View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jun 25, 2024 11:51 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 Druzgo Resto/Ele shaman 
Author Message

Joined: Sun Jun 16, 2013 5:34 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Druzgo Resto/Ele shaman
O postavě:
Nick: Druzgo
Class a spec: Resto/Ele shaman
Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Druzgo
Screen UI: http://tinypic.com/view.php?pic=157c08&s=5
Theorycraft(Talenty, rotace, staty, gemy a proč): http://theoldrepublic.cz/clanky/Shaman/1 - moj guide ;)
DBM, Omen? Mám a mam aj dalsie, ktore su potrebne pre prehlad na raide.
WoW historie a zkušenosti: Hram uz viac ako 7 rokov. Za cely ten cas som mal len 2 guildy Horde Legion (stara guilda este z cias TBC na Anthorii), The Old Republic (Anthoria/Twin). Obidve guildy bohuzial umreli na starobu a teda ani jednu z nich som neleavol len tak pre nic za nic.
Důvod(plánovaného) odchodu z guildy: Stagnujuci progress, ludia nechodia na raidy atd. atd ...
Proč chci právě k Vám: Pozeral som si vasu stranku, a mate super progress. Ked niekoho vidim v dalarane tak ma uplne super EQ a to je podla mna znakom super kolektivu a tiez progressu v guilde.
Jak často a kdy jsem online: som tak casto online ako su naplanovane raidy. Inak to nejako neprehanam a zbytocne neafkujem v dalarane.
Můžeš být online do 24:00? Ak to bude potrebne tak aj dlhsie ;)
Kolik mas FPS? Pod 30 sa to malokedy dostane.
Alti: nemam altov, pripada mi to ako srata casu sa starat o viac postav ako jednu. Nesom nolifer.

O osobě:
Věk: 22
Pohlaví: Mám (toto nebudem editovat :D)
Vyznání: to co je?
Povolání: Student, web technologie
Něco zajímavého o mně: Strasne ma bavi vytvarat webstranky aj uplne zlozite, proste co si clovek zmysli to vyrobim. Vo volnom case aj zadara :D ;) ... inak som posilkovy typ a cyklistika mi tiez nie je cudzia i ked sa to s posilnovnou trocha vylucuje ;)

Dakujem za precitanie prihlasky.


Sun Jun 16, 2013 6:16 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2011 6:46 pm
Posts: 617
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
Co prihlaska v jine guilde zaroven?


Mon Jun 17, 2013 1:01 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Sun May 01, 2011 2:29 pm
Posts: 154
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
No upřímně si myslím, že resto shamana nepotřebujeme (Kalafuna hraje pořád a Tutovka zase začal hrát). Spíš si myslím, že by se u nás uživil Ele nebo cement, ale netuším, jak jsi na tom s eq. Pár výtek bych ale k tomu restu stejně měl:
1. Talenty budiž
2. Glyph LHW moc nechápu, spíš tam postrádám glyph of water mastery
3. Co nechápu vůbec je mít v tak pěkném eq gemy z TBC?

Pokud máš však podaných víc přihlášek k víc guildám, tak stejně asi není co řešit.....

_________________
Image


Mon Jun 17, 2013 6:48 am
Report this post
Profile ICQ

Joined: Sun Jun 16, 2013 5:34 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
killu wrote:
No upřímně si myslím, že resto shamana nepotřebujeme (Kalafuna hraje pořád a Tutovka zase začal hrát). Spíš si myslím, že by se u nás uživil Ele nebo cement, ale netuším, jak jsi na tom s eq. Pár výtek bych ale k tomu restu stejně měl:
1. Talenty budiž
2. Glyph LHW moc nechápu, spíš tam postrádám glyph of water mastery
3. Co nechápu vůbec je mít v tak pěkném eq gemy z TBC?

Pokud máš však podaných víc přihlášek k víc guildám, tak stejně asi není co řešit.....


Glyph of water mastery je pekny glyph ale nepotrebujem ho. I ked je pravda ze glyph of LWH nevyuzijem tak casto. Dakujem za pripomienku.

No a tie gemy? ... hej to viem ze vyzera komicky v tom EQ ale pocital som s tym ze to v najblizsej dobe vymenim, ze je zbytocne tam davat nieco drahsie.

A co sa tyka tych talentov, tak vsetko je vysvetlene v tom guide co som pisal.

Inak v prihlaske som este zabudol napisat hps 12.7k (to je max co som vytocil s touto postavou. Merane na Twinskach v TOGC)

Ele mam 5666 GS EQ poskladany tak aby som mal hit cap. Teda mam resto EQ a vymenim asi 8 itemov a mam z toho ele, cize neni to tak ako by to malo byt, hlavne co sa tyka socketov. Maximum co s tym EQ vytocim na single target je priblizne 8k dps. LOW dps ale fakt s tym viac nevytocim pokial neprekopem EQ.

A ano vcera som si podal prihlasky naraz do 3 guild vratane vasej. Tu su linky ->
http://www.dragonslayers.petrak.in/foru ... =31&t=1658
http://cilmelya.forumczech.com/t60-druz ... shaman#427
-> nemam co skyvat. Prihlasky som podal v podstate naraz. Osobne v tom nevidim problem preco by som to tak nemohol spravit. No pokial hodnotite cloveka na zaklade toho ze si podal prihlasky aj inde tak to budem respektovat, no zaroven je mi luto, ze taka vec je v hodnotení postavena pred ine ovela dolezitejsie veci.

Rad odpoviem na pripadne dalsie otazky.


Mon Jun 17, 2013 7:56 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
Mě třeba se ty talenty vůbec nelíběj. Že nemáš Tidal Force, budiž. Ale nemít instant a dispel? Wtf ?
Jak pise Killu, low gemy z TBC....znamena to, ze dokud nemas BiS gear tak se budes okradat o staty, ktere bys mohl mit ? Emblemu/honoru ma prece kazdej plno, tak by to nemel byt problem...a ikdyby byl, tak porad se to da koupit za par goldu.

Vypada to, ze v Cilmelya te chtej, tak asi GL tam... :D


+ se mi nelibi tvuj nick, cotokurvaje Druzgo ?

_________________
Image

Image
Image
Image


Mon Jun 17, 2013 9:02 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Aug 13, 2012 9:30 pm
Posts: 98
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
- Gemy.
- Divne talenty (Podla nasich Shamanov).
- Prihlaska v 3 guildach zaroven ala nechcem do tej alebo do tej ale dam si vsade snad ma niekde zoberu.
- Zaměření (PvE/PvP): PVP.


Skor Proti

_________________
Image
Image


Mon Jun 17, 2013 9:15 am
Report this post
Profile ICQ

Joined: Tue Sep 04, 2012 9:52 am
Posts: 115
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
Myslim že by se nám hodila nová krev, zvlášť na prázdninové období sucha, ale:

pro shamana bych byl, ale mnohem radši bych viděl enha / ele
přihláška ve třech guildách najednou se mi taky zrovna nezamlouvá
když už se hlásim do guildy tak se mi zdá jako samozřejmost že si udělám top enchy / gemy

Za mě NE

_________________
Image


Mon Jun 17, 2013 9:42 am
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
TheNameLess wrote:

Za mě NE

pokud nemas co rict konkretne k danemu cloveku, nejaky negativni/pozitivni zkusenisti, tak nech vyjadreni jo/ne na vedení. thx

btw neprijaty

_________________
Image


Mon Jun 17, 2013 10:02 am
Report this post
Profile

Joined: Sun Jun 16, 2013 5:34 pm
Posts: 3
Reply with quote
Post Re: Druzgo Resto/Ele shaman
no tych 20 haste co by som mal naviac ak by som to presocketoval nespravi skoro nic a nepotrebujem sa tu pretvarovat. Vsadil som to na upromnost a otvorenost z mojej strany ale asi mi to tak nevyjde ... chcel som si len kvalitne zahrat v kvalitnej guilde. Ak by som sa mohol opytat, co ocakavate od hraca, ktory ma GS a ma skill a je spolahlivy ... fakt uz neviem co by som viac mohol ponuknut.

A este k tomu ze snad ma niekam prijmu tak to vobec tak nie je.

Kazdopadne dakujem ze ste tu so mnou stracali cas a prajem vela dalsich uspechov v hre. GLHF!


Mon Jun 17, 2013 10:10 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 9 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.