View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Apr 28, 2024 6:51 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin 
Author Message

Joined: Mon Apr 18, 2011 7:47 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Nick: Truplik

Class a spec: Paladin Protect/Retri

Link na armory a talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &n=Truplik

WoW historie a zkušenosti: Začátek byl na clasiku jako každý na serveru jméno už si bohužel nevzpomenu. Poté jsem pokračoval na serveru Dark Age kde se hrálo TBC měl jsem zde celkem slušného tanka warriora. Poslední server na, kterém hraji je Twinstar jsem zde od roku 2009 vyexpil jsem zde již hodně postav, ale moje main postava je tento paladin.

Historie postavy a guildy: Pokud se budu věnovat mojí hlavní postavě koloval jsem po hodně guildách, ale nejvíce času jsem strávil v The Pandora Knights, která se spojila s Dragonslayers což pro měl byl důvod odejít. Založil jsem novou vlastní guildu a stou nějaký čas fungoval. Ke konci jara roku 2010 jsem se spojil svoji guildu se začínající guildou Blood of Dragons kde jsem až do dnešního dne působil jako MT a Raid Leader.

Důvod(plánovaného) odchodu z guildy: Odešel jsem z mnoha důvodů hlavním důvodem asi byl můj jiný postoj k fungování guildy. I když důvodů bylo více mimo jiné to byl odchod mnoha mých přátel bez kterých už tento kolektiv nemohl fungovat tak jak by měl. Když to shrnu časy se mění a mě už zde nic nedrželo.

Proč chci právě k Vám: Vybral jsem si vás hlavně z důvodu, že již někteří lidi, které znám k vám přešli například Annubis, Tomytt a další nevzpomenu si. To však není hlavní důvod dobře vím co jste zač mnohokrát jsem o vás slyšel a rád bych se přidal ke skupině, která se jen neveze, ale i se o něco snaží. Vím, že paladinů máte možná moc, ale i tak si myslím, že mám co nabídnout.

Jak často a kdy jsem online: V týdnu každý den od 17:30 - 24:00 a o víkendech téměr Nonstop když zrovna nemusím do práce.
Alti: Death Knight (80), Mage (80), Shaman (20)

O osobě:
Věk: 20
Pohlaví: Můž
Vyznání: Jedi (aspoň tak jsem to napsal při sčítání 2011 :-D)
Povolání: Vedoucí odbytu ( DEKTRADE a.s.)
Něco zajímavého o mně: Snad vše co vás napdne od Airosoftu po Zombie filmy :-)


Mon Apr 18, 2011 8:09 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Mno, tedka k nam prisla Yuky (bo jak se jmenuje) coz je taky protpala a myslim, ze paladinu jsou zrovna classa, ktery mame velkej dostatek, max 1 holy by se jeste uplatnil. Za sebe musim rict ne, nebylo by pro tebe proste uplatneni na 25 raidech.


Tue Apr 19, 2011 7:45 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Už jsme se o tobě bavili včera na mumble kdy mi psal Tomytt a ptal se jestli k nám můžeš jít... fakt ja takový že paladinů máme opravdu dostatek a jestli můžu být upřímný,nejsem si jist co bys nám mohl "nabídnout" ,jak píšeš v přihlášce... takže NE

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Tue Apr 19, 2011 8:51 am
Report this post
Profile

Joined: Mon Apr 18, 2011 7:47 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Dobře tak to neřeště viděl jsem úroveň některých vašich tanků tak jsem myslel, že potřebujete, ale to byl asi pouze můj názor a navíc byl to je pokus nevyšel tak to neřeším :-)


Tue Apr 19, 2011 10:02 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Truplik wrote:
Dobře tak to neřeště viděl jsem úroveň některých vašich tanků tak jsem myslel, že potřebujete, ale to byl asi pouze můj názor a navíc byl to je pokus nevyšel tak to neřeším :-)


Co se tyce tanku v guilde, tak s nimi neni zadny problem a pokud se ti neco na nich nelibilo, kdyz si je videl v dala, tak to je jen tvuj nazor.... nevidel si je na raidu, inspect v dala si nekam muzes strcit :)


Tue Apr 19, 2011 1:26 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Apr 18, 2011 7:47 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Dobře omlouvám se já jen když nosí Paladin to samé co Druid no i tak :lol: stahuju svojí přihlášku.


Tue Apr 19, 2011 2:07 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Kdo to mel? :)


Tue Apr 19, 2011 2:27 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Apr 18, 2011 7:47 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
To snad ani nechtěj vědět stačí se jen podívat na jednoho paladina od vás :-D nebudu ho práskat budu jen doufat, že si tohle přečte a změní co má na sobě :-)


Tue Apr 19, 2011 4:10 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
nasi tanci: angelic, tequilla, exk. jestli si videl neco se silenostma tak to byl alt s gearem slepenym z toho co zrovna padlo

btw mas dost divny talenty

_________________
Image


Tue Apr 19, 2011 4:14 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Apr 18, 2011 7:47 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Prihlaska Truplik Protect/Retri Paladin
Btw dík o tom stunu vím uzavřete toto forum.

P.S. Nejmenoval jsi všechny :-)


Tue Apr 19, 2011 4:27 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.