View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Sep 28, 2024 7:02 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Chanel, Warlock Demonology 
Author Message

Joined: Wed May 08, 2013 6:20 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Chanel, Warlock Demonology
O postavě:

Nick:Chanel

Class a spec:Warlock Demonology případně Affli

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Chanel

Screen UI: http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 01745.jpg/

Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): Jsme primárně Demonology, není problém přehodit na Afflinu, k Demu Jedu hlavně spell power (suport) a haste, gemy dávám co de na SP akurát mám hrozné nutkání dosáhnout pokaždé bonusu za správné barvy gemů. Rotace: tapnu nahodim immolate a coruption, a jedu Shadowblot spam, když proce molten core tak incineraty, udržuji dotky a když jsme pod 35% boss hp vyměnim shadowbolty a incineratky za Soul fire., na CD dávám demonic emprow. a Meta používám buď na BL nebo si na Decimation.

DBM, Omen? Mám

WoW historie a zkušenosti: Wow hraji už od TBC na realmu Sargeras poté Narnias odtamtud po úpadku zdejší komunity jsem přešel na Twinstar a v podstatě od té doby tu hraji, po celý Wotlk jsem byl u hordy avšak před pár týdny jsem přešel sem k ali.

Historie postavy a guildy: Původní mnou vyexpená postava byl Priest, kterého sem na Wotlk vyměnil za warlocka a od té doby sem zůstal jen u této classy. U hordy jsem byl v guildách ADi, poté moje vlastní guilda dál Nisiar a nakonec SoDA poté jsem měl období kdy jsem se moc hře nevěnoval tudíž bez guildy.

Důvod odchodu z guildy: Jak sem zmiňoval výše měl sem pauzu od wow a tudíž sem byl vyhozen za neaktivitu z SoDY.

Proč chci právě k Vám: Znám u vás pár lidí a očividně jste úspěšná, pohodová guilda a rád bych k tomu přispěl svou maličkostí.

Jak často a kdy jsem online: Víceméně ve večerních hodinách, kromě pátku.

Můžeš být online do 24:00? Jistě

Kolik mas FPS treba na Valkyrach? prumerne 25-35 FPS

Alti: Mám 2

O osobě:
Věk:21
Pohlaví: Muž
Vyznání: -
Povolání: Student
Něco zajímavého o mně: Mám rád špagety. Dále prosím omluvte případné hrubky, sem mizernej na český pravopis.


Wed May 08, 2013 6:49 pm
Report this post
Profile

Joined: Tue Sep 04, 2012 9:52 am
Posts: 115
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
Takže: přihláška stručná, ale je tam snad vše důležitý.

Možná by neškodilo odlognout bo běhat chvíli v PvE equipu, z armorů nevidim tvůj PvE eq (vim ze to mas na screenu, ale zajimaj me treba i socky / enchy)

UI nehodnotim, jenom se chci zeptat: čim hlídáš DoTky / Life Tap glyph?

Theorycraft: na armory vidim jen 2 glyphy, jakej mas 3.? Proc mas Glyph of Meta pote co byla opravena Imo aura? Nemyslíš že by bylo lepší si dam empowerment do macra s hlavnima DMG spellama abys nemusel hlidat CD (to samí Demonic Cleave).

To jestli by se vešel demo na 2. ID nechám na posouzení vedení.

_________________
Image


Wed May 08, 2013 7:18 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed May 08, 2013 6:20 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
Ano, na meta glyph sem uplně zapoměl, ten změnim na Felguarda, dále tam mám quick decay či jak se to píše a Life tap. jednoducho je vidím mezi dotky bosse a glyph si hlídam mezi buffy je to takové zbytečně složité to ano, ale za ty roky jsem si to tak zvykl dělat


Wed May 08, 2013 7:22 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
na to druhý id by to možná šlo na zkoušku do startu.

btw na ty dotky doporučuju power auras, sice si zvyklej sledovat debuffy na bossovi, ale pohodlí je pohodlí :D

_________________
Image


Wed May 08, 2013 8:46 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
No... na každé ID máme kvalitního Demo locka ( jk jen jednoho, Nejmless je shit :D :D ), kteří se pravidelně točí a nemají s tím problém + jsou tu vážně na každý raid který se jde. Nevim jak by to bylo kdyby se nabral třetí demák. Asi by jeden z nich šel do pořádnýho dmg specu. Každopádně u locků je to u nás takový podivný... buďto jich máme málo v jeden okamžík a nebo naopak strašne moc. Já bych byl pro ti dát šanci ukázat nám že si tu místo zasloužíš, ale jak říkám, místo v prvním nedělním ID je zatím strašně vzdálené, díky aktivitě těch dvou pindíků co máme. Pokud se spokojíš s druhým ID ( na minulém v něm bylo asi 22mainů a skončili jsme u professora ) tak nemáme sebemenší důvod tě nepřijmout alespoň na zkoušku.

Jinak pokud ještě nemáš ID na ICC25, tak dnes od 8mi hodin večer jdeme to druhé ID. Tak pokud máš zájem, napiš někomu z guildy abychom s tebou počítali.

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Thu May 09, 2013 10:04 am
Report this post
Profile

Joined: Tue Sep 04, 2012 9:52 am
Posts: 115
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
Gorben wrote:
Asi by jeden z nich šel do pořádnýho dmg specu.


Affli is ready for action!!!

Btw pokud dostaneš šanci a dostaneš se do g, vážně ti doporučuju si namarcovat věci co jsem ti psal + stáhnout addon na hlídní DOTek + Life Tapu....
Pokud půjdeš dnes raid, já tam nebudu a hodnotit tvé výkony ani nebudu moct, ale tim že nemáš na to addony ti to určitě DMG nepřidá.

_________________
Image


Thu May 09, 2013 10:27 am
Report this post
Profile
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
To, že bych byl v sekundárním raidu my rozhodně nevadí ani to že bych hrál affli, každopádně tento týden vám toho moc nepředvedu jelikož jsem si v pondělí plácl ID na icc 10/25.


Thu May 09, 2013 10:53 am
Report this post
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
PRO

Taky bych doporucil si stahnout POWA


Thu May 09, 2013 12:46 pm
Report this post
Profile

Joined: Tue Oct 09, 2012 8:33 pm
Posts: 66
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
TheNameLess wrote:
Gorben wrote:
Asi by jeden z nich šel do pořádnýho dmg specu.


Affli is ready for action!!!

Btw pokud dostaneš šanci a dostaneš se do g, vážně ti doporučuju si namarcovat věci co jsem ti psal + stáhnout addon na hlídní DOTek + Life Tapu....
Pokud půjdeš dnes raid, já tam nebudu a hodnotit tvé výkony ani nebudu moct, ale tim že nemáš na to addony ti to určitě DMG nepřidá.
Furt stými vašimi addonmi ...:D Nechapem, tiež nemám nič na dotky, nemám DBM a nemam omen...nestalo sa mi že by tam dotky neboli, skurvil som taktiku a preagroval som...

Každopádne ku kanálovi sa môžem vyjadriť len v dobrom. Hrávali sme spolu od dôb Naxxu, keď som mal warriora..áno, kvôli tebe som začal zarábať "ninjovaním" doteraz som ti neodpustil tu Betrayerku na ktorú som rollol 100 a ty si mi ju aj tak predal za 25 000G!

Ale teraz k hraniu, je to schopný človek, myslim že som ho stretol v ADčkach aj Nisiare...Neviem náhodou či som ťa nemal aj v AwHoJqy...Ak je miesto pre locka, čo neviem či je, určite by si padol vhod :)

Amen.


Thu May 09, 2013 9:28 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Chanel, Warlock Demonology
No, abychom to nějak rozseknuli... Dnes od 20,00 máme na plánu ToGC25, pokud nemáš ID a máš dnes večer čas, doraž prosím a uvidíme jak jsi na tom.

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Sat May 11, 2013 10:05 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.