View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Jul 01, 2024 12:40 am



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 Chelseasmile - Assa Rogue 
Author Message

Joined: Mon Jun 17, 2013 8:54 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Chelseasmile - Assa Rogue
O postavě:
Nick: Chelseasmile
Class a spec: Assa HFB PVE
ARMORY http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... elseasmile
TALENT BUILD http://wow335.gamestool.net/roguet.php? ... 0000000000
Screen UI: http://www.imagehosting.cz/?v=frames.png
http://www.imagehosting.cz/?v=twinstpkp.jpg (trošku rozhašený, ale v cajku snad)
Theorycraft : Slow MH,Fast OH, Daggers only ,MH = IP ,OH = DP
Začít ve stealthu kvůli bleed (rend od warra jistej není vždy) a overkillu - garrote - Hunger for Blood - Mutilate - SnD - Envenom - Mutilate - a pak držím HfB,SnD skrz envenom (talent v předposledním tieru) a envenomovat vždy když je na targetu 4-5 CP, nikdy ne méně, CP builder je mutilate
Co vidím jako další nejdůležitější věc je CAP .. kdo nemá HIT CAP,Expersite CAP.. je k ničemu (snažím se aspoň ty capy dát). Tak se tedy přesuňme k dalšímu oblébenému "itemization and gems"
Gemuji ze začátku full AP, nemám takový podíl fyzického poškození na arp osazení, itemy beru spíše s attack powerem, až budu mít extrémně dobré vybavení přehodím na full haste (jen z gearu, negemovat). Více haste = více úderů = více jedu = více critů = více energy = více abilit = více CP = více envenomu = delší % envenom buff uptime a tento fakt se dále cyklí s více jedy etc. Build preferuji
http://wow335.gamestool.net/roguet.php? ... 0000000000 každý jiný je v dnešní době špatně )

DBM, Omen? Mám,všechno mám

WoW historie a zkušenosti: Hraju cca 7 let, wowko je můj koníček, nedávno jsem přednášel o wowku i na geetaconu v UnL (geetacon.cz) co se týče PVE, tak na WotLK mam všechno odprogresováno až snad po ruby , vše za tanka, ale taktiky znám. Hraju už od patche 1.10.0 , mám za sebou AQ 20,40 , starej NAXX, MC atd..

Historie postavy a guildy: To už si nějak moc nepamatuji, postava je hodně stará, ale myslím, že jsem expil warra, prodal ho za hvězdy na 70ce a potom za to koupil 68 rogunu

Důvod(plánovaného) odchodu z guildy: Rok jsem tu nehrál a předtím jsem byl v HHH, kde teď roguny nepotřebujou, ještě předtím jsem byl v Patrnous Ignis, která se de-facto rozpadla a kvůli tomu jsme šel k HHH

Proč chci právě k Vám: Podle mě nejste zas takový tyrani, máte to v hlavě v pořádku a podle progresu se snažíte. Myslím, že bych s vámi vycházel a máte milý GuM )

Jak často a kdy jsem online: V pracovním týdnu se tu zastavím tak odpoledne kolem 15:00 a potom jsem tu večer od 19:00 -20:00 , jak kdy až nějak do půlnoci . O víkendu tu mohu být buď opravdu tak 12 hodin v kuse celý den a nebo jen chvilku na večer od 6 do 10 třeba , podle práce atd.
Můžeš být online do 24:00? Neni problém

Kolik mas FPS treba na Valkyrach? 40
Alti: Rawwrr 18 Warrior

O osobě:
Věk: almost 18
Pohlaví: Samec
Vyznání: Ateista
Povolání: Student (IT)
Něco zajímavého o mně: Tak nevím opravdu, jestli to je zajímavé ,ale věnuju se fitness a hraju na el. Kytaru. Dělám webové stránky, eshopy a takový srance na zakázku. Hraju hru, která se jmenuje „Přítelkyně se nesmí dozvědět, že hraju wowko.“

PS : Naše dohoda ) REANTARE ) doufám, že si vzpomínáš :D


Mon Jun 17, 2013 8:58 pm
Report this post
Profile

Joined: Sun Oct 21, 2012 1:33 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
.. theorycraft OK, taky co na tom zkazit že.
EQ hodne slaby. Potrebujeme lidi co budou rdy na icc 25hc.
Screen s DPS je kde?
A proc takovy meta gem ?
Tricks of trade co ty na to?


Mon Jun 17, 2013 10:01 pm
Report this post
Profile

Joined: Sat May 19, 2012 6:10 pm
Posts: 21
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
Soráč, ale mě to nedá, to je fakt absordní jak si neumíš nastavit ani ten xperl, na co potřebuješ vidět buffy lidí v partě, proč to máš tak nechutně přes sebe všechno naházený, proč máš každou partu v raidu jinde..

_________________
Image


Mon Jun 17, 2013 10:03 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
pls jaky jsi mel nick predtim? mam tuseni, ze uz ses k nam minimalne jednou hlasil. (neuspesne)
A taky mam tuseni, ze te nemam rad...ale to je vedlejsi.

_________________
Image

Image
Image
Image


Mon Jun 17, 2013 10:40 pm
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Aug 13, 2012 9:30 pm
Posts: 98
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
Nedostatocny Eq Proti

Otik wrote:
Proč chci právě k Vám: Podle mě nejste zas takový tyrani, máte to v hlavě v pořádku a podle progresu se snažíte. Myslím, že bych s vámi vycházel a máte milý GuM

Image

_________________
Image
Image


Mon Jun 17, 2013 11:13 pm
Report this post
Profile ICQ
User avatar

Joined: Sun May 01, 2011 2:29 pm
Posts: 154
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
Proč chci právě k Vám: Podle mě nejste zas takový tyrani, máte to v hlavě v pořádku a podle progresu se snažíte. Myslím, že bych s vámi vycházel a máte milý GuM )

Tak tím jsi to zabil. :D Jinak za mě taky ne.

_________________
Image


Mon Jun 17, 2013 11:22 pm
Report this post
Profile ICQ

Joined: Mon Jun 17, 2013 8:54 pm
Posts: 2
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
Jak mám nastavený UI nesouvisí s tím jestli UMÍM nebo NEUMÍM nastavit xperl hochu, zkrátka je to i moje věc, jak to mám udělané, kdybych potřeboval změnu a nevyhovovalo mi to, tak si blbuvzdorně přetáhnu frame a v options si zaklikám pár políček. Jestli se chcete chlubit tím ,že tohle umíte /applaud , neberu vám to.

Eq slabý mám ano.

Screen DPS není :)))) , dodám odpoledne.

Mega gem mam takový, protože jsem nic lepšího nesehnal. Rok jsem tu nebyl, možná někdo za mě hrál z kámošů, zkrátka nemám goldy zatím. Už se na tom ale pracuje.

Trick of Trade je parádní věc :) , když jsou v raidu 2 roguny a přehazují si to, tak je to ještě lepší. Proto má T10 tak geniální set bonus

Žádný jiný nick předtím jsem neměl a nikdy jsem k vám ani snad nechtěl. Co si dobře pamatuji

Btw s těma narážkama na můj závěr, měli by jste být rádi a ne si tu z toho utahovat. Přesně tohle mě pomalu naopak přesvědčuje o vaší inteligenci a morálce k té horší stránce. Myslím, že tu máte hodnotit, zda jsem hoden toho , aby jste mě přijali nebo ne. Thats all


Tue Jun 18, 2013 5:28 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Sun May 01, 2011 2:29 pm
Posts: 154
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
Nejsi. Lockněte to pls.

_________________
Image


Tue Jun 18, 2013 6:20 am
Report this post
Profile ICQ

Joined: Sun Feb 20, 2011 10:48 am
Posts: 340
Location: SR
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
Co sa tyka mna, tak keby som tu rok nehral tak by som si trosku nasetril goldy pochodil par ICC s worldom trosku vyfackal EQ nahodil zodpovedajuce gemy a enchy aby som mohol ponuknut a ukazat ze hodlam dat do toho maximum a potom by som si podaval niekam prihlasku. . . Pokial nema hrac takyto pristup tak som vzdy proti. NE


Co sa tyka toho ze si tu z teba ludia utahuju je prave ten pristup ktory som napisal vyssie, lognes po roku bez goldov bez EQ bez poriadnych gemov, nedoplnene enchy, nic nespravis preto aby ta postava vyzerala k svetu a podavas si prihlasku, tak sa nediv ze ludia su skepticky a pisu to co pisu.
UI mam u prdele pokial to zvladas ale na druhu stranu pri mnohych eventoch nam hraci dokazuju ze sa da failovat i koli UI (kousani u Q)


Tue Jun 18, 2013 6:45 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:52 pm
Posts: 624
Reply with quote
Post Re: Chelseasmile - Assa Rogue
Kdyz pan Gonzales neco rika, tak je to pravda.....
Ja vedel, ze jsem to tvoje debilni UI uz nekdy videl. -> viewtopic.php?f=8&t=471
ps: Ikdybys prednasel na BlizzConu, tak budes pro nasi mojty guildu jen low nepouzitelnej shitcock.
Have a nice day man.

_________________
Image

Image
Image
Image


Tue Jun 18, 2013 9:22 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 11 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.