Historie guildy

Jsme DeathBringers, World of Warcraft guilda, která existuje již více než pět let. První zmínky o guildě se datují do roku 2006. Vznikla jako malé společenství spojením dvou horďáckých guild - The Cursed Ones a Ordo Invictorum na realmu Sargeras na českém free serveru OnlineGamers. Společenství rostlo, a brzy se stalo jednou z předních guild na serveru.

Ale čemu osud nechtěl, jednoho pěkného dne roku 2008 dostali páni z OnlineGamers geniální nápad: zpoplatnění serveru. Tento chytrý tah dokonal zkázu OnlineGamers a drtivá většina populace odešla pryč. A my také. Avšak lidé ze starého OG teamu se nevzdali a pod vedením Jeniczka založili nový server, který nazvali Twinstar.cz. A ten se stal na dlouhá léta i naším novým domovem.

Rozhodli jsme se pro změnu a tentokrát zvolili boj na straně aliance, na realmu Deimos. Do svých řad jsme přivítali bratry a sestry s guildy Equilibrium, kteří nahradili padlé a stali se jedněmi z nás. Jak čas plyne, lidé přicházejí a zase odcházejí, ale staré dobré jádro DeathBringers přetrvává a přetrvá na vždy.

World of Warcraft guild pages    DeathBringers @ Sargeras 2006 - 2008    DeathBringers @ Deimos 2009 - 2012    Web by Yussa
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde