View unanswered posts | View active topics It is currently Tue May 21, 2024 3:28 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Sibe Shaman ( Pytel sracek) 
Author Message
Reply with quote
Post Sibe Shaman ( Pytel sracek)
Nick:Sibe
Class a spec:resto / ele pve
Link na armory a talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... mos&n=Sibe
WoW historie a zkušenosti: Wowko hraju kolem 4 let na twinu 2 roky
Historie postavy a guildy: Postavu jsem vyexpil sam od 1-80, Nejvic mne zaujala guilda Death Bringers jen mne mrzi ze vztahy mezi hracema a mnou se pokazili po mem zbrklem odchodu z guildy chtel jsem se jiz drive omluvit ale rekce nekterych hracu mne cim vic odpuzovali abych se tam vratil.
Důvod(plánovaného) odchodu z guildy: nesedej mi te lidi asi nejlepso vysvetleni
Proč chci právě k Vám: Protoze mi chybite :*
Jak často a kdy jsem online: so-ne skoro cely den zbytek zalezi podle smen nekdy po nekdy streda a nekdy pa mam volny ale jinak se dostanu z prace pred 22:00.
Alti: 0

O osobě:
Věk:27
Pohlaví: mám male :(
Vyznání: zadne
Povolání: zamestnanec
Něco zajímavého o mně: rika se o mne ze jsem pytel sracek a myslim si ze je to dost lakave zjistit jestli opravdu jsem a proc.


Tue Apr 12, 2011 8:50 pm
Report this post
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
te tu ctu znova a asi to psal neandrtalec xDDDD njn 12 hodin v praci


Tue Apr 12, 2011 8:54 pm
Report this post
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
hmm ani ten komentar jsem nenapsal o nic lip uz se raci nevyjadruju


Tue Apr 12, 2011 8:55 pm
Report this post

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:34 pm
Posts: 29
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
ja som proti, proste si to nespravil 1x a urcite by si to spravil znova kebyze ta zobereme

takze pozde mily drozde


Wed Apr 13, 2011 7:55 am
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
tak at se k tomu vyjadri zbytek.


Wed Apr 13, 2011 11:51 am
Report this post
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
NE + myslím že Amunovo vyjádření naprosto stačí k locknutí + to že jsme na tebe "zbyli" potom co jsi vystřídal snad všechny ali guildy a nikde tě to nebavilo není náš problém

To co jsi udělal ty udělal i Ludovinka,ale přišel druhý den,omluvil se,posypal si trochu popela na hlavu a je zpět mezi námi a teď damádžuje a hraje jak o život. Ale jak jsem řekl,ty ses k nám vrátil jen kvůli tomu že nebyla žádná guilda se kterou bys mohl pořádně progressovat a tak se teď chceš vrátit k nám?! No way baby...

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Wed Apr 13, 2011 12:22 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
Ale ty jsi Gorben asi zapomnel ze hned dalsi den jsi mi na mumble nadaval do sracek nebo se mylim a pokud si pamatuju tak Luda mi rikal ze ani 1 clovek mu nic zleho nenapsal ale ok diky za vyjadreni jo a tech lidi tam bylo vic viz Rowira na mumble ''Sibe co tu duleas Bez do pice'' ale tak kazdy jsme nejaky ze, bezet a omluvit se po te co lidi nadavaj a predtim se tvarej jako velky kamaradi to nikoho nepotesi.


Wed Apr 13, 2011 12:27 pm
Report this post
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
A dalsi vec kdyz jsem byl guilde Herrnoha si pujci 400 g a ze o vikendu vrati do te doby byl online aj po tom vikendu asi 2 dny a uz je to skoro mesic ja tam nejsem a neni mi schopny ani te g vratit ZAJIMAVE.


Wed Apr 13, 2011 12:30 pm
Report this post
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
Ano mýlíš se,nebylo to druhý den ale hned cca 5min po tvojem leavu,kdy jsem za tebou šel, "pohádali" jsme se,řekli si něpěkný věci a byl konec,skončil jsi u mě v ignoru a dál to neřeším... to co máš nebo nemáš s Nohou si vyřeš s nim a nezasírej nám forum.

nepřijat.locked

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Wed Apr 13, 2011 12:39 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Sibe Shaman ( Pytel sracek)
Kdo ti co dluzi si prosimte res jinde. meli sme te radi v guilde, ale jen dokud ses nezacal chovat jak kkt, jako je mi to lito, ale zaridil sis to sam. A kdybys prisel na mumble, pozdravil zeptal se jak se mame, ok, ale kdyz prijdes do raidu, nam nereknes nic a rikas tam neco lidem kery si s sebou z neznamyho duvodu vzal taky, tak sorry, ale jinam sem te poslat nemohla..
Takze za me taky ne, mel sis to ujasnit driv, jesi u nas chces bejt nebo ne.


Wed Apr 13, 2011 12:44 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.