej za těch pár let z každého raidu, dungu, word bosse ve wowku , dokonce i AQ40 když tam ještě nebyl Cthun )
prostě"starý prase" :D co se týče WotLK, tak jsem si odtankoval Od Naxxu až po Ruby Sanctum )

Historie postavy a guildy:
Postavu jsem koupil za hvězdy :P Kdysi jsem tu vyexpil pár postav, tak jsem je prodal, kámoš mi přihodil 200 hvězd a postava je na světě, mám z ní radost :P

Důvod(plánovaného) odchodu z guildy:
Jsem na Twinstáru uplně nový, zkoušel jsme založit svou guildu, ale bez známostí to jen tak nejde, když od startu chcete nastavit laťku.

Proč chci právě k Vám:
Kamarád doporučil, mám rád sehrané PVE, které vždy vede k trofeji )
Jak často a kdy jsem online: Nemůžu to určit konkrétně, hraji podle nálad a příležitostí,
nejsem nařízen přijít domů či k přítelkyni a hrát tam jistý kus času hry. Jinak to bývá na podvečer až do večera každý den (18:00 - 23:00) občas se ukážu odpoledne.
Můžeš být online do 24:00?
Jestli nemuspm druhý den brzo vstávat, no problem. Většinou víkendy, svátky pohoda)

Alti:
Tak nějak si expím občas warra :)

O osobě:
Věk:16 (v hlavě to mám srovnané dost)
Pohlaví: sameček
Vyznání: Když já nevěřím v něj, proč on by nemohl věřit ve mě ? :)
Povolání: Student (studuji IT, ale asi přestoupím, chci více času na ostatní záležitosti)
Něco zajímavého o mně: Nejsem žádný nolifer, mám rád srandu, srandam musí být. Hodně jezdím na skateboardu, rád trávím čas s přítelkyní, hraním na kytaru a co se toho týče jsem ve 2 kapelách :) Bez hudby
bych nemohl žít (žánr: od classic rocku až po deathcore, rád si poslechnu i něco jiného) Rád sportuji.

_________________
"We all carry these things inside that no one else can see.
They hold us down like anchors. They drown us out at sea.
I look up to the sky, there may be nothing there to see.
But if I don't believe in him, why would he believe in me?"


Tue Feb 28, 2012 6:54 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Jan 07, 2012 5:19 pm
Posts: 12
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
clovek co kazdy den spamuje world ze invne do Guildy lidi behem chvilky pise prihlasku do beeeeest of guildy u Ali :) , navic tva PVE schopnost je na bodu mrazu kdyz sem videl tve VOAcko kde si behal jak Rocky Balboa co honi kure po zahrade. jo a nez zacnete saskarit stou best of guildou : mit tu uchylaky jako je Vithar coz je nekurovany Cockhead maestro, Gonzalese, asi nejzaslouzenejsiho bugera Gorbena a nebo i jine ... to fakt nema tak nekdo :D

_________________
Image


Tue Feb 28, 2012 8:03 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 28, 2012 5:21 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
No s tou guildou jsme si to rychle rozmysleli ,když jsme viděli co za materiál se k nám hlásil. Jinak k tomu VOA mám dobrý vysvětlení :) Sice si řeknete, jak je to absurdní výmluva, ale mě to nevytrhne, za moji postavu doteď totiž hrál i kamarád, nebyl jsme si jist jestli na Twinu vůbec zůstanu :)

_________________
"We all carry these things inside that no one else can see.
They hold us down like anchors. They drown us out at sea.
I look up to the sky, there may be nothing there to see.
But if I don't believe in him, why would he believe in me?"


Tue Feb 28, 2012 8:13 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Mar 09, 2011 10:41 am
Posts: 14
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
Možná mi armory ukazuje špatně, ale žádný profky? PVE eq doplněn PVP doplňky?


Tue Feb 28, 2012 8:39 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 28, 2012 5:21 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
Furi Wrist a Deadly Ring no, nic lepší zatím nemám, myslíte, že jsem takovej vůl abych si to nedal , kdybych to měl ? :) Profky ještě nevím jaké , prozatím jsem začal skillit insc+herb

_________________
"We all carry these things inside that no one else can see.
They hold us down like anchors. They drown us out at sea.
I look up to the sky, there may be nothing there to see.
But if I don't believe in him, why would he believe in me?"


Tue Feb 28, 2012 8:41 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
zerousek wrote:
beeeeest of guildy u Ali :)

no uz sem se chtel vztekat :D

za me ne, jediny co jeste mozna invnem je clovek co ma top gear, nic mensiho neuzivime

_________________
Image


Wed Feb 29, 2012 7:22 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
zerousek wrote:
jo a nez zacnete saskarit stou best of guildou : mit tu uchylaky jako je Vithar coz je nekurovany Cockhead maestro, Gonzalese, asi nejzaslouzenejsiho bugera Gorbena a nebo i jine ... to fakt nema tak nekdo :D


To sice nemá, ale nemusíš na nás prozrazovat ty největší úchylácký tajemství už v přihláškách =D každopádně jak psal náš stromek nade mnou, rogunu s tvým eq bohužel neužijeme, takže za mě také ne

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Wed Feb 29, 2012 7:30 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 28, 2012 5:21 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
No ok, jako beru to nemám dostatečný gear, tudíž mě asi nevezmete, to by se tu mělo řešit a né lidi co jsme bral do své guildy, jsem na twinu cca 2 týdny. Neznám tu ty lidi ;) calm down

Můžete to odmítnout a lock, mám o vás dokonce i nějakej ten obrázek do budoucna )

_________________
"We all carry these things inside that no one else can see.
They hold us down like anchors. They drown us out at sea.
I look up to the sky, there may be nothing there to see.
But if I don't believe in him, why would he believe in me?"


Wed Feb 29, 2012 9:03 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
Obrazky jsou dulezity :D Tak tedy na tvoji obrazkovou zadost odmitame a lockujeme :) Pa, hodne stesti jinde ;)

_________________
Image

Image
Image
Image


Wed Feb 29, 2012 10:24 am
Report this post
Profile

Joined: Sat Jan 07, 2012 5:19 pm
Posts: 12
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile, Rogue + Assa
prosim, chci byt na obrazku uprostred! :)

_________________
Image


Wed Feb 29, 2012 12:56 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.