View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Oct 05, 2024 11:44 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
 Holy | Prot - Paladin 
Author Message
User avatar

Joined: Fri May 27, 2011 11:55 am
Posts: 9
Reply with quote
Post Holy | Prot - Paladin
Nick:Nechrist

Class a spec:Holy/Prot(/Retri)

Link na armory a talenty:http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Nechrist

Screen UI:here

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Holy talenty jsou postavené na plošný heal. V raidu funguji jednoduše, beacon a shield na tanka a spam holy lightu do raidu, dle potřeby holy shock a na proc flash heal. Vše socketuji do intelu. Při 60-70% many nahazuji divine pleu ->90-100% many a takle pořád dokola. DBM + Omen + Mumble + PallyPower + Healbot + XPearl je samozřejmostí.

WoW historie a zkušenosti: Zacal jsem na DT na patchi 1.4. Od te doby jsem vyzkousel vsechny mozna povolani a rasy co jsou(Druid/Lock/Mage/War atp.). . Na offi jsem mel prestavky, skoncil jsem pred prichodem wotlk, pak zase na wotlk nastoupil, po pul roce wotlk jsem zase odesel, protoze ta komunita co byla, se vyparila... Mezitim jsem na offi presel z DT na Burning blade, kam byla free migrace. Mam probehane vsechny raidy co jsou na Twinu otevrene (tzn. VoA, z offi mam vsechny bosse, Naxx25, UDHM) a pak z offi ToC, Pit a ICC.

Předchozí guildy Exice, Ravencrest, HornyHeadHunters, Patronus Ignis (by nebylo možná dobré uvádět, ale před 2 měsíci na tom byla guilda ještě dobře, avšak jak to dopadlo je žalostné a co ten rozpad provázelo také - škoda mluvit o raidování v poslední době, až by se člověk styděl, ale myslím, že je fér PIcka uvést )

Alt: Mortum 80 Arcane mejdž - Hit>Haste>SP (dvoutlačítková rotace = dps ), chodím s ním občas PvP.

Proč chci právě k Vám: Protože jste TOP guilda, co má už plno za sebou,rozumní lidé, férové jednání, nemáte problém složit GUILDOVNÍ UD25 (a newipujete na HM),ale nejenom WoWLife (ale i RL srazy), komunita, pohoda. Znám u Vás "švagra" Killufasta a přítelkyni Fael a nebo také Yussa. Dále Vám mohu nabídnout Alchemy a Insc support! Ten Vás musí přemluvit, protože určitě alchymistu nemáte :)

Jak často a kdy jsem online: Pracuji na směnný provoz, když mám směnu jsem v práci od 7.00 do 19.00, doma jsem okolo půl 8. Během týdne mám třeba 3 směnny, takže není překážka. Arény nechodím, někdy si zajdu i to BG, ale nejsem PvPčkař.
Můžeš být online do 24:00? Ano mohu, klidně déle
Alti: 2

Věk:20
Pohlaví: Pajzlík
Vyznání:Protestantská kookma
Povolání: Zaměstnanec soukromé VŠ + Student VŠ (dálkově)
Něco zajímavého o mně: Jsem z Prahy, je mi 20 let. Žiji s přítelkyní ve Vršovicích. Ve volném čase dělám DJ (electro/house/trance). Hraji na el. kytaru a basu.Hudba je můj největší koníček, mám rád jen dobrou hudbu! Vyrůstal jsem na Folk/Black metalu (Arkona, Nokturnal Mortum, Burzum atp.), poté nějaký ten melodic (Nightwish, Deadlock), ale ani electro se mi nepříčí (progressive/electro house/trance).Jedním z mých koníčků jsou tetování, zatím jen 2,ale v plánu je 3tí. Rád zajdu pokecat na pivko a poklábosit s přátely. Jedna z důležitých informací, která by mi nedala spát, kdybych ji tu neuvedl, je láska k Červenému trpaslíku! Teď ta nezajímavá čast - studuji obor Ekonomika&Managment, jsem komunikativní a společenský. Myslím, že jsem vcelku normální :-P

Vím, že DB nemají otevřený nábor pro paladiny (vypadáto, že pro žádnou class), ale myslím, že na vyzkoušení a odchození Vašich alt raidů se dá vybudovat reputace a možnost chodit s Vámi v budoucnu main raidy a ukázat, že chuť a mozek hodný DeathBringera mám.


Tak díky za přečtení, snad jsem Vás nenudil, ale aspoň trochu přesvědčil, že na to mám.

_________________
Flame Warden Nechrist fokin holadin


Tue Mar 27, 2012 3:58 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Nov 02, 2011 12:39 pm
Posts: 15
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
ak sa mozem spytat, aky nick si mal v ravencreste?


Tue Mar 27, 2012 4:02 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 8:43 pm
Posts: 92
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
jo, to je dobrej typek, toho bych bral ;) a hlavne Cerveny trpaslik! :D

_________________
Image


Tue Mar 27, 2012 4:03 pm
Report this post
Profile ICQ
User avatar

Joined: Fri May 27, 2011 11:55 am
Posts: 9
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
Bigdesigned wrote:
ak sa mozem spytat, aky nick si mal v ravencreste?

Mortum - Holadin (byl jsem tam při otevření UD )

_________________
Flame Warden Nechrist fokin holadin


Tue Mar 27, 2012 4:05 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
Mame 2 aktivni holadiny. Takez bych videl jedine tu moznost "na vyzkoušení a odchození Vašich alt raidů se dá vybudovat reputace a možnost chodit s Vámi v budoucnu main raidy a ukázat"


Tue Mar 27, 2012 5:29 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Nov 02, 2011 12:39 pm
Posts: 15
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
Nechrist wrote:
Bigdesigned wrote:
ak sa mozem spytat, aky nick si mal v ravencreste?

Mortum - Holadin (byl jsem tam při otevření UD )


hm hm to si nepamatam... asi si leavol pred mojim prichodom :D
Angelic mame 3 hpalachov: ja, Stanley a aj Krony ;)


/edit Angelic: ty dva to trochu flakaj


Tue Mar 27, 2012 5:54 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
Přihláška se mi fakt líbila a já bych ti šanci dal, jelikož mi nepřijdeš jako nějakej šašek co to hraje jen kvůli eq. Sice je pravda že ty naši 2 holy paláti se točí celkem v klidu, ale třeba byses ještě mezi ně narval. + teda počítej s tím že tě budeme využívat i na damáž (tzn. pve retri na dualech povinnost ;) ) ANO

edit : Pravda na Kronyho jsem zapoměl =/ ten poslední dobou taky dost chodí, což by mohla být překážka, respektive to že jsou 3 holachové ti nezaručuje ani fleka v altovský 25tce... Já nevim, pokud by jsi sem chtěl jen kvůli lidem (Killu a spol. ) tak by problém neměl být, ale pokud si chceš pořádně zaraidovat tak to ti bohužel v současnosti s našima stavama lidí(35+ online na main raid time) nezaručíme. Je to hodně i na tobě co od toho čekáš...Jo a až teď jsem pochopil že jsi přítelem killuovo ségry, no tak to by neměl být s nabráním sebemenší problém, jen jde vážně o to že ti fleka na raidech nezaručíme...

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Tue Mar 27, 2012 6:03 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Fri May 27, 2011 11:55 am
Posts: 9
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
Jedná se mi hlavně o lidi a něco k tomu zajít, nemám potřebu projít všechna ID s mainem a altem, stačí mi zajít si s palachem a jednou Vaší altovskou groupou UD a TOC a třeba se Vám zalíbím a dostanu se do mainovského, nijak netlačím na pilu, že bych potřeboval jít hned nový ID všechny raidy

_________________
Flame Warden Nechrist fokin holadin


Tue Mar 27, 2012 6:11 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 1:42 am
Posts: 190
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
dwarf +1 :D

_________________
Vitharsson#2824
Vithar.8341


Tue Mar 27, 2012 10:29 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Sun May 01, 2011 2:29 pm
Posts: 154
Reply with quote
Post Re: Holy | Prot - Paladin
Příbuzenstvo, co víc dodat

_________________
Image


Tue Mar 27, 2012 11:19 pm
Report this post
Profile ICQ
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 21 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.