View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Jul 05, 2024 12:29 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Anknownlolz Warlock - Destruction 
Author Message

Joined: Thu Mar 15, 2012 6:49 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Anknownlolz Warlock - Destruction
O postavě:

Nick : Anknownlolz

Class a spec: Warlock Destruction

Link na armory a talenty: Anknownlolz

Screen UI: UI Kdyz nestaci staci povedat doplnim s Charinfo

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):
Talenty
3/13/55 [low hitcap]
Rotace
LifeTap, CoE[CoD], Immolate, Conflagrate, Chaosbolt, Inicirate drzat na CD chaos/conf
Staty
SP>Haste>Crit>Spirit>>Intelect Na destro sa doporucuje 20% Haste pak uz len SP
Gemy
Meta:21%critchange 3%critical dmg increased, inak vsade 23SP vynimkou su 2 modre 12sp+10spirit a kdyz mate malo haste [pod 20%] tak se socketuje jeste +20haste

DBM, Omen? Mam

WoW historie a zkušenosti: Wow som zacal hrat pred 4rokmi, na zaciatku TBC. Warlocka hram 2roky. Twinstar- Zacinal som u hordy, kde som bol clenom Lords Von Dante, kde sa mi nepacil ich styl vedenia, tak som leavol a presiel k allianci, kde som sa stal hrdym clenom Murlocov. Ale prisla zmena, stretol som prijemny kolektiv v "pve" guilde Cilmelya, kde som prezil pekne chvile, ale nebola to guilda, ktoru som hladal, tak sme s kamaratmi zalozili guildu MUMIE, kde sme chodili 10HM. Dostali sme ponuku od Patronus Ignis nech sa knim pridame. Po dlhom premyslani sme sa rozhodli k nim pridat, co bola velka chyba! Kuvam prichadzam od PI odkial ma kickli, kedze som mal dost velke nezhody s vedenim [Acerik].

Proč chci právě k Vám: O vasej Guilde som pocul uz vela dobrych a aj zaujimavych veci :) Paci sa mi vas pristup k PVE, je to proffesionalne ked pozeram na guildy kde som bol. Dufam ze uvas stretnem prijemnych ludi.

Jak často a kdy jsem online: Cez tyzden som online 16:00 do 23:00 so-ne Som tu prakticky cely den :)

Můžeš být online do 24:00? Cez vikendy mi to nerobi problemy

Alti: Mam len bankera
________________________________________________________________________

O osobě:

Věk: 17
Pohlaví: Muz
Vyznání: Krestan
Povolání: Student
Něco zajímavého o mně: Ahoj volam sa Peter, pochadzam zo Slovenska z mesta Galanta, studujem na strednej skole elektrotechniku. Vo svojom volnom case rad hram Wow alebo neake FPS[CS 1.6].

Dakujem za Vas, cas co ste venovali mojej prihlaske.


Thu Mar 15, 2012 7:19 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
Nevim co říct, s warlockama je to podle nálady... jednou máme na raidu 3 a podruhé musí jít alt aby byl vůbec nějakej demolock. Byl bys ochotnej chodit demo? To je asi nejzákladnější otázka... Kdyžtak eq si na noc přehoď abychom viděli itemy,gemy apd. Za mě nevím, ať rozhodnou jiný :roll:

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Thu Mar 15, 2012 8:04 pm
Report this post
Profile

Joined: Thu Mar 15, 2012 6:49 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
Tak Jestli potrebujete Demo locka tak mozem zmenit talenty ale najracej by som hral Destro. A EQ uz je prehodeni uz len staci pockat na refresh


Thu Mar 15, 2012 8:07 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
destro ani potreba neni, stabilní demo urcite jo

_________________
Image


Thu Mar 15, 2012 8:09 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
Tak vis jak, potrebujem i nepotrebujem... Locku mame docela dost, jenze ne vzdy maji cas dorazit na raid. Ale pokud bys mel pouze destro tak spise ne... pockej az se tu vyjadri vic lidi ;)

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Thu Mar 15, 2012 8:10 pm
Report this post
Profile

Joined: Thu Mar 15, 2012 6:49 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
Jak som spominal uz vyssie Kludne prehodim na Demo. Demo sem hral tez jeste s cias MUMIE ako support na 10 len povedzte ci chcete DMG demo nebo spise Supportera lebo je to velky rozdiel popripade napiste Ingame nechcem tu robit offtopic


Thu Mar 15, 2012 8:33 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Nov 21, 2011 11:22 am
Posts: 21
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
ja jsem s nim byl hc dung a choval se jako ************ s prominutim...tak to zvazte

/edit by moomi: hele vol slusnej slovnik nebo se nevyjadruj vubec, dik


Thu Mar 15, 2012 10:18 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Jul 31, 2011 9:42 pm
Posts: 27
Location: BA
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
Sorry ze sa vyjadrujem, ale :

Stabilny demolock, hmm, Eve chodil kazde jedno ID, teraz som ho nevidel dlhsiu dobu (mozno ma problemy s PC, alebo nevim)
Wyrd sa zacina prebudzat z hibernacie,
Ja od prichodu ToC si tiez nachadzam cas, lebo je rozdiel stravit 2 x 3 hod cez vikend vecer u PC, alebo 1x 1,5 hod. Kazdopadne aj na posledny raid som mal pripravene demo v zalohe.

Niesom proti prijatiu dalsieho demolocka, tohoto cloveka nepoznam, ale koli niecomu sa mi nezapisal dobre do pamate.

_________________
Little, but demonic
Taktiez mam demonicky penis


Thu Mar 15, 2012 10:36 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
Mammrde me jde o to aby byl na KAZDYM raidu alespon jeden lock a pokud to nebudou ty nasi soucasny zvladat tak klidne dalsiho prijmu, na druhou stranu je pravda ze Eve psal neco o netu ci pc a to ze byl na kazdym id je take pravda. Dalsi vec je ta ze lidi v soucastnosti mame vazne haldu a dalsiho bych za soucasne situace asi nerad videl na raidu,kdyz uz se v klidu skladaji 2 x 25tky. Tudiz kdyz jsem to nejak vsechno vzazil + a - tak mi vychazi jen to abys cekal na vyjadreni treba do pristiho tydne. Uvidime jak na tom budeme tenhle vikend a po nedeli by se ti nekdo mohl ozvat s vyjadrenim. S tim ze bychom, pokud mas zajem, te prijali pouze za DEMO.

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Fri Mar 16, 2012 8:20 am
Report this post
Profile

Joined: Thu Mar 15, 2012 6:49 pm
Posts: 4
Reply with quote
Post Re: Anknownlolz Warlock - Destruction
Gorben wrote:
...Uvidime jak na tom budeme tenhle vikend a po nedeli by se ti nekdo mohl ozvat s vyjadrenim. S tim ze bychom, pokud mas zajem, te prijali pouze za DEMO.

Jak som uz visie spominal prerobit na DEMO mi nerobi problemy kedze som to aktivne hral pred destro a
Chepir wrote:
ja jsem s nim byl hc dung a choval se jako trinactiletej picus s prominutim...tak to zvazte

Mozes uvies priklad? Ano suhlasim moje spravanie nie je vzdy vhodne ale ked se wipuje v HC to vie cloveka poriadne vyniest z mieri...


Fri Mar 16, 2012 12:59 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.