View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Jun 16, 2024 12:56 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
 Marwinka- Frost/DK 
Author Message

Joined: Tue Jun 11, 2013 8:43 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Marwinka- Frost/DK
O POSTAVĚ:

Nick: Marwinka

Class a spec: DeathKnight Frost
Link na armory a talenty: Armory TS : http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Marwinka
Talenty: http://bit.ly/13VmrXs
Screen UI:
http://img29.imageshack.us/img29/2866/wowscrnshot061113040253.jpg
Theorycraft: Tyto talenty mám tak trošku od Eprixe a taky trošku od hráče Kalo. Co se týče rotace, klasicky začneme IT(Icy touch) nato PS(Plague strike), dále OB (Obliterate) a BS(BloodStrike)-kvůli talentům, equipu atd. Co se týče FS(frost strike) Dávám ho podle runicu.
UA dávám při procnuti runy a trinketu v makru s Blood tap(po sekundě se buff z BT zruší)
Pak už dotky refreshujeme přes PT(pestilence)
V rotaci se vzdycky spravne snazim zaradit ERW(empowered rune weapon), nejcasteji kdyz je hero a kdyz mame nejake ty runy na CD.
Do rotace davam HoW na priadni runic power.
Pri procnuti Killing machine davam - FS a pri procnuti Freezing Fog - HB(Howling Blast). Kdyby nedejboze procli oba :roll: dame prvni FS a az potom HB abychom vyuzili oba tyto procitnuti :)

Podle toho jaký je boss a pokud je nastřelení tak před fightem můžeme nahodit AotD(Army of the Dead)
RuneForge vypadá následnovně--> MH:Fallen Crusader, OH:Razorice

Všechny gemy mám na str v headce Meta-agi a incr. crit dmg a +10as
Snažím se sbírat EQ na ap, str a haste(čím víc hastu tím častější proc killing machine)

Vedete DBM, Omen?: Ano, ano mám :)

WoW historie a zkušenosti: Hraju asi pět let, only na TS, na TBC horda od WoTlku ali. TBC dungy-zkušenosti mizivé ale zato wotlk raidy, dungy.. Od Naxxu po ICC-9/12 bych řekl že v pohodě:) Ale každý se někdy plete:) Na ofíku jsem nikdy nehrál.

Historie postavy a guildy:
Postava: Postavu jsem založil 19.11.2010
Vyexpil na lvl 79, chvíli twinkoval.. A pak udělal očekávaný lvl 80.. Hrál jsem only PvP na Furi sezone.. Tam jsem taky zacal sbirat naxx eq na PvE. a Naxx mě natolik okouzlil že jsem si řekl že PvE je prostě pro mě.. Od té doby jsem do BG nevlezl a ani mě to neštve:)
Guildy: The Lionesses: odchod hodně lidí, The Jonins of Konoha- začátky(guilda pro low lvly), UndeRRateD-rozpad, The Frozen Legion- nechození raidu, málo lidí.

Proč chci právě k Vám: Když jsem se pomalu ale jistě učil chodit raidy aspol. vždycky jsem viděl nějakého skill hráče a pod jeho jménem DB (DeathBringers) Už hodně dlouho je mým snem stát se vaším parťákem a myslím si že už teď nadešel správný čas. To si ale můžu jen myslet(to posoudíte jen a jen vy)

Jak často a kdy jsem online: Online jsem v pracovní dny od 15:30 do 23:00
O víkendech od cca 10:00 do xx:xx.. Pokud teda nejsem venku nebo tak, ale pokud se předem domluvíme na raid není problem dojít.
Můžeš být online do 24:00? V pracovní dny by to byl asi problem, protože musím brzo vstávat do školy.. takže max do 23:00
Ale o víkendech to problém vubec neni

Kolik mas FPS treba na Valkyrach? FPS netuším.. Ani průměrně, ale pokud jde o lagy tak nemívam na Full HD
Alti: Nemám alty

O SOBĚ
Věk: Táhne mi pomalu ale jistě na 18 :P
Pohlaví: Hrdý muž
Vyznání: Wowkař
Povolání: Student
Něco zajímavého o mně:Ahoj, jmenuju se Kuba, bydlím v Karviné a studuju SPŠ Stavební v Havířově, kde navštěvují 2. ročník.
Miluju holky a ženy.
Přátelé mě nazývají Morci nebo ve hře kvůli nicku Marwo, Marwi.. Já bych byl osobně radši za Morciho esi si to teda budete pamatovat+esi mě teda vemete:-D
Poslouchám Rock, Punk-rock, takove ty naznaky metalu jeste snesu ale nejaky hard metal, black metal to néé..
Nejoblibenější skupina je a navždy bude LP..
Jinak je to asi tak všechno co bych vám chtěl sdělit:)
HF při čtení přihlášky! :o


Tue Jun 11, 2013 9:28 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Aug 13, 2012 9:30 pm
Posts: 98
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Marwinka- Frost/DK
Marwi wrote:
Tyto talenty mám tak trošku od Eprixe


Eprixovi som robil talenty ja.
To nemusim ani pozerat.

Marwi wrote:
Proč chci právě k Vám: Když jsem se pomalu ale jistě učil chodit raidy aspol. vždycky jsem viděl nějakého skill hráče a pod jeho jménem DB (DeathBringers) Už hodně dlouho je mým snem stát se vaším parťákem a myslím si že už teď nadešel správný čas. To si ale můžu jen myslet(to posoudíte jen a jen vy)


Tak urciteee je krasne ze pises taketo basnicky. :roll:
Tu si vela ludi pozera prihlasky u inych guild a mal si ich minimalne v 3 ci 4 :lol: cize nice try :lol:


.... K veci

V guilde su 4 dk-cka schopnostami dost vyrovnane z toho 1 momentalne nehrajuce (Vsetko Unholy)
Aj ked tu nemame ziadneho Frosta tak DK-ciek tu je tak akurat.
Som schopny dat nejakemu Frostovy sancu musi namna spravit niecim dojem a popravde ty si ma nijak zvlast neoslnil.

Poprosil by som :

- nejaky ten screen DPS z ICC napr ten Saurfang a dummy
- prioritu statov na frosta v ICC
- vyuzitie AMS v PVE nemyslim ako zachranovac prdele...
- vyuzitie HOW v rotacii
- dorobenie profesii inak sa nemame ocom bavit


Zatial skor Proti

_________________
Image
Image


Tue Jun 11, 2013 11:47 pm
Report this post
Profile ICQ
User avatar

Joined: Sun May 01, 2011 2:29 pm
Posts: 154
Reply with quote
Post Re: Marwinka- Frost/DK
Mám pár dotazů:

1. 4/5 killing machine, proč?
2. 5/5 necrosis když nejdeš pro blood cake, proč?
3. profky nemáš proč?
4. proč gemuješ str a ne arpen?
5. Tolik hitu máš kvůli čemu?

Předem díky za odpovědi.

_________________
Image


Wed Jun 12, 2013 7:12 am
Report this post
Profile ICQ

Joined: Tue Jun 11, 2013 8:43 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Marwinka- Frost/DK
Esi vám vadí ty profky a kvůli nim je jasné že mě nevemete tak se nemáme taky o čem bavit..

LOCK pls


Wed Jun 12, 2013 1:11 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Aug 13, 2012 9:30 pm
Posts: 98
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Marwinka- Frost/DK
Marwi wrote:
Esi vám vadí ty profky a kvůli nim je jasné že mě nevemete tak se nemáme taky o čem bavit..

LOCK pls


Profesie su ti dolezite na PVE v dost velkej miere a bez nich sa do lepsej guildy proste nedostanes.

BYE BYE

_________________
Image
Image


Wed Jun 12, 2013 2:06 pm
Report this post
Profile ICQ
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Marwinka- Frost/DK
Profese by si klidne pomohl dodelat pozdeji, ale neodpovedel si na zadny dotaz...

Neprijaty. LOCK


Wed Jun 12, 2013 7:17 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 6 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.