View unanswered posts | View active topics It is currently Thu May 23, 2024 5:23 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Bobb Affli/Demo lock 
Author Message

Joined: Wed Jun 05, 2013 11:06 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Bobb Affli/Demo lock
O postavě:

Nick: Bobb

Class a spec: Warlock - Přednostně Affli v případě potřeby raidu Demo :)

Link na armory a talenty:
armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... os&cn=Bobb
talenty: http://armory.twinstar.cz/character-tal ... bb&group=2

Screen UI: http://oi44.tinypic.com/awqkc1.jpg
Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):

Talenty: Začínal jsem na Destru které mě postupem času omrzelo protože je to pořád jedno a to samé dokola. V guildě mě překecali abych respecnul na Demo které jsem nějakou dobu hrál. Bylo to hlavně kvůli supportu na raidu.Teď po spuštění Icc jsem respecnul na Affli která mi příjde ze všech 3 speců asi ta nejzábavnější a proto jsem si to dal jako main spec.

Rotace: Shadow Bolt;Haunt;Potion of Wild Magic+Corruption( Tu potku dávám před nahození Corruptionu pro větší dmg z dotky) ;Unstable Affliction;Curse of Agony. Poté už jen refreshuju Haunt,Unstable Affli a Curse of Agony a do toho spamuju Shadow Bolt. Když má boss pod 25% hp tak vyměním Shadow Bolt za Drain Soul a nadále refreshuju dotky.

Staty: Hit>Spell Power>Spirit>Haste>Crit. Na afflinu většinou preferuju 800 haste +.
Hit: Aby to do toho bosse vůbec dmgovalo :-D
Spellpower: Aby ten dmg vůbec za něco stál .
Spirit: Ze spiritu mám přez Fel Armor víc sp.
Haste: Tik corruptionu a rychlejší cast.
Crit: Crit moc neupřednostňuji.

DBM, Omen? Oboje mám.

WoW historie a zkušenosti: Wow hraji cca 5-6 let. Na Twinu jsem začínal na hordě za dob Naxxu. Měl jsme arcane mage ale poté jsem přešel na locka. Na hordě jsem byl celkem dlouhou dobu ale poté co můj kamarád z hordy přešel na ali šel jsem za ním. Na Twinstaru mám odchozeno všechno krom ICC. Tady jsem zatím dostal jen po Blood Quenu.

Historie postavy a guildy:
Tuto postavu jsem koupil. Na twinstaru jsem si vyexpil jen Mage a Dk. Mage jsem prodal a koupil locka na hordě. Před přechodem na Ali jsem byl nucen locka prodat a koupit si nějakého na Alianci.

Guildy: Na hordě jsem byl v AD Infinitum ( byl jsem tam v době neaktivity která byla způsobena prázdniny ), TitanS ( rozpad ), Insanity ( rozpad ), Shadows of Eternity ( Rozpad ).

Na Alianci jsem byl zatím jen v Dragonslayerech a to jen na ranku friend. Díky ranku friend jsem sice byl v guildě ale nemohl jsem chodit main raidy což mě po nějaké době přestalo bavit protože jsem chtěl progressovat a proto jsem leavnul. Od té doby jsem v žádné pořádné pve guildě nebyl.

Důvod(plánovaného) odchodu z guildy:(JAKO Z VASI GUILDY VE KTERY STE TED, NE Z NASI..) :
V žádné guildě nejsem.

Proč chci právě k Vám: Protože věřím, že progress který tak dlouhou dobu hledám máte. Navíc máte kvalitní zázemí pro hráče a dobrý kolektiv.

Jak často a kdy jsem online:
Pondělí-16:00 až xx:xx
Úterý- 16:00 až xx:xx
Středa- 16:00 až xx:xx
Čtvrtek- 16:00 až xx:xx
Pátek- 16:00 až xx:xx
Sobota: Celý den
Neděle: Celý den

Můžeš být online do 24:00? Bez problémů.
Kolik mas FPS treba na Valkyrach? 25-30fps.
Alti: Bobby - Frost Dk (PVE)

O osobě:
Věk: 19
Pohlaví: Muž
Vyznání: Liverpool Fc
Povolání: Student
Něco zajímavého o mně: Jsem z Prahy. Už nějakou dobu se věnuji florbalu. Ve svém volném čase rád poslouchám hudbu a hraji Wow. Letos jsem úspěšně odmaturoval.

To je tak vše, co bych Vám o sobě mohl říct. Děkuji za přečtení přihlášky a doufám v kladné vyřížení :)


Wed Jun 05, 2013 11:39 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
Bobb wrote:
Díky ranku friend jsem sice byl v guildě ale nemohl jsem chodit main raidy což mě po nějaké době přestalo bavit protože jsem chtěl progressovat a proto jsem leavnul.


Myslim, ze tohle bychom ti take nemohli splnit...


Thu Jun 06, 2013 12:40 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Sun May 01, 2011 2:29 pm
Posts: 154
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
Přihláška pěkná, vypadáš jako fajn člověk, ale locků máme dost a na progres by ses pravděpodobně také nedostal.

_________________
Image


Thu Jun 06, 2013 6:12 am
Report this post
Profile ICQ

Joined: Wed Jun 05, 2013 11:06 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
killu wrote:
Přihláška pěkná, vypadáš jako fajn člověk, ale locků máme dost a na progres by ses pravděpodobně také nedostal.


S tím tak nějak počítám že se hned nedostanu na main raid . Jestli máte nějaký alt raid tak bych i to rád chodil . Hold někde se začít musí :)


Thu Jun 06, 2013 8:11 am
Report this post
Profile

Joined: Tue Sep 04, 2012 9:52 am
Posts: 115
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
Talenty v pohodě, glyphy vidim na armory jenom 2 ale predpokladam ze 3. je quick decay takže taky v pořádku.
K theorycraftu: vypadáš že afflinu ovládáš, co bych vytkl je že nemáš napsaný že na 35% znovu nahodíš Corruption, ideálně znovu s potkou kvůli Death's Embrace. Dále Haunt ani ne tak na CD jako spíš na 100% uptime a při pullu bych dal mezi Haunt a potku jeste UA, precejenom ten Haunt chvíli letí.
Poslední věc je že na t10 eq haste vychází malinko líp než SP (do určitý hodnoty hastu samozřejmě), ale obojího potřebuješ hodně a ten rozdíl nebude nijak markantní.

ALE: důvod leavu chápu, že sis nezaraidoval, obávám se ale že locků je teď tak akorát, 2-3 na main a na 2. ID to samí, afflinu hraju aktivně sice jenom já (+ Infinity občas) ale nemyslim si že by se 3. afflina biď s demo v off specu uživila, takže je mi líto ale za mě NE a pokud nebudeš přijat k nám tak GL jinde.

_________________
Image


Thu Jun 06, 2013 8:14 am
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 10:56 am
Posts: 161
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
v lockovi se moc nevyznam, ale tvrzeni ze spirit > haste mi moc nesedi... mohl bys rici odkud jsi tuto informaci sebral + konkretni cisla... diky Fortunik


Thu Jun 06, 2013 6:38 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Jun 05, 2013 11:06 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
Fortune wrote:
v lockovi se moc nevyznam, ale tvrzeni ze spirit > haste mi moc nesedi... mohl bys rici odkud jsi tuto informaci sebral + konkretni cisla... diky Fortunik


Je to věc názoru.. Já mám radši víc Spellpoweru než Hastu.. Když si nahodím Fel Armor + Life Tap tak mám ze Spiritu Spellpower.. Mám cca 900 Haste což mi zatím na Afflinu stačí. Haste poroste s gearem. Ale je to jen můj názor.


Thu Jun 06, 2013 7:21 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
Přihláška celkem fajn, vypadáš na pohodáře. Lockům nerozumim takže theorycraft nekomentuju. Bohužel těch locků je celkem dost a nevim jestli byses vešel. Ještě bych poprosil vyjádření bývalých členů Titans na tebe jako osobu, protože možná to bude rozhodující pro tvé přijetí/nepřijetí. Za mě tudíž neutrál do té doby, dokud mi některý z nich nepodá víc informací ;)

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Thu Jun 06, 2013 7:42 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 10:56 am
Posts: 161
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
odpoved typu je to vec nazoru me rozhodne neuspokojuje. chtel bych videt neco ve smyslu dle techto a techto vypoctu vychazi spirit lepe nez haste... odpoved ja si myslim nebo me se to nejak jevi je nepripustna. vzhledem k tomu ze 1spirit je myslim neco kolem 0,6sp (presnou hodnotu ted asi dohledavat nebudu - pisu z mobilu) a k tomu jak psal nameless je na icc sezone haste dost srovnatelny se sp, tak mi tam ten spirit proste nejak nesedi. Je mozne ze zapominam na nejaky afli talent - takze jak rikam dokaz mi sve tvrzeni.

Fortunik


Thu Jun 06, 2013 7:44 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Jun 05, 2013 11:06 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Bobb Affli/Demo lock
Gorben wrote:
Přihláška celkem fajn, vypadáš na pohodáře. Lockům nerozumim takže theorycraft nekomentuju. Bohužel těch locků je celkem dost a nevim jestli byses vešel. Ještě bych poprosil vyjádření bývalých členů Titans na tebe jako osobu, protože možná to bude rozhodující pro tvé přijetí/nepřijetí. Za mě tudíž neutrál do té doby, dokud mi některý z nich nepodá víc informací ;)



V TitanS jsem byl až ke konci před rozpadem guildy takže nevím jestli si na mě někdo bude pamatovat.


Thu Jun 06, 2013 7:45 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.