View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Jul 07, 2024 7:06 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 16 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Lulanda Warlock // destro // 
Author Message

Joined: Sun Mar 18, 2012 7:50 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Lulanda Warlock // destro //
O postavě:
Nick:Lulanda
Class a spec:Warlock Destro
Link na armory a talenty:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Lulanda
Screen UI: vidim ze tady mate tuhle kolonku asi mozna chapu proc, ja bohuzel screeny nedelam ale FPS mam stabilne pres 20 i na bossech kde jsou hodne efekty
Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):Talenty :) mno destro protoze to ted sype asi nejvetsi porce DMG, rotace mno moc slozity to neni :], elements, drzim imo nahozeny, sypu inci a na CD vkladam boltu a conflagracku s hastem pres 700 uz se nevyplati ani udrzovat corrupt na targetu, ted jsem zacal hrat t8 set bonus trochu sem snizil haste tak sem zvedavej :) rad se vzdy podelim o zkusenosti a priucim od jinych to je k tomu Theorycraftu snad vse xD gemy a staty to je snad jeste jasny SP a Haste a 2x blue na meta bonus :>
DBM, Omen: ano oba tyto adony pestuji ve sve zahradce jiz nekolik let
WoW historie a zkušenosti: Wowo hraju uz od 60tek vzdy na blizlike serverech, nejdriv sem hral na mystiq.cz pak po rozdeleny mystiq.org a od doby twinu hraju na twinu :) uz od 60tek hraju warlocka je to moje nejoblibenejsi classa mozna uz jen proto ze me hrozne bavi se honit v DMG s ostatnima :)
Historie postavy a guildy: historie teto postavy, mno vyexpil jsem ji asi pred rokem myslim mozna uz je to trochu dyl rok a par mesicu predtim jsem totiz hral hordu, sel jsem do guildy Brothers of War, ktera jeste furt funguje jsem ted zjistil ale vratit se do ni 100pro nechci protoze jsem ted mel cca 5ti mesicni pauzu od wow ale uz pres mesic hraju zase aktivne, jsem ted v guilde Winter of Ice ktera je sice mlada a ambiciozni, ale ted to mozna bude znit ze se trochu taham za triko ale uz nechci byt v guilde kde jsem na vsech pullech na vsech bossech 1. v DMG :P
Důvod(plánovaného) odchodu z guildy:(JAKO Z VASI GUILDY VE KTERY STE TED, NE Z NASI..) Všichni jsou tu teplí a tak mě dostatečně nedoceňují! " Tohle jsem nemenil vas vzor vasi prihlasky je proste skvely xD "
Proč chci právě k Vám: DBcka jsou jedna z mala guild ktera aliance nabizi aby jsi clovek mohl splnit zakladni raidovaci potreby a nevytrhal jsi u toho vlasy z hlavy :) samozrejme k vam chci na doporuceni Itasise ktereho znam z Brothers of War
Jak často a kdy jsem online: Po od 16-24, út 19-24, str, 16-24, ct 18-24, pá 13-24, so-ne nonstop
Můžeš být online do 24:00? Neni problém
Alti: Mám 2 Priest lvl 80 , a DK lvl 80

O osobě:
Věk:24
Pohlaví: Mám ptaka
Vyznání:Židovka "bez obrizky !!"
Povolání: Studentka "klatim"
Něco zajímavého o mně: Mno nevim co by vas mohlo zajimat :) jsem vesela kopa co rada macka zbesile cudliky na raidech


Sun Mar 18, 2012 8:14 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
Ten screen UI by to chtelo, zajdi VoA a vyfot svoje UI s dmg done z bose.

Byl by problem chodit demo, kdyz bude treba?


Sun Mar 18, 2012 9:26 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
Jak řekl Angel, nic jiného než demo locka který by tu byl na každý raid a byl by ochotný jezdit perma demo neuživíme... tudíž pokud sem chceš jít jako destro,zklamu tě ale místo by asi nebylo... pokud bys byl ochotný jet demo a šlo by ti to, asi by to i šlo, jelikož oproti předchozí přihlášce toho druhého locka, máš doporučení a žádná špatné reference na tebe nejsou...

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Sun Mar 18, 2012 10:02 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Mar 18, 2012 7:50 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
OK podle toho co ctu na reply, pro me neni problem hodit demo talenty hral jsem je na wotlku ze vsech asi nejdele az ted po odmlce jsem zacal hrat destro, ja se dokazu prispusobit potrebam :) thx za odpovedi


Mon Mar 19, 2012 8:58 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
Prihlaska se mi libi, ale rad bych videl ten screen - kdyz ne z raidu, tak alespon z IF dummy v demo talentech.


/e Angelic: +detail dmg

_________________
Image

Image
Image
Image


Tue Mar 20, 2012 9:29 am
Report this post
Profile

Joined: Sun Mar 18, 2012 7:50 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
doposilam screen lidi
http://img.fileup.cz/?di=1513322516672


Tue Mar 20, 2012 1:56 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
Se screenem jsem spokojen, snad jen nabindovat healthstone, life tap a soulshatter a bylo by to "dokonaly" (malej monitor, trosku chaos, ale to je kazdyho vec :) ) + na to demo jestli by se nehodil addon co by hlidal proc Molten Core,... ale to je taky na tobe
Ja jsem Pro

_________________
Image

Image
Image
Image


Tue Mar 20, 2012 2:21 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Jul 31, 2011 9:42 pm
Posts: 27
Location: BA
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
Screen v destro to je

_________________
Little, but demonic
Taktiez mam demonicky penis


Tue Mar 20, 2012 2:49 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Mar 18, 2012 7:50 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
Vim ze to je screen z destro, hraju ted destro talenty demo bych hral az u vas :) life tap mam nabindovany jenom to neni videt je na ` :) molten core mi adon hlasi taky abych poslal 3x inci misto shadow boltu


Tue Mar 20, 2012 3:30 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Lulanda Warlock // destro //
Rekni mi, kolik sp ti prida 1 spirit na raidu?


Tue Mar 20, 2012 6:13 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 16 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.