View unanswered posts | View active topics It is currently Sun Jun 16, 2024 9:25 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Bibbi - Assa rogue 
Author Message

Joined: Fri May 31, 2013 8:36 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Bibbi - Assa rogue
O postavě:
Nick: Bibbi
Class a spec:Rogue Assa
Link na armory a talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Bibbi
http://armory.twinstar.cz/character-tal ... bi&group=2
Screen UI:
http://tinypic.com/view.php?pic=9roga0&s=5
tento screen som spravil v stredu 29.5.2013, len tak pre info :)
Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč):
Link na talenty som hodil o par riadkov vyssie. Rotace neni u assa roguny nejak zlozita, stale sa toci nieco dookola, zapina si buffy.. na niektorych bossoch kde je treba kickovat tak kickujem - nastrelujem...
Gemy, tak u tych ma kazdy inaksiu teoriu, jeden hovori ze gemovat len haste, dalsi ze len AP, tak to kombinujem, mam aj AP aj haste a tocim s tym celkom slusne. makra u PVE assa roguny niesu az take dolezite, mam namacrovane len tricky na nastrelenie. ani UI nepouzivam nejake specialne, ale keby somhral PVP je to o niecom inom.
WoW historie a zkušenosti:
WOWko hram pomerne dlho, uz na prvom patchi :) na TBC som mal chvilu pauzu (uz ani neviem preco bo to bolo doooost davno). hral som na AA asi 3 roky az po jej koniec, a po prechode hram pravidelne. Takze to mozem zhrnut ze wowko mam prelezene hore-dole.
Historie postavy a guildy:
tu na TS som rogunu kupil na 80 lvl z aukcie, bola to hrozna lowka, az sa mi ju podarilo vyslachtit do dnesneho stavu. tu na TS po prechode z AA sme si zalozili znovu guildu God of Evil, lenze ked AA skoncila vela hracov prestalo hrat a malo nas sem prislo, takze GoE zaniklo. hraci sa roztrusili po roznych guildach a tak som aj ja hladal guildu v ktorej sa uchytim. naposledy som bol v guilde I N D E P E N D E N T, tak sa to dost pokazilo ked vznikla guilda nufici a vela schopnych hracov tam odislo, nebavilo ma znovu progresovat Jaraxa v TOGC 25 tak som sa s nimi rozlucil a teraz som bez guildy.
Důvod(plánovaného) odchodu z guildy:
momentalne niesom v ziadnej guilde vid vyssie.
Proč chci právě k Vám:
minule ID som bol s niektorymi clenmi od vas v icc 10 a dali sme 8/9 a dali by sme aj profa keby healovi nepadol net (alebo jej pes rozhryzol kabel? :D ). a hladam guildu ktorej nerobi problem dat v klude TOGC 25 insa, alebo profa s queenov. jak som uz vyssie pisal som z AA a bol som v guilde kde sme kazde ID davali Lich kinga takze taktiky su mi jasne, a verim ze budem prinosom vo vasej guilde.
Jak často a kdy jsem online:
momentalne som bez prace, takze z toho vypliva ze tu travim pomerne dost casu. teda ked je vonku krasne nepresedim cely den u PC, ale ked je raid alebo nieco dohodnute na urcity cas, tak vzdy pridem.
Můžeš být online do 24:00?
keby len :D byvam tu aj do 3:00
Kolik mas FPS treba na Valkyrach?
FPSko mam v pohode, nemal som s tym problem
Alti:
Bibinka 80 FF mage
http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... cn=Bibinka
Funfon 80 re3/prot paladin (lowka)
http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &cn=Funfon

O osobě:
Věk: 26
Pohlaví: velke :D
Vyznání: ateista
Povolání: zamestnany v najvacsej firme na slovensku (urad prace)
Něco zajímavého o mně: som komunikativny, zabavny, nekonfliktny chalan. ked mi nieco neni jasne nerobi mi problem sa spytat, a naopak rad pomozem.

PS: viem ze nabor na roguny mate CLOSED, ale rozpraval som sa s jednym hracom o tej prihlaske a povedal mi ze si mam kludne prihlasku dat, tak uz je len na vas ako sa rozhodnete. Dufam ze sa vam moja prihlaska citala dobre a ze ste pri nej po prvych riadkoch nezaspali :D


Fri May 31, 2013 9:07 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Roguny máme, mágy máme, paladinů máme plnou prd*l ... bohuzel, nevidim zde ani jeden volny flek kam byses mohl vtesnat :? tudiz za me NE

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Fri May 31, 2013 9:21 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Oct 21, 2012 1:33 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Takže, jako já nvm Rogun je celkem málo =D, zekke afkuje, a murtag chodi vetsinou na druhy raid než já. Jelikoz jsme s murtagem oba Combat a ty by jsi sel assa, tak by jsi se mozna uzivil nekde. Aspon by me nekdo by me nastreloval. :)

Jako za me NEUTRAL+, uvidime co na vedeni


Fri May 31, 2013 9:59 pm
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 10:56 am
Posts: 161
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Nemáš vytažen raid? Jak kousneš konkrétního hráče u Queen který není s tebou v partě?

Jak jsi na tom s mumble a mikrakem? Nechci se pripadne znovu potykat s tim ze na Queen nekdo nemluvi...

Osobně si myslím, že na první raid se nedostaneš - je dost kvalitních hráčů, kteří jsou u nás mnohem déle a nedostávají se. Na druhé ID nemůžu určit - nevím v jakém složení se to běžně chodí...

Fortunik


Sat Jun 01, 2013 7:25 am
Report this post
Profile

Joined: Fri May 31, 2013 8:36 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Fortune wrote:
Nemáš vytažen raid? Jak kousneš konkrétního hráče u Queen který není s tebou v partě?

Jak jsi na tom s mumble a mikrakem? Nechci se pripadne znovu potykat s tim ze na Queen nekdo nemluvi...

Osobně si myslím, že na první raid se nedostaneš - je dost kvalitních hráčů, kteří jsou u nás mnohem déle a nedostávají se. Na druhé ID nemůžu určit - nevím v jakém složení se to běžně chodí...

Fortunik

mam aj TS, mumble a mikrak pochopilne tiez, niesom z tych co len pocuvaju. na saurfangovi neni preco vytahovat raid, len by to zavadzalo :) a na quenu to lahko vytiahnem :)


Sat Jun 01, 2013 4:31 pm
Report this post
Profile

Joined: Tue Oct 09, 2012 8:33 pm
Posts: 66
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Aj tak si nemyslím, že potrebujeme nových ľudí.


Sat Jun 01, 2013 9:03 pm
Report this post
Profile

Joined: Mon Aug 13, 2012 8:41 pm
Posts: 99
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Ja si zase myslim ze Roguny nemame co umi tocit mozna nekdy Azur.... :-P a je to clovek co vi taktiky jak pise takze by snim nemeli byt problemy. Jak rikali jiny 1ID je fakt nacpany k prasknuti :D

_________________
Image TitanS R.I.P Image


Sat Jun 01, 2013 10:59 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Aug 13, 2012 9:30 pm
Posts: 98
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Podľa mňa je Meleečok 3 prdele a ďalšie sa proste neuživí ani na tom druhom id.

Skôr Proti.

_________________
Image
Image


Sat Jun 01, 2013 11:34 pm
Report this post
Profile ICQ
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
Kdybychom nemeli prebytek melee, tak bych ti sanci dal, ale je jich tu az moc....

Za me NE


Sat Jun 01, 2013 11:51 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Oct 21, 2012 1:33 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Bibbi - Assa rogue
no vzhledem k tomu, ze si davas prihlasku snad u kazde guildy u ALI, tak mas moje NE


Tue Jun 04, 2013 7:05 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.