View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jul 02, 2024 9:21 pm



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 Lululupu - MM hunter 
Author Message

Joined: Tue Jun 25, 2013 10:41 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Lululupu - MM hunter
Nick:Lululupu

Class a spec: MM hunter

Link na armory a talenty: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Lululupu

Screen UI: http://www.image-share.com/ijpg-2200-220.html

Theorycraft: Ano přiznávám se, mám 1% hitu navíc, ale už jsem nevěděl kam ten talent vrazit. Až vyměním opasek za drop z festera, nebo neck za drop ze sindry, budu akorát. o ARP na twině se asi bavit je zatím zbytečné u huntera, co jsem dotáhl skoro na 70% ak to nemělo veliký význam. Steady shot tady není co by měl být. Počkám si na větší %ARP a zkusim znovu resocketovat a přetalentovat. Talenty co mám momentálně jsou prodiskutované s Dethargem - ( CL hunterů SFU ). Co vám vykládat, nejlepší je test na profovi, jestlí zvládám běhat a dmgovat, myslím že hunter + sh priest by měli byt top dmgs na tomto bossovi. Občas se tam urve i DK. Snad mě dáte šanci na test-raid, abych se ukázal. čísla jako hitcap, softcap arp atd. tady asi vytahovat nebudu. Hunteři u vás jistě ví jak to je, a já mám 2 hodiny ráno.


DBM, Omen? Nikdy jsem neměl. Vše co wotlk nabízí mám už nachozené.

WoW historie a zkušenosti:
3 roky na AA + od dubna na twinu.
ICC25-FC - AA
ICC25-HC- jen co bylo otevřeno, tzn - 1. quater - AA
TOGC25-insanity -AA
- tady na twině zatím nebylo s kým to všechno zopakovat. 25 mám asi po BQ, a 10 po sindru, vždy se na LK našel hrač který nevěděl co má dělat, bohužel :/

Historie postavy a guildy:
Pouze independent, kamarádi z Anthorie se mě ujmuli hned od 1. lvl, a velice mě pomáhali od začátku.

Důvod(plánovaného) odchodu z guildy:
Nevyhovuje mě raidtime, nemohu zabít sobotu odpoledne. TOGC se nechodí vubec, ICC nemá uroveň, kterou bych čekal. Škoda těch několik výborných hráčů co tam má odchozeno co já, a musí se nechat stahovat těmi, kteří nejsou ochotni ani nastudovat taktiky před raidem. Přeju jim aby se dostali do guild, kde jejich kvality budou využity.

Proč chci právě k Vám:
Občasný inspect lidí pod štítem vaší guildy mi hodně napověděl.
Znám pár z vašich řad - jsou to velice kvalitní hráči i lidé.
Hodně jsem si přečetl zde na webu.

Jak často a kdy jsem online:
Nemám to tu na směny, abych tu byl pravidelně od tolika do tolika, je to prostě denně + raidtime. od 8 večer je to v podstatě každý den až do noci.

Můžeš být online do 24:00? Mohu být do kdy chci.

Kolik mas FPS treba na Valkyrach? 26fps, na marrowgarovi v ICC25 - 60+ fps, jinde v icc 100fps
Alti: Lululupro - disco/sh (pve pouze SH 5000)

O osobě:
Všechny dotazy rád zodpovím, ať ingame nebo zde. Jak kdysi říkal jeden TOP hunter: Čím víc hunterů v raidu, tím líp. Nejsem žádný EQ-hunter.
- 2x se mě ta přihláška smazala, když mi crashl flash na chromu.. :( začal jsem 11:30, končím 2:05, dobrou noc.
Věk:21
Pohlaví: Veliké
Vyznání: Vesmírní-lidé.cz :-D
Povolání: Student
Něco zajímavého o mně: Jsem normální ogara z Moravy, jezdim na kawasaki ninja, dokážu být nestranný a nesnáším nespravedlnost. Můj nick mi vymyslela bývalka. Jsem na VŠ-UTB ve Zlíně.


Wed Jun 26, 2013 12:08 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Tue Feb 15, 2011 9:53 pm
Posts: 270
Location: www.facebook.com/margotkab
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
Napiš bejvlace o kilo na rename a pak se muzem bavit XD
Jinak sem pro

_________________
Image


Wed Jun 26, 2013 8:57 am
Report this post
Profile

Joined: Sun Feb 20, 2011 10:48 am
Posts: 340
Location: SR
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
na skusku ano, tva byvalka koktala ? Taketo meno keby chcela pretlacit moja zena tak jej asi zo srandy poviem ze je Pipip!ca :D


Wed Jun 26, 2013 9:26 am
Report this post
Profile

Joined: Tue Jun 25, 2013 10:41 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
No jmenuji se Lukáš... říkala mi lulu, nebo lulošu... :D .. byste se divili kolik kopíráků už jsem zažil i takoveho nicku. :)


Wed Jun 26, 2013 9:59 am
Report this post
Profile

Joined: Sun Oct 21, 2012 1:33 pm
Posts: 47
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
ach ty BINDY :(, proc nemas nabidndovane ostatni spelly? napriklad missdirect, rukavice, CD, trinkety, nechci byt zly, ale tohle ti usetri cas i mozny wipe raidu.
btw jake mas macra na shoty?


Wed Jun 26, 2013 10:09 am
Report this post
Profile

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
zrovna md bych nikdy nebindoval, ja to pouzivam pres clique u gridu, ale zbytek by bindy mit moh. jinak ja sem pro, hunter se nikdy neztrati

p.s. hlavne nerikej ze ta Ninja je zelená... :evil:

_________________
Image


Wed Jun 26, 2013 10:21 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Sun May 01, 2011 2:29 pm
Posts: 154
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
Mě se líbí ten nick, jsem pro :twisted:

_________________
Image


Wed Jun 26, 2013 10:57 am
Report this post
Profile ICQ

Joined: Tue Jun 25, 2013 10:41 pm
Posts: 6
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
Azurist wrote:
ach ty BINDY :(, proc nemas nabidndovane ostatni spelly? napriklad missdirect, rukavice, CD, trinkety, nechci byt zly, ale tohle ti usetri cas i mozny wipe raidu.
btw jake mas macra na shoty?


Missdirect - tam mě vždy stačilo jen to macro
rukavice - 1x za 40sec, za bind mě to nestojí
trinkety - jsou automatické


- Macra na shoty ? člověk točí dokola 4 shoty do toho steady 3x... Třeba uvidíš na raidu že mě to nijak nezpomaluje. Každý je zvyklý jinak, znám lidi co nemají žádný bind, znám lidi co používají celou klávesnici, rozdíl kvality tam nějak nenajdeš; připadám si jako takový middle mezi nimi. :geek: ,

- ale něco u mě najdeš... viper sting... třeba na champech se hodí, vždy si mě oblíbí sh priest na burn. , jinak mám hlavně reakční spelly na myši... flare, disengage, masters call.... abych byl vždy tam kde mám včas, a nemusel běhat na ukor autoatacku.

lacjky řečeno: To co používám furt dokola točím 12345 čísla.. to co málo ( readiness, FD, rapid fore ) klikám, to co jsou mimořadne věci, ale je ptořeba je okamžitě udělat ( viper, masters call, disengage), mám nabindované. Jsem na to takhle zvyklý


Wed Jun 26, 2013 11:00 am
Report this post
Profile
User avatar

Joined: Mon Aug 13, 2012 9:30 pm
Posts: 98
Location: Bratislava
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
Pro na skusku

_________________
Image
Image


Wed Jun 26, 2013 11:29 am
Report this post
Profile ICQ

Joined: Wed Feb 16, 2011 9:31 am
Posts: 336
Reply with quote
Post Re: Lululupu - MM hunter
prijaty. napis si o inv

_________________
Image


Wed Jun 26, 2013 11:40 am
Report this post
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 10 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.