View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Jul 05, 2024 12:39 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
 Tesy DK 
Author Message

Joined: Mon Feb 27, 2012 9:30 pm
Posts: 1
Reply with quote
Post Tesy DK
O postavě:
Nick:Tesy
Class a spec:DK Tank (BlooD,Unholy,Frost) DMG(Unholy,Frost)
Link na armory a talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... mos&n=Tesy (je tam Pve Tank Blood a Pvp Unholy Dmg pokud se vám bude zobrazovat PVP EQ mužete ingame napsat a EQ předvedu)
Screen UI:Upřímně své UI nikomu neukazuju pač je to čistý chaos :D ještě si pomyslíte bůh ví co.
Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):
Talenty budu mít ty co budou třeba v gildě jinak mám classické co skoro každý používá.Gemuju všude STR na dmg a STAM na Tanka krom míst kde je bonus Stam.
DBM, Omen? DBM a Omen mám ale za dmg moc nesleduju většinou zvládám bez toho.
WoW historie a zkušenosti:Tak moje historie, kterou asi přejdete rychlostí blesku.Začal jsem na TBC servu WOW spider, který bohužel skončil.Odešel jsem na server deffender, ale tam se smazali všechny postavy(už si ani nepamatuju proč).Jelikož a poněvadž jsem chtěl zkusit blizz vybral jsem si server Twinstar. Na twinu hraju od otevření naxu nak tak.V mích naprostých začátcích se mě ujala gilda No Sorrow, kde jsem vydržel dokud se gilda úplně nerozpadla.Jak se gilda rozpadla dal jsem si pauzu na nějakou dobu….. a ted jsem v PI.
Důvod(plánovaného) odchodu z guildy
Žádná motivace v raidu. Nulová disciplína prostě problémy.A navíc chtěl bych byt normální člen, který dělá to co má a nemusí sledovat ještě X lidí a okřikovat je jako malé děti.Ikdyž tu mám pár lidí, které mám velice rád, ale
Jak často a kdy jsem online: V týdnu, jak kdy podle chuti času.Sobota a Neděle večer by neměl byt problem do 23:00, ale vymečně se stává, že musím odběhnout.
Můžeš být online do 24:00? Není problém

O osobě:
Věk:18
Vyznání:žádné
Povolání: Student
Něco zajímavého o mně: Jsem z Prahy studuju střední školu a tenhle rok maturuju , takže bude období, kdy tu nebudu příliš.Mám rád WOW, pizzu,holky :D a další blbosti.Více se mužete dozvědět pokud mě přijmete.

PS:přihlášku podávám ještě do HHH jelikož máte všude full stav skoro.


Mon Feb 27, 2012 9:33 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Tesy DK
Tak abych to shrnul... Screen UI nam neposles neb se za nej stydis. Theorycraft vicemene nula. Omen nesledujes. Maturujes, takze tu nebudes moc casto. Mas radsi pizzu nez holky. A navic si davas prihlasku do HHH...
Mame v guilde 2 DK, oba jsou unholy, frost by se hodil, ale ne za techto podminek. Za me NE

_________________
Image

Image
Image
Image


Tue Feb 28, 2012 7:25 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Tesy DK
ne

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Tue Feb 28, 2012 8:14 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Tesy DK
NE


Tue Feb 28, 2012 9:41 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Fri Nov 25, 2011 4:01 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Tesy DK
kvalitni DK, mam s nim zkusenosti z byvale guildy - netankuje spatne a s pvp unholy taky netocil nejhur, dejte mu alespon sanci :)

_________________
Image


Tue Feb 28, 2012 10:00 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Tesy DK
ne

_________________
Image


Wed Feb 29, 2012 7:20 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Tesy DK
Koukam stihnul jsi si dat prihlasku jeste do dalsi guildy. Neprijat, locked.

_________________
Image

Image
Image
Image


Wed Feb 29, 2012 4:58 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 7 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.