View unanswered posts | View active topics It is currently Tue May 14, 2024 2:26 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topicu) 
Author Message
Reply with quote
Post Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topicu)
    Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy
    O postavě:
  • Nick: Methan
  • Class a spec: Paladin Retri/Holy 4296/4200 GS samozrejme obidve PvE
  • Link na armory a talenty: ------> http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Methan
  • WoW historie a zkušenosti: WoW hrám asi 3 roky. Z toho rok na Twinstari. Začínal som na TBC na serveri Anthoria. To boli časy :D vôbec som nevedel čo mám vo WoW robiť, tak som len tak expil a expil a zrazu som šiel na svoj prvý raid. Bol to Hyjal, to bol zážitok. :D Potom som začal hrať na Equillibriu, kde som robil PvP. A potom som začal hrať Twinstari. Tu som si naexpil moju prvú 80tku. S bývalou guildou sme dali všetky všetky funkčné WotLK raidy na Twine teda okrem Ulduaru na full clear. Taktiky samozrejme viem.
  • Historie postavy a guildy: Postavu som si sám naexpil. Začal som v guilde Fighters For Freedom, po dlhom čase sa vo FFF začalo meniť vedenie. Najlepší GuM prestal hrať Twinstari a kvôli tomu niektorí kvalitní ľudia odišli a tak guilda začala upadať. Potom sa FFF spojila s guildou The Execution. Asi po dvoch týždňoch sa aj ona rozpadla.
  • Důvod odchodu z guildy: Pretože sa guilda The Execution rozpadla :(
  • Proč chci právě k Vám: Tak hlavne preto, aby som si už konečne zaprogressoval Ulduar a hlavne chcem byť v stabilnej a dobrej guilde a aj som počul, že pekne dávate Ulduar. Na vaše vedenie som nepočul nič zlé, takže aj preto :)
  • Jak často a kdy jsem online: Cez pracovné dni od 15:30 - 20:00 niekedy aj dlhšie. Cez víkend skoro vždy online. Ale môžem byť kedy chcete stačí sa len dohodnúť.
  • Alti: Mám jedného, ale využívam ho iba ako banku.

    O sobě:
  • Věk: 15
  • Pohlaví: Muž
  • Vyznání: Kresťan-katolík
  • Povolání: študent
  • Něco zajímavého o mně: Mám 180 cm, 78 kg, zelené oči, rád hrám volleyball a veľmi rád jazdím na svojej Yamahe :)


Fri Apr 15, 2011 5:37 pm
Report this post

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
na vedeni si nemoh slyset nic zlyho protoze world chat zaplej nemam :D

hraci doba je hodne zla, raidy chodime od 20:00+, takze za me asi ne

p.s. taky rad prohanim svoji Yamahu

_________________
Image


Fri Apr 15, 2011 8:20 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
Ale na raidy si nájdem vždy čas. Takže môžem aj neskôr. Ako som už písal stačí sa len dohodnúť :)


Sat Apr 16, 2011 10:56 am
Report this post

Joined: Sat Mar 05, 2011 5:41 pm
Posts: 212
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
Já si myslím, že když má zelené oči, tak by sme ho mohli vzít.


Sat Apr 16, 2011 11:08 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
Retri palachu mame jak somalcu v jednom aute. Holy paladin by se mozna uzivil, vzhledem k tomu ze Mangler se u nas moc neohral. K tomu casu, uz dlouho jsme neraidovali dyl jak do pulnoci, tak pokud by nebyl problem s vekem (maminkou) tak na zkousku bych ho vzal, at ukaze co v nem je ;)

_________________
Image

Image
Image
Image


Sat Apr 16, 2011 11:23 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
Jediná připomínka je na ten čas no,jinak si myslim že vzhledem k tomu co zmínil Gonzíček tak by snad i mohl zapadnout... takže zkouška nikoho nezabije

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Sat Apr 16, 2011 11:37 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Mar 07, 2011 8:25 pm
Posts: 24
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
Já jsem pro, na zkoušku jako holy...na první pohled jsem uviděl graficky pěkně zpracovanou přihlášku, tak jsem si řikal, že tomu klukovi to asi nebude úplně jedno ;)...v textu taky nejsou nějaký nesmysly, tak pokud budeš raid time (ne 19 - 24+) online tak np

_________________
Image


Sun Apr 17, 2011 4:01 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 7:59 am
Posts: 63
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
v podstatě bych psal to samý co Sharriemu.do druhého raidu by jsi se hodil.a nebo náhrádník do prvního raidu.myslím že žádná G na dva raidy nechodí a ostatní G nechodí ani jeden.a nebo jeden a ten je stejně obsazený.tohle jsou podmínky pokud akceptuješ jsem pto přijetí


Mon Apr 18, 2011 12:22 pm
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
Podmienky akceptujem. Mám niekomu napísať ingame?


Tue Apr 19, 2011 8:45 pm
Report this post

Joined: Wed Feb 16, 2011 7:59 am
Posts: 63
Reply with quote
Post Re: Prihláška do Guildy Methan-Pala Retri/Holy (viac v topic
můžeš ingame oslovit kohokoliv dá ti kontakt na oficíra.ale asi jsi si všiml že jsme ted vzali dalšího holáka.takže to bude chtít trpělivost.možná se občas použije jeden s vás na damáž.předpokládám že každý palach má nějaký alternativní spec


Wed Apr 20, 2011 1:07 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 10 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.