View unanswered posts | View active topics It is currently Fri Jun 28, 2024 8:06 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Emsii- Fury Warrior 
Author Message

Joined: Sun Jun 16, 2013 5:46 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Emsii- Fury Warrior
Nick: Emsii
Class a spec: Fury Warrior
Link na armory a talenty: Momentálne GS 5929 http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Emsii
Screen UI: http://imageshack.us/photo/my-images/13/ibkx.jpg/
Theorycraft Takže najprv začínam Bloodthirstom dalej WW a nad 50+ rage ide spam HC striku + instant Slam a samozrejme DMG cd ked mám CD nato :)
DBM, Omen? Jasné mám
WoW historie a zkušenosti: Takže WoW hrám už cca 5 rokou, začal som na servery Anthoria tam som mal 2 top guildy za ktoré som vdačný a velmi pekne in ďakujem za tie krásne raidy a to sú Brave Hearts a dalšia je moja terajšia guilda The old Republic. Nakoľko server anthoria skončil tak sme cela guilda prešla sem na TW. Ďalej som hral aj na Ofiiku na realme Drakthul kde som mal maga a priesta a expil som aj warra ale to už na Cata. Samozrejme warr je top maga som vyexpil an offiku len preto lebo som chcel dačo ine skúsiť takže celkovo za warra mám vyhrate 4 roky :)
Historie postavy a guildy: Tak ja som túto otázku trošku predbehol a uviedol som vyššie :) Samozrejem postava je kúpena kedže sme prechádzali a dali nam hviezdy na nové chary :) Moj char vtedy mal 4430 GS tak neako a teraz mám 5929.
Důvod(plánovaného) odchodu z guildy: Bohužial ToR už nie je tá guilda čo bola na AA nedokážeme poskladať main raid ani takže asi tak neako ludia nato kašlú a nechce sa im už asi hrať a mna už nebaví si robiť čas nato že aby som sa pozeral že ked sa má ísť main raid je v guilde online 10 ludí
Proč chci právě k Vám: Máte veľmi dobrú povesť na servery a veľmi pekný progres :) A hlavne nepočul som ešte o neako failerovi čo by bol u vás tým myslím že by spamoval world alebo take dačo. A v prvom rade chcem patriť do jednej s Top guild na realmy :)
Jak často a kdy jsem online: Môj jediny problém je že online som stále ale okrem piatka a soboty a v nedelu prídem až okolo 18:30cca
Můžeš být online do 24:00? Ano môžem
Kolik mas FPS treba na Valkyrach? tak fps v dala mám tak 110 cca a tak na raide neviem fakt 60-70 fakt neviem presne :)
Alti:
O osobě:
Věk 20
Pohlaví: Muž
Vyznání: Dobrá otázka :D neviem ani sám :)
Povolání: Striptér :D ale nie práve som doštudoval strednú a tento rok som maturoval úspešne :)
Něco zajímavého o mně: Tak čo by som vám tak povedal o sebe..hmmm...vešmi rád trávim čas s priatelkou ktorá neznáša wow a vždy sa natom smejem ked zúri že to hrám :) Chodievam cvičiť do posilky, a mám rád veci ked su presne spravené a nie len na 50% a som dosť perfekcionista no :P

Ďakujem za prečítanie prihlášky a za váš čas nad nou stráveny :) s pozdravom Emsii


Sun Jun 16, 2013 7:27 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Oct 21, 2012 1:33 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
theorycraft nejaky slabsi
a vic smajliku neslo?


Sun Jun 16, 2013 11:18 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Jun 16, 2013 5:46 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
Tak za tie smahliky sa ospravedlnujem ale to je už zvyk s FB kde som sa to naučil a je to hrozný zlozvyk....
k Theory craftu neviem čo by som tam mal dopísať fakt každý warr to hrá inač kedže som sa stretol aj s warrom čo dáva prvý WW a potom BT ako je to na každom jedincovi ako si to poskladá tu rotáciu ale kludne ak ti bude treba dačo dopíšem ešte ale prax je podla mna lepšia ako niečo rozpisovať ale nemám stým problém.


Mon Jun 17, 2013 9:05 am
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
proc slamu hledáš mezi buffama nebo na to mas treba power auras? jinak me se přihláška líbí. za mě jo

_________________
Image


Mon Jun 17, 2013 10:07 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
S warama to máme všelijak, každopádně si myslim že by se jeden dmgovací, kterej umí hlavou bušit do klávesnice a ono to nějakou dmg udělá, hodil ;) Avšak situace je u nás asi následující.... Na main raid se nám hlásí dostatek lidí a druhé ID zatím nejsme schopni složit full guildovně, tudíž ty co se nedostávají na nedělní main raid, chodí s worldem + se zbytkem lidí kteří se nedostali nebo neměli čas v neděli. Den kdy se chodí je většinou uterý, ale je možnost jít i středu popř. čtvrtek. Každopádně vše se podřizuje progressu, tzn. pokud v pondělí na docházce potřebujeme člověka místo nkoho kdo nemohl dorazit, bez keců by měl jít a být nápomocen guildě i za cenu ztráty emblémů, lootu apd. Tudíž pokud jsi ochoten tohle "riziko" podstoupit, jelikož u nás jde především o guildu jako celek a vlastní zájmy jsou odsunuté na druhé místo, tak jsem PRO

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Mon Jun 17, 2013 10:30 am
Report this post
Profile

Joined: Sun Jun 16, 2013 5:46 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
Vieš čo mal som powerauras ale strašne sa mi bugoval tak som ho dal preč a teraz si to sledujem a už som si nato zvykol takže vystihujem to vždy.


Mon Jun 17, 2013 10:36 am
Report this post
Profile

Joined: Sun Jun 16, 2013 5:46 pm
Posts: 5
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
Vieš čo nemám stým problem lebo guilda nie je o jednotlivcoch ale o skupine takže stým nemám problém určite. Tento problém bol aj v mojej predošlej guilde že chceli sme aby šli na par bossou a on nato že nie nejde lebo nechce straťiť emblemy...proste demencia


Mon Jun 17, 2013 10:39 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Wed Feb 16, 2011 5:20 am
Posts: 511
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
Emsii wrote:
Vieš čo nemám stým problem lebo guilda nie je o jednotlivcoch ale o skupine takže stým nemám problém určite. Tento problém bol aj v mojej predošlej guilde že chceli sme aby šli na par bossou a on nato že nie nejde lebo nechce straťiť emblemy...proste demencia


V poradku, ja se jen ptam a zaroven te na to pripravuju predem, protoze i tahle situace ted kdyz se blizi prazdniny bude nastavat a bojim se ze casteji nez je zdravo ;)

_________________
Laitaine - Shadow Priest


Mon Jun 17, 2013 10:44 am
Report this post
Profile

Joined: Mon Aug 13, 2012 8:41 pm
Posts: 99
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
Me se libi pristup :-)
Prihlaska prehledna a vystihujici...
To ze jsi z Anthorie ti hraje do karet aspon teda doufam(taktiky hc atd...)
Warra mame jenom Xaireho a jelikoz war na ICC encounteru topuje tak nevidim problem :-)
Ja jsem PRO

_________________
Image TitanS R.I.P Image


Mon Jun 17, 2013 10:59 am
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Emsii- Fury Warrior
přijatý. napiš si o inv

_________________
Image


Mon Jun 17, 2013 12:57 pm
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.